Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze EJBR04001D

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJBR04001D Delphi!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Wtryskiwacze EJBR04001D

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza Delphi,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Delphi,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h,
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Regeneracja wtrysków EJBR04001D

Pasuje do modeli:

Renault CLIO II 1.5 DCI
Renault 1.5 DCI
Renault CLIO II Furgon 1.5 DCI
Renault CLIO III 1.5 DCI
Renault GRAND SCENIC II 1.5 DCI
Renault KANGOO 1.5 DCI
Renault KANGOO Express 1.5 DCI
Renault MEGANE II 1.5 DCI
Renault MEGANE II 1.5 DCI
Renault MEGANE II kombi 1.5 DCI
Renault MEGANE II kombi 1.5 DCI
Renault MEGANE II sedan 1.5 DCI
Renault MEGANE II sedan 1.5 DCI
Renault SCENIC II 1.5 DCI
Renault SCENIC II 1.5 DCI
Renault THALIA I 1.5 DCI

Wtryskiwacze EJBR04001D występują także pod innymi numerami:

» EJBR01801A,
» EJBR01801D,
» EJBR01801Z,
» R01801Z,
» R01801D,
» 28232248,
» 166009384R,
» 8200365186,
» 8200567290.

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

Uszkodzone wtryski EJBR04001D – objawy i skutki

Uszkodzone wtryski EJBR04001D – objawy i skutki

Wtryskiwacze, które uległy uszkodzeniu, wykazują objawy dość łatwo zauważalne już na pierwszy rzut oka. Najczęstszymi oznakami problemów z usterką wtrysku są wyraźne spadki mocy podczas jazdy, zwiększone dymienie przy przyśpieszaniu, nierówne, falujące obroty, kłopoty z uruchomieniem pojazdu na mrozie czy też charakterystyczne stukanie wtryskiwaczy. Tak zabrudzonego lub zawieszonego wtryskiwacza, którego objawy są nie tylko uciążliwe, ale i potencjalnie niebezpieczne, nie powinno się zostawiać bez reakcji. Uszkodzone, nieszczelne wtryski oddziałują bardzo negatywnie na pracę całego systemu Common Rail i powodują jego przyśpieszoną eksploatację. Często zdarza się, że w krótkim czasie po usterce wtrysków dochodzi do wystąpienia poważniejszych (i kosztowniejszych) awarii związanych z układem paliwowym czy silnikiem.

Sprawdzanie i weryfikacja wtrysków EJBR04001D 

Tych wszystkich niechcianych konsekwencji można zawczasu uniknąć, dbając o dobry stan i kondycję wtryskiwaczy. Dokonując ich sprawdzenia i weryfikacji, a jeśli to konieczne, również regenerując zużyte podzespoły, można zagwarantować ich bezawaryjność oraz długą żywotność. W tym celu postaw na sprawdzony, autoryzowany serwis samochodowy będący krajowym liderem w branży regeneracji wtryskiwaczy Common Rail. Dzięki posiadanemu przez nas zaawansowanemu zapleczu technologicznemu oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przywrócić pełną sprawność wtrysków dorównującą fabrycznie nowym podzespołom. Na dowód tego, że po naprawie wszystkie parametry wtrysków spełniają najwyższe standardy określane przez producenta, do każdego zamówienia załączamy wydruk protokołu diagnostycznego z wynikami wartości wtrysków podczas pracy. Dlatego też jeśli zauważysz w swoim samochodzie wystąpienie awarii wtrysku – nie zwlekaj, działaj! Im wcześniej podejmiesz odpowiednie działania naprawcze, tym cały proces naprawy może przebiec szybciej i taniej, gdyż unikniesz sytuacji, w której dojdzie do poważniejszego uszkodzenia podzespołów.

Udostępnij wpis

Komentarze

Hubcio

Wystawiono Rok temu

Aby dokładnie sprawdzić i weryfikować wtryskiwacze EJBR04001D Renault 1.5 DCi, należy przeprowadzić kilka kroków: 1. Sprawdzenie ciśnienia paliwowego: Ciśnienie paliwowe powinno być sprawdzane za pomocą manometru podczas pracy silnika. Ciśnienie powinno być stabilne i odpowiadać wartościom zalecanym przez producenta. 2. Ocena przepływu paliwa: Przepływ paliwa przez wtryskiwacze można ocenić za pomocą specjalistycznego sprzętu, takiego jak przyrząd do pomiaru przepływu paliwa. Ten test pozwala na sprawdzenie czy wtryskiwacze są w stanie wprowadzić odpowiednią ilość paliwa do silnika. 3. Sprawdzenie działania elektrozaworu: Elektrozawór jest odpowiedzialny za otwarcie i zamknięcie wtryskiwacza. Należy sprawdzić czy elektrozawór działa prawidłowo na każdym z wtryskiwaczy. 4. Czyszczenie lub wymiana wtryskiwaczy: Jeśli po przeprowadzeniu powyższych testów występują problemy z działaniem wtryskiwaczy, może być konieczne ich czyszczenie lub wymiana. 5. Ocena stanu uszczelnień i o-ringów: Uszczelki i o-ringi na wtryskiwaczach powinny być regularnie sprawdzane pod kątem uszkodzeń lub zużycia, ponieważ mogą one prowadzić do nieszczelności i utraty ciśnienia paliwowego.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki