25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze EJDR00502Z

Autor: Aleksandra Cubera
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Oferta dotyczy wtryskiwaczy do Ford Mondeo MK3 2.0 TDCI o numerze EJDR00502Z.
Oferujemy:
• regenerację wtryskiwaczy
• wymianę wtryskiwaczy
• zakup nowych wtryskiwaczy
• możliwe zakupienie zregenerowanych wtryskiwaczy
Jeśli chcesz skontaktować się z nami, zajrzyj do zakładki KONTAKT na naszej stronie.

Wszystkie części, którymi dysponujemy, pozyskane są od sprawdzonych i rzetelnych dostawców.
Proces regeneracji wtryskiwaczy odbywa się w nowoczesnych pracowniach, przy użyciu specjalistycznych maszyn. Oczywiście przy zakupie wtryskiwaczy w naszym serwisie, obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 100zł, a każda usługa objęta jest 2- letnią gwarancją.

Wtryskiwacze marki Delphi Common Rail pozwalają doskonalić parametry pracy silników wysokoprężnych, a także ułatwić sposób podawania paliwa. Pompa, która wyposaża zbiornik paliwa, ma za zadanie tłoczyć olej napędowy do pompy wysokiego ciśnienia. Olej napędowy jest dalej tłoczony, poprzez wytwarzane wysokie ciśnienie, w kierunku szyny systemu Common Rail. Wyżej wspomniana szyna pełni funkcję akumulatora paliwa. Paliwo z szyny przekazywane jest na wtryski w taki sposób, aby została utrzymana wartość ciśnienia, które nadała pompa. System wtryskiwaczy Common Rail współpracuje z komputerem, który steruje pracą silnika. Wtryskiwacze Delphi EJDR00502Z ulegają zużyciu, czy też awarii, dlatego do naszej decyzji należy, czy chcemy wtryskiwacze zregenerować, a może wymienić na nowe. Jednak muszą mieć Państwo na uwadze, że w przypadku zużytego chociaż jednego wtryskiwacza, warto jest wymienić od razu wszystkie na zupełnie nowe.
Czy za regenerację wtryskiwaczy Delphi cena jest wysoka? Jeżeli chodzi konkretnie o regenerację wtryskiwaczy Delphi EJDR00502Z, to koszt regeneracji wynosi od ok. 100 zł (za jeden wtryskiwacz). Warto wspomnieć, że bardziej opłacalne jest kupno nowego wtryskiwacza Delphi EJDR00502Z, ponieważ nie ma gwarancji na to, jak długo będzie funkcjonował zregenerowany wtryskiwacz. Na pewno odradzamy zakup używanych wtryskiwaczy Delphi EJDR00502Z. Zakupu wtryskiwaczy Delphi można dokonać w naszym sklepie internetowym i w takim wypadku najlepiej zapoznać się z naszą ofertą na stronie internetowej.

Żeby Państwo mieli świadomość, jakie są objawy zabrudzonych wtryskiwaczy, wymienimy kilka poniżej:
• przede wszystkim niezwracanie uwagi, jakiej jakości jest tankowane przez nas paliwo
• przeciek wtryskiwaczy
• jeśli woda dostała się do zbiornika paliwa, może to skutkować zardzewieniem zbiornika paliwa
• kopcenie – czarny dym (zbyt duże dawkowanie paliwa do oleju silnikowego)
• kopcenie - biały dym (świadczy o spaleniu oleju silnikowego)
• możemy usłyszeć głośną pracę wtryskiwaczy.
Jaki wpływ na silnik ma stukanie wtryskiwaczy? Szczególnie na zimnym silniku możemy zwrócić uwagę na charakterystyczny hałas wydobywający się spod maski samochodu. Uszkodzone wtryskiwacze mogą mieć negatywny wpływ na silnik, a także inne podzespoły pojazdu (np. może przyczynić się do zatkania DPF). Dlatego ważne jest, aby w przypadku zauważenia niepokojących objawów sprawności czy to wtryskiwaczy, czy innych elementów, należy udać się do ASO, w celu zweryfikowania przyczyny problemu.

 

Wtryski Delphi EJDR00502Z
Wtryski EJDR00502Z


Wtryskiwacze Delphi FORD MONDEO MK3 2.0 TDCI, model EJDR00502Z

Wtryskiwacze Delphi EJDR00502Z występują w pojazdach marki Ford, a także w Renault-Nissan. Ich wadą jest to, że mają nietrwały zawór przelewowy, zatem w przypadku jego awarii, paliwo podczas uruchamianiu silnika kierowane jest z powrotem do zbiornika paliwa, a nie do wtryskiwacza. Przez zastosowanie wtryskiwaczy Delphi EJDR00502Z – ich uszkodzenie może mieć wpływ na osłabioną pracę silnika i zwiększoną emisje spalin, niż jest ona dopuszczalna.

 

Wtryski Delphi do Forda Mondeo MK3 2.0 TDCI
Wtryskiwacze Delphi FORD MONDEO MK3 2.0 TDCI, model EJDR00502Z

 

 

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO