25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze EJDR00601D

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.91

Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJDR00601D Delphi!

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, na wymianę).

 

Wtryskiwacze EJDR00601D na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze EJDR00601D

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔    Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.

 


   Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!   

 

Wtryskiwacze EJDR00601D dla wybranych modeli silników Ford 2.2 TDCi występują także pod innymi numerami katalogowymi:

»   HRD327,
»   1334446,
»   1376299,
»   5S7Q9K546AB,
»   RM5S7Q9K546AB

 

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Ile będzie kosztowała Cię ta awaria i czy da się na niej zaoszczędzić? Nie musisz się o to więcej martwić – po prostu zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Wtryski EJDR00601D – co wpływa na pogorszenie ich żywotności?

Wtrysk EJDR00601D podczas przywracania mu żywotności
Wtryski EJDR00601D – co wpływa na pogorszenie ich żywotności?

 

Wtryskiwacze z reguły należą do dość wytrzymałych podzespołów samochodowych, a ich żywotność może dochodzić do 150-200 tysięcy kilometrów przebiegu. Mimo to, z uwagi na ich skomplikowaną i precyzyjną konstrukcję są one bardzo podatne na uszkodzenia spowodowane różnego rodzaju zanieczyszczeniami lub usterkami innych części układu paliwowego. Istnieje kilka typów awarii wtrysków, ale prawdopodobnie najczęściej spotykanym problemem są tak zwane lejące wtryski.

 

Przyczyną tego, dlaczego wtryskiwacz przelewa, jest zazwyczaj nagromadzenie się na częściach wtrysku szkodliwego osadu z niespalonych resztek mieszanki paliwowej oraz, szczególnie w przypadku podzespołów Delphi, zablokowaniem go metalowymi opiłkami z pompy wstępnej.

 

Wszelkie odchylenie wartości wtryskiwaczy ponad normę będzie wymuszało na systemie korygowanie ich pracy, a co za tym idzie znacząco wpłynie na pogorszenie prawidłowego funkcjonowania układu paliwowego. Co więcej, w ten sposób może dojść do nadmiernie przyśpieszonego zużycia się podzespołów, jak i szeregu innych kosztownych awarii. W najgorszych przypadkach wadliwe wtryski pozostawione bez reakcji mogą doprowadzić nawet do stopienia tłoków, a w efekcie również konieczności naprawy lub wymiany całej jednostki napędowej.

 

Jak poradzić sobie z awarią wtrysku?

Bez dwóch zdań w większości przypadków najlepszym sposobem na poradzenie sobie z problemem uszkodzonych wtryskiwaczy jest ich regeneracja. W naszym serwisie w procesie regeneracji wtryskiwaczy jesteśmy w stanie już w ciągu jednego dnia przywrócić pełną sprawność podzespołów oraz ich fabryczne wartości testowe. Co równie istotne, w ten sposób możemy w znacznym stopniu przedłużyć żywotność wtryskiwaczy, a Ty nie będziesz musiał martwić się kolejnymi wizytami u mechanika.

 

Dlatego też jeśli zauważysz w swoim samochodzie oznaki usterki wtrysku widocznej w postaci trudności z rozruchem, dymienia na wysokich obrotach czy też nierównej pracy silnika, nie czekaj – skontaktuj się z nami już teraz.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO