25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze EJBR04101D

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJBR04101D Delphi!

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

 

Wtryskiwacze EJBR04101D na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze EJBR04101D

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔    Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.

 


   Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!   

 

Wtryskiwacze EJBR04101D dla wybranych modeli silników Renault, Dacia, Nissan 1.5 DCi występują także pod innymi numerami katalogowymi:

»   EJBR01401Z,
»   EJBR01701Z,
»   EJBR02101Z,
»   28232242,
»   8200240244,
»   8200553570.

 

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Wtryski EJBR04101D – awaria i naprawa wtrysków Delphi

Wtryski  EJBR04101D podczas naprawy w naszym salonie
Wtryski EJBR04101D – awaria i naprawa wtrysków Delphi

 

Nieszczelne wtryski, które przelewają paliwo w nadmiernych ilościach, są stosunkowo często występującym typem usterki. Zazwyczaj spowodowane jest to stosowaniem niskiej jakości paliwa lub, zwłaszcza w przypadku wtrysków Delphi, zanieczyszczeniami w postaci metalowych opiłków, które przedostały się do wnętrza podzespołów. Mimo to trzeba pamiętać, że zarówno korekty wtryskiwaczy na plus jak i minusowe korekty wtrysku są naturalną cechą systemów Common Rail – o ile tylko mieszczą się w granicach normy określanych przez producenta. Jeśli zaś wartości te wyraźnie wykraczają poza przyjęte standardy, wskazuje to na usterkę wtrysku.

 

Poprawne zdiagnozowanie i interpretacja odchylenia wartości wtryskiwacza możliwe jest tylko z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń testowych. W naszym serwisie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn DCI 700, ten proces trwa zaledwie kilkanaście minut. Dzięki temu wadliwe wtryski w większości przypadków naprawiamy już w ten sam dzień od ich przyjęcia.

 

Uszkodzone wtryski – awaria i skutki

Objawy uszkodzonych wtrysków będą zazwyczaj widoczne w postaci zwiększonego dymienia przy przyśpieszaniu, nierównych obrotów, „szarpania silnika”, wyraźnych spadków mocy, czy też kłopotów z rozruchem pojazdu. Są to wszystko dość uciążliwe oznaki, ale skutki tego typu awarii mogą być już znacznie poważniejsze. Wadliwe wtryski powodują znaczne pogorszenie i przeciążenia pracy systemu, a w krótkim czasie mogą doprowadzić do zużycia się pozostałych elementów układu paliwowego. W efekcie bardzo częstą stanowią one przyczynę wystąpienia niebezpiecznych i kosztownych awarii jednostki napędowej.

 

Dlatego też jak można zauważyć, nie warto ignorować tego problemu i zwlekać z podjęciem odpowiednich działań naprawczych. Zwłaszcza że dostępna opcja regeneracji jest w stanie szybko i skutecznie przywrócić pełną sprawność i fabryczne wartości testowe wtrysków, a ich stan ogólny stan techniczny i żywotność po naprawie dorównuje nowym podzespołom. Zadzwoń do nas już teraz, a wkrótce zapomnisz o wszystkich problemach z uszkodzonymi wtryskiwaczami!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO