Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze EJBR04101D

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJBR04101D Delphi!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Wtryskiwacze EJBR04101D

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza Delphi,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Delphi,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Regeneracja wtrysków EJBR04101D

Wtryskiwacze EJBR04101D występują także pod innymi numerami:

» EJBR01401Z,
» EJBR01701Z,
» EJBR02101Z,
» 28232242,
» 8200240244,
» 8200553570.

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

Wtryski EJBR04101D – awaria i naprawa wtrysków Delphi

Wtryski EJBR04101D – awaria i naprawa wtrysków Delphi

Nieszczelne wtryski, które przelewają paliwo w nadmiernych ilościach, są stosunkowo często występującym typem usterki. Zazwyczaj spowodowane jest to stosowaniem niskiej jakości paliwa lub, zwłaszcza w przypadku wtrysków Delphi, zanieczyszczeniami w postaci metalowych opiłków, które przedostały się do wnętrza podzespołów. Mimo to trzeba pamiętać, że zarówno korekty wtryskiwaczy na plus jak i minusowe korekty wtrysku są naturalną cechą systemów Common Rail – o ile tylko mieszczą się w granicach normy określanych przez producenta. Jeśli zaś wartości te wyraźnie wykraczają poza przyjęte standardy, wskazuje to na usterkę wtrysku. Poprawne zdiagnozowanie i interpretacja odchylenia wartości wtryskiwacza możliwe jest tylko z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń testowych. W naszym serwisie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn DCI 700, ten proces trwa zaledwie kilkanaście minut. Dzięki temu wadliwe wtryski w większości przypadków naprawiamy już w ten sam dzień od ich przyjęcia.

Uszkodzone wtryski – awaria i skutki 

Objawy uszkodzonych wtrysków będą zazwyczaj widoczne w postaci zwiększonego dymienia przy przyśpieszaniu, nierównych obrotów, „szarpania silnika”, wyraźnych spadków mocy, czy też kłopotów z rozruchem pojazdu. Są to wszystko dość uciążliwe oznaki, ale skutki tego typu awarii mogą być już znacznie poważniejsze. Wadliwe wtryski powodują znaczne pogorszenie i przeciążenia pracy systemu, a w krótkim czasie mogą doprowadzić do zużycia się pozostałych elementów układu paliwowego. W efekcie bardzo częstą stanowią one przyczynę wystąpienia niebezpiecznych i kosztownych awarii jednostki napędowej. Dlatego też jak można zauważyć, nie warto ignorować tego problemu i zwlekać z podjęciem odpowiednich działań naprawczych. Zwłaszcza że dostępna opcja regeneracji jest w stanie szybko i skutecznie przywrócić pełną sprawność i fabryczne wartości testowe wtrysków, a ich stan ogólny stan techniczny i żywotność po naprawie dorównuje nowym podzespołom.

Zadzwoń do nas już teraz, a wkrótce zapomnisz o wszystkich problemach z uszkodzonymi wtryskiwaczami!

Udostępnij wpis

Komentarze

Alex

Wystawiono Rok temu

Awaria wtryskiwaczy EJBR04101D Nissan 1.5 DCi może powodować poważne skutki dla pracy silnika. Oto kilka przykładów: 1. Słabe. osiągi. silnika - Uszkodzone wtryskiwacze mogą powodować nieprawidłowe dawkowanie paliwa, co skutkuje spadkiem mocy i przyspieszenia silnika. 2. Nierówna. Praca. silnika - Awaria wtryskiwaczy może prowadzić do nierównomiernego rozpylania paliwa, co objawia się nierównomierną pracą silnika i hałasem. 3. Dymienie - Uszkodzenie wtryskiwaczy może powodować przepalanie nadmiaru paliwa, co skutkuje dymieniem z rury wydechowej. 4. Wzrost. zużycia. paliwa - Jeśli wtryskiwacze są uszkodzone, silnik może zużywać więcej paliwa niż jest to konieczne, co wpływa na zwiększenie kosztów eksploatacji pojazdu. 5. Błędy. komputera - Uszkodzenie wtryskiwaczy może powodować błędy w systemie, które pojawią się na desce rozdzielczej. 6. Check. Engine. - Uszkodzenie wtryskiwaczy może powodować błąd check engine, który jest sygnalizowany przez komputer pokładowy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki