Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze EJBR03101D

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Skoro chcesz kupić wtryskiwacze EJBR03101D, nie mogłeś lepiej trafić! W naszym magazynie posiadamy wtryskiwacze fabrycznie nowe, a także zregenerowane według technologii udostępnionej przez producenta.

sklep
CENA: od 190 zł
DOSTĘPNOŚĆ: DOSTĘPNY
WYSYŁKA: 1 DZIEŃ ROBOCZY
Wtryskiwacz EJBR03101D
Wtryskiwacze EJBR03101D

Oferujemy 3 rozwiązania:
1. Najszybsze - kup nowe lub zregenerowane wtryskiwacze EJBR 05101D - zamówienie złożone przez telefon zrealizujemy jeszcze tego samego dnia!
2. Najbardziej opłacalna - zadzwoń, zamów nowe lub wtryskiwacze po regeneracji i wyraź chęć odesłania tych, które używałeś do tej pory, a otrzymasz zwrot 100 zł za jeden wtryskiwacz
3. Tradycyjne - zleć regenerację posiadanych wtryskiwaczy.

W przypadku wyboru możliwości 2 lub 3 zamówimy kuriera, który przyjmie od Ciebie przygotowaną do wysyłki paczkę oraz dostarczy zamówione wtryskiwacze.

W naszej pracowni usługę lub też same wtryskiwacze zamówisz telefonicznie lub przez Internet.

1. Wtryskiwacze EJBR03101D - gdzie występują?

Wtryskiwacze EJBR 03101D można znaleźć w samochodach:

- Dacia: Logan, Logan Express,
- Nissan Note,
- Renault: Megane, Clio, Twingo, Scenic, Modus, Thalia, Kangoo,
- Suzuki Jimny
w wersjach 1.5 dCi.

Jednocześnie można znaleźć je też określone odmiennymi numerami części:
- 9001-845,
- 9001-850C,
- EJBR03101D,
- EJBR05101D,
- EJBR05102D,
- HRD339,
- R03101D,
- R05101D,
- R05102D.

Wtryskiwacz EJBR03101D opisujemy w jakich autach występuje
Wtryskiwacze EJBR03101D - gdzie występują?

2. Wtryskiwacze EJBR 03101D - kodowanie wtryskiwaczy 1.5 dCi

W naszej pracowni, oprócz standardowej procedury regeneracji wtryskiwaczy, wykonuje się także kodowanie wtryskiwaczy 1.5 dCi, które jest konieczne, by cała grupa podzespołów działała optymalnie. Dlatego najlepszym wyjściem w przypadku, gdy wystąpi awaria wtryskiwaczy Common Rail, jest sprawdzenie całego kompletu wtryskiwaczy, nawet gdy o usterkę podejrzewany jest tylko jeden z nich.


Wtryskiwacze EJBR 03101D - wymiana wtryskiwaczy 1.5 dCi

Gdy potrzebna jest wymiana wtryskiwaczy 1.5 dCi najlepiej jak najszybciej skontaktować się z pracownią specjalizującą się w naprawie podzespołów, jakimi są wtryskiwacze Common Rail i wspólnie z konsultantem ustalić najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie. Jedyne, co możemy stwierdzić na pewno to, to że najbardziej opłaca się zwrócić własne wtryskiwacze i zdecydować się na podzespoły zregenerowane na które, tak samo, jak na nowe, otrzymasz 2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Dodatkowo przy wyborze takiej opcji, cena może być pozytywnym zaskoczeniem. Może się okazać, że w przypadku oddania nam kompletu czterech sztuk wtryskiwaczy, otrzymasz nawet 400 zł zwrotu pieniędzy.

Udostępnij wpis

Komentarze

Sebastian

Wystawiono 2 miesiące temu

Wymiana wtryskiwaczy w samochodzie Renault Megane 1.5 dCI jest skomplikowanym zadaniem, które wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Zaleca się, aby zadanie to zostało wykonane przez specjalistę lub w warsztacie samochodowym, ponieważ nieprawidłowa wymiana wtryskiwaczy może spowodować poważne problemy z silnikiem. Procedura wymiany wtryskiwaczy zaczyna się od demontażu i odłączenia starych wtryskiwaczy. Następnie trzeba dokładnie oczyścić miejsca montażu i zamontować nowe wtryskiwacze. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie szczelności połączeń i prawidłowego działania wtryskiwaczy przy pomocy specjalistycznego sprzętu diagnostycznego. Jeśli wtryskiwacze są uszkodzone lub zużyte, mogą one powodować problemy z silnikiem, takie jak słaba moc, brak mocy lub brak reakcji na pedał gazu. Mogą również prowadzić do zwiększonego zużycia paliwa i emisji szkodliwych substancji. Wymiana wtryskiwaczy jest ważna dla utrzymania prawidłowego działania silnika i zapewnienia bezpieczeństwa jazdy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki