Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze EJBR04101D

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJBR04101D Delphi!

sklep
CENA: od 190 zł
DOSTĘPNOŚĆ: 24 szt. 
WYSYŁKA: 1 DZIEŃ ROBOCZY
Wtryskiwacze EJBR04101D na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze EJBR04101D

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔ Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔ Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.


Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!

Wtryskiwacze EJBR04101D dla wybranych modeli silników Renault, Dacia, Nissan 1.5 DCi występują także pod innymi numerami katalogowymi:

» EJBR01401Z,
» EJBR01701Z,
» EJBR02101Z,
» 28232242,
» 8200240244,
» 8200553570.

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

Wtryski EJBR04101D – awaria i naprawa wtrysków Delphi

Wtryski  EJBR04101D podczas naprawy w naszym salonie
Wtryski EJBR04101D – awaria i naprawa wtrysków Delphi

Nieszczelne wtryski, które przelewają paliwo w nadmiernych ilościach, są stosunkowo często występującym typem usterki. Zazwyczaj spowodowane jest to stosowaniem niskiej jakości paliwa lub, zwłaszcza w przypadku wtrysków Delphi, zanieczyszczeniami w postaci metalowych opiłków, które przedostały się do wnętrza podzespołów. Mimo to trzeba pamiętać, że zarówno korekty wtryskiwaczy na plus jak i minusowe korekty wtrysku są naturalną cechą systemów Common Rail – o ile tylko mieszczą się w granicach normy określanych przez producenta. Jeśli zaś wartości te wyraźnie wykraczają poza przyjęte standardy, wskazuje to na usterkę wtrysku.

Poprawne zdiagnozowanie i interpretacja odchylenia wartości wtryskiwacza możliwe jest tylko z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń testowych. W naszym serwisie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn DCI 700, ten proces trwa zaledwie kilkanaście minut. Dzięki temu wadliwe wtryski w większości przypadków naprawiamy już w ten sam dzień od ich przyjęcia.

Uszkodzone wtryski – awaria i skutki

Objawy uszkodzonych wtrysków będą zazwyczaj widoczne w postaci zwiększonego dymienia przy przyśpieszaniu, nierównych obrotów, „szarpania silnika”, wyraźnych spadków mocy, czy też kłopotów z rozruchem pojazdu. Są to wszystko dość uciążliwe oznaki, ale skutki tego typu awarii mogą być już znacznie poważniejsze. Wadliwe wtryski powodują znaczne pogorszenie i przeciążenia pracy systemu, a w krótkim czasie mogą doprowadzić do zużycia się pozostałych elementów układu paliwowego. W efekcie bardzo częstą stanowią one przyczynę wystąpienia niebezpiecznych i kosztownych awarii jednostki napędowej.

Dlatego też jak można zauważyć, nie warto ignorować tego problemu i zwlekać z podjęciem odpowiednich działań naprawczych. Zwłaszcza że dostępna opcja regeneracji jest w stanie szybko i skutecznie przywrócić pełną sprawność i fabryczne wartości testowe wtrysków, a ich stan ogólny stan techniczny i żywotność po naprawie dorównuje nowym podzespołom. Zadzwoń do nas już teraz, a wkrótce zapomnisz o wszystkich problemach z uszkodzonymi wtryskiwaczami!

Udostępnij wpis

Komentarze

Alex

Wystawiono 2 miesiące temu

Awaria wtryskiwaczy EJBR04101D Nissan 1.5 DCi może powodować poważne skutki dla pracy silnika. Oto kilka przykładów: 1. Słabe. osiągi. silnika - Uszkodzone wtryskiwacze mogą powodować nieprawidłowe dawkowanie paliwa, co skutkuje spadkiem mocy i przyspieszenia silnika. 2. Nierówna. Praca. silnika - Awaria wtryskiwaczy może prowadzić do nierównomiernego rozpylania paliwa, co objawia się nierównomierną pracą silnika i hałasem. 3. Dymienie - Uszkodzenie wtryskiwaczy może powodować przepalanie nadmiaru paliwa, co skutkuje dymieniem z rury wydechowej. 4. Wzrost. zużycia. paliwa - Jeśli wtryskiwacze są uszkodzone, silnik może zużywać więcej paliwa niż jest to konieczne, co wpływa na zwiększenie kosztów eksploatacji pojazdu. 5. Błędy. komputera - Uszkodzenie wtryskiwaczy może powodować błędy w systemie, które pojawią się na desce rozdzielczej. 6. Check. Engine. - Uszkodzenie wtryskiwaczy może powodować błąd check engine, który jest sygnalizowany przez komputer pokładowy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki