Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze EJBR03701D

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJBR03701D Delphi!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Wtryskiwacze EJBR03701D

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza Delphi,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Delphi,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h, 
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Regeneracja wtrysków EJBR03701D

Pasuje do modeli:

HYUNDAI Terracan 2.9 CRDI 2WD
HYUNDAI Terracan 2.9 CRDi 4WD
KIA Carnival II 2.9 CRDi
KIA Sedona II CRDi

Wtryskiwacze EJBR03701D występują także pod innymi numerami:

» EJBR02401Z
» EJBR02901D

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

Wymiana lub regeneracja wtrysków EJBR03701D

Wymiana lub regeneracja wtrysków EJBR03701D

Najlepszym sposobem na poradzenie sobie z problemem uszkodzonych wtryskiwaczy jest ich regeneracja. Dzięki tej naprawie w naszym serwisie jesteśmy w stanie szybko i skutecznie przywrócić fabryczne wartości testowe, a także znacząco przedłużyć żywotność wtrysków. Wykorzystanie najnowocześniejszych maszyn testowych, jakimi są DCI 700, pozwala znacznie skrócić czas potrzebny na diagnostykę i regulację podzespołów, co sprawia, że cały proces naprawy możemy przeprowadzić już tego samego dnia od ich otrzymania. W niektórych przypadkach bywa jednak, że mocno uszkodzone wtryski nie nadają się do naprawy, lecz trzeba je wymienić na inne. O czym warto wtedy pamiętać i czy da się na tym zaoszczędzić?

Wymiana wtryskiwaczy Delphi – jeden czy wszystkie?

Odpowiedź na częste pytanie o to, czy przy awarii wtrysków lepiej jest wymieniać je pojedynczo, czy też wszystkie naraz jest dość jednoznaczna. Zdecydowanie bardziej zaleca się wymianę całego kompletu wtryskiwaczy razem. Wynika to z faktu, że wadliwe wtryski wpływają bardzo negatywnie na pracę pozostałych elementów układu paliwowego, co przekłada się na ich przyśpieszoną eksploatację. W tej sytuacji często zdarza się, że po wymianie tylko uszkodzonych wtrysków, w krótkim czasie problem powraca, gdyż wcześniej sprawne wtryski uległy popsuciu. Oznacza to konieczność kolejnych wizyt w serwisie, a co za tym idzie większe koszta i zmarnowany czas. Dlatego też nie powinno się wymieniać wtrysków pojedynczo. By zaś móc zaoszczędzić na wymianie wtryskiwaczy, warto rozważyć opcję zakupu zregenerowanych, w pełni sprawnych podzespołów. Należy pamiętać, że uszkodzony wtryskiwacz diesel objawy daje wyraźne już na pierwszy rzut oka. Są nimi między innymi zwiększone dymienie, trudności z odpalaniem pojazdu (zwłaszcza na mrozie), spadki mocy w trakcie jazdy, nierówna praca silnika czy też charakterystyczne stukanie wtryskiwaczy. Są one nie tylko uciążliwe, ale i niebezpieczne, gdyż mogą prowadzić do znacznie poważniejszych uszkodzeń układu lub silnika.

Udostępnij wpis

Komentarze

Stanisław

Wystawiono Rok temu

Wymiana wtryskiwaczy Delphi EJBR03701D Hyundai 2.9 CRDi powinna być przeprowadzona tylko w przypadku gdy są one uszkodzone i nie da się ich naprawić. Często wymiana pojedynczego wtryskiwacza jest wystarczająca, jednakże w przypadku, gdy uszkodzenie jest związane z elektroniką lub regulacją, konieczne może być wymiana wszystkich wtryskiwaczy. Jeśli wtryskiwacze są uszkodzone lub zużyte, mogą powodować problemy z osiągami silnika, nierówną pracą silnika, dymieniem, wzrostem zużycia paliwa, błędami komputera i check engine. W przypadku gdy jeden z wtryskiwaczy jest uszkodzony, jego wymiana powinna rozwiązać problem. Jednak, jeśli uszkodzenie jest związane z elektroniką lub regulacją, wymiana pojedynczego wtryskiwacza może nie rozwiązać problemu. Dlatego też, w takim przypadku, konieczna może być wymiana wszystkich wtryskiwaczy. W celu potwierdzenia stanu wtryskiwaczy, zaleca się skonsultować się z wykwalifikowanym mechanikiem, który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę i zaproponuje rozwiązanie problemu.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki