Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze EJDR00201Z

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJDR00201Z Delphi!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Zadzwoń +48 601 856 277 - i zamów wtryskiwacze Delphi EJDR00201Z już teraz!
Wtryskiwacze EJDR00201Z

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, na wymianę).

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

 2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
 Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
 Oryginalne części firmy Delphi,
 Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h,
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Regeneracja wtrysków EJDR00201Z

Wtryskiwacz EJDR00201Z pasuje do modeli:

Ford Mondeo 2.0 TDCi

Numery zamienne:

9001-850B,
9001-886,
EJDR00401Z,
EJDR01001D,
HRD330,
R00201Z,
R00401Z.

Numery OE:

FORD 1434987,
FORD 1439473,
FORD 2C1Q9K546BA,
FORD RM2C1Q9K546BA,
LIZARTE R01001D,
TEAMEC 812016,
WAT W01001D.

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Ile będzie kosztowała Cię ta awaria i czy da się na niej zaoszczędzić? Nie musisz się o to więcej martwić – po prostu zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

Wtryski EJDR00201Z – czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem?

Wtryski EJDR00201Z – czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem?

Odpowiedź na pytanie o to, czy i jak długo można jeździć z wadliwymi wtryskiwaczami, jest dość jednoznaczna – zdecydowanie nie zaleca się takiej jazdy. Uszkodzone, zabrudzone lub nieszczelne wtryski wpływają bardzo negatywnie na prawidłową pracę całego układu paliwowego i mogą oznaczać jedynie początek problemów. W wyniku tego typu usterki może dojść do różnego rodzaju uszkodzeń łańcucha rozrządu, koła dwumasowego, akumulatora, rozrusznika, głowicy czy też samych tłoków, co będzie oznaczało konieczność przeprowadzenia kosztownych napraw lub nawet wymiany jednostki napędowej. To, jaka będzie żywotność wtryskiwaczy w danym samochodzie, zależy w dużym stopniu od dbania o dobrą kondycję układu paliwowego. Jest to szczególnie istotne w przypadku wtrysków Delphi, gdyż najczęstszym typem usterki powodującym ich uszkodzenia są metalowe opiłki z pompy wstępnej, które przedostając się wraz z paliwem do wnętrza wtrysków, powodują ich blokowanie i zacinanie się.

Jak pozbyć się awarii wtrysków?

Zdecydowanie jednym z najlepszych sposobów na przywrócenie pełnej sprawności wtrysków oraz na znaczące wydłużenie ich żywotności jest regeneracja wtryskiwaczy. W naszym serwisie dzięki bogatemu doświadczeniu oraz zaawansowanemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie naprawić uszkodzone wtryski już w ten sam dzień od ich dostarczenia, dzięki temu możesz zaoszczędzić sobie czasu na wizyty w serwisie. Po szybkiej i skutecznej naprawie zawsze testujemy parametry wtrysków podczas ich pracy na maszynach diagnostycznych, a na potwierdzenie ich bardzo dobrego stanu technicznego do każdego zamówienia dołączamy wydruk protokołu testowego. Zawieszony wtryskiwacz objawy daje dość wyraźne i łatwo zauważalne. Są nimi między innymi niemiarowe, falujące obroty, trudności z rozruchem pojazdu, spadki mocy oraz głośna praca silnika (charakterystyczne stukanie wtryskiwaczy). Dlatego też nie zwlekaj, gdy zauważysz w swoim samochodzie błąd wtrysku – skontaktuj się z nami, a rozwiążemy ten problem za Ciebie.

Udostępnij wpis

Komentarze

Czaro

Wystawiono Rok temu

Jeśli masz uszkodzony wtryskiwacz EJDR00201Z w silniku Ford 2.0 TDCi, nie jest zalecane kontynuowanie jazdy z takim uszkodzeniem. Uszkodzone wtryskiwacze mogą prowadzić do poważniejszych problemów z silnikiem, takich jak: 1. Uszkodzone wtryskiwacze mogą prowadzić do spadku mocy silnika, co może utrudniać jazdę i prowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. 2. Zwiększone zużycie paliwa: Uszkodzone wtryskiwacze mogą prowadzić do nieprawidłowego dawkowania paliwa, co może prowadzić do zwiększonego zużycia paliwa. 3. Uszkodzenie silnika: Uszkodzone wtryskiwacze mogą prowadzić do uszkodzenia innych podzespołów silnika, co może prowadzić do konieczności wymiany silnika. 4. Emisja zanieczyszczeń: Uszkodzone wtryskiwacze mogą również prowadzić do zwiększonej emisji zanieczyszczeń, co jest szkodliwe dla środowiska. Dlatego ważne jest skontaktowanie się z profesjonalnym serwisem, który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę i naprawę, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność silnika. Jeśli jest to możliwe, serwis może również przeprowadzić regenerację wtryskiwacza, co pozwala na przedłużenie jego żywotności i zwiększenie skuteczności silnika. W przypadku, gdy wtryskiwacz jest mocno zużyty lub uszkodzony, konieczna jest jego wymiana na nowy lub używany.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki