25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze EJBR02601Z

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJBR02601Z Delphi!

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

 

Wtryskiwacze EJBR02601Z na regenerację i sprzedaż
Wtryskiwacze EJBR02601Z

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia! 

 

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu.

 


   Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!   


Wtryskiwacze EJBR02601Z dla wybranych modeli silników SsangYong występują także pod innymi numerami katalogowymi:

»   EJBR04601D,

»   R02601Z,

»   R04601D,

»   HRD341.

 

Po wizycie a warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Wtryski EJBR02601Z – naprawa wtryskiwaczy Delphi

Wtryski  EJBR02601Z Delphi po naprawie
Wtryski EJBR02601Z – naprawa wtryskiwaczy Delphi

 

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn testowych DCI 700 jesteśmy w stanie dokonać pełnej diagnostyki każdego rodzaju wtryskiwacza już w kilkanaście minut. Sprawia to, że cały proces regeneracji trwa zdecydowanie krócej, a wtryski możemy naprawić już w ten sam dzień od ich przyjęcia. Po naprawie wtryski dokładnie testujemy, aby upewnić się, że działają prawidłowo. Gdy wszystkie ich parametry spełniają najwyższe standardy określane przez producenta, drukujemy protokół diagnostyczny. Daje Ci on gwarancję, że wszystkie wtryskiwacze opuszczające nasz serwis są w pełni sprawne, a ich wartości testowe dorównują nawet fabrycznie nowym podzespołom.

 

Objawy uszkodzonego wtryskiwacza Delphi

Zawieszony wtryskiwacz, objawy którego to między innymi zwiększone dymienie, kłopoty z rozruchem, nierówne, falujące obroty, wyraźny spadek osiągów czy też zupełny brak możliwości uruchomienia pojazdu, stanowi nie tylko uciążliwy, irytujący problem. Wadliwe wtryski pozostawione bez żadnej reakcji mogą w krótkim czasie doprowadzić do nadmiernej eksploatacji i zużycia pozostałych elementów układu paliwowego, a w efekcie do wystąpienia innych niebezpiecznych awarii. W najgorszych przypadkach bywa, że w wyniku przegrzewania się silnika dochodzi do wypalenia dziur w tłokach, a to z kolei będzie oznaczało konieczność przeprowadzenia bardzo kosztownych napraw lub wymiany jednostki napędowej, jak i zmarnowany czas na wizyty w serwisie.

 

Warto pamiętać, że oznaki zaciętych lub zawieszonych wtrysków są bardzo podobne do objawów zabrudzonych wtryskiwaczy. Jak więc też widać, w obu tych przypadkach nie warto ignorować problemu, gdyż awaria wtrysku jest jedną z poważniejszych usterek układów Common Rail. Im szybciej podejmiemy odpowiednie działania naprawcze, tym sama naprawa będzie tańsza i bardziej efektywna. Dlatego nie zwlekaj, zadzwoń do nas już teraz, a szybko i skutecznie rozwiążemy za Ciebie problem awarii.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO