Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze EJBR04901D

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje wtryski lub kup nowe, oryginalne wtryskiwacze EJBR04901D Delphi!
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 1-2 dni
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów
Stan Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Wtryskiwacze EJBR04901D1

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość
natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w
najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia -
24-48 h.

Wtryski Delphi EJBR04901D

Wtryskiwacze EJBR04901D dla wybranych modeli silników Tata Safari 2.2 d 2007- DICOR występują także pod innymi numerami katalogowymi:

» 28280600,
» EJBR03101D,
» INJ22TMLE4.

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

Wtryski EJBR04901D – jakie są przyczyny uszkodzeń?

Wtryski EJBR04901D - jakie są przyczyny uszkodzeń

Najczęstszymi przyczynami uszkodzeń wtryskiwaczy Delphi są różnego rodzaju zanieczyszczenia, które przedostają się do wnętrza wtrysków i powodują ich zacieranie i blokowanie się. Biorą się one zazwyczaj z paliw niskiej jakości, a w przypadku wtrysków Delphi, często także i z zatartej pompy, która produkuje metalowe opiłki.

Warto pamiętać, że niewłaściwy montaż lub demontaż również może przyczynić się do zewnętrznego uszkodzenia wtrysków, szczególnie gdy doszło do mocnego zapieczenia wtrysków. Wtedy wyciąganie ich na siłę może łatwo doprowadzić do złamania wtrysku w gnieździe. Z kolei to, jak wyjąć urwany wtryskiwacz nie będzie już taką prostą sprawą. W tym celu trzeba zastosować specjalistyczne maszyny o napędzie hydraulicznym.

Awaria wtrysku Common Rail może być poważnym zmartwieniem wielu kierowców, jednak istnieje na nią prosty sposób, którym jest regeneracja wtryskiwaczy. Poprzez dokładne wyczyszczenie, wymianę uszczelnień i zużytych elementów oraz wyregulowanie wtrysków jesteśmy w stanie przywrócić ich pełną sprawność. Taka naprawa gwarantuje długotrwałe rezultaty, dzięki czemu możesz zapomnieć o problemie i na nowo cieszyć się jazdą!

Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Przyczyny uszkodzeń wtryskiwaczy EJBR04901D w samochodzie Tata Safari 2.2 mogą być różne i mogą obejmować: 1. Zanieczyszczenie paliwa: Wtryskiwacze mogą być uszkodzone przez zanieczyszczenie paliwa, które może prowadzić do zatkania dysz. 2. Zanieczyszczenie oleju silnikowego: Wtryskiwacze mogą być uszkodzone przez zanieczyszczenie oleju silnikowego, które może prowadzić do zatkania dysz. 3. Uszkodzenie typu mechanicznego: Wtryskiwacze mogą ulec uszkodzeniu mechanicznemu, takie jak pęknięcia czy zużycie. 4. Nieprawidłowe napięcie zasilające: Wtryskiwacze mogą być uszkodzone przez nieprawidłowe napięcie zasilające, które może prowadzić do awarii elektronicznej. 5. Brak odpowiedniej konserwacji: Wtryskiwacze mogą być uszkodzone przez brak odpowiedniej konserwacji, takiej jak regularne czyszczenie.

Czy ta opinia była pomocna?

Rexton

Wystawiono 3 lata temu

Można u Państwa zakupić wtryskiwacze bez oddawania swoich zużytych wtrysków czy konieczne jest oddanie niesprawnych wtryskiwaczy?

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki