25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze EJBR02301Z

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.91

Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJDR02301Z Delphi!

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, na wymianę).

 

Wtryskiwacze EJBR02301Z na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze EJBR02301Z

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔    Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.

 


   Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!   

 

Wtryskiwacze EJBR02301Z dla wybranych modeli silników Kia, Hyundai 2.9 CRDi występują także pod innymi numerami katalogowymi:

»   33800-4X500,
»   33801-4X500,
»   W02801D,
»   EJBR00901Z,
»   EJBR01901Z,
»   EJBR03601D,

 

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Ile będzie kosztowała Cię ta awaria i czy da się na niej zaoszczędzić? Nie musisz się o to więcej martwić – po prostu zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Wtryski EJBR02301Z – jak skutecznie naprawić lejące wtryski?

Wtryski EJBR02301Z po skutecznej naprawie
Wtryski EJBR02301Z – jak skutecznie naprawić lejące wtryski?

 

Częstą przyczyną problemów z wtryskiwaczami jest ich przelewanie, jednak co to znaczy, że wtryski leją? Tak zwane lejące wtryski oznaczają, że zabrudzony lub zablokowany wtryskiwacz przelewa więcej paliwa niż jest to konieczne. Prowadzi to do przeciążania pracy systemu i w efekcie do szybszego zużywania się elementów układu paliwowego, dlatego nie powinno się ignorować tej awarii. Co więc można z tym zrobić i jak nie dopuścić do pogorszenia sytuacji? W większości przypadków zdecydowanie najlepszym sposobem na poradzenie sobie z każdym rodzajem awarii wtryskiwaczy jest ich regeneracja.

 

Regeneracja wtryskiwaczy musi być poprzedzona dokładnym sprawdzeniem i weryfikacją podzespołów. W naszym serwisie przy wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn testowych DCI 700 proces diagnostyki wtryskiwaczy trwa około 12 minut, co pozwala znacząco skrócić czas potrzebny na naprawę. Następnie rozmontowane wtryski czyścimy metodą termo-chemiczną i wymieniamy ich zużyte elementy, stosując oryginalne części zamienne. Na koniec zregenerowane wtryski regulujemy i sprawdzamy jeszcze raz oraz drukujemy protokół potwierdzający, że wszystkie ich parametry są prawidłowe, który załączamy do każdego zamówienia.

 

Dlaczego nie warto ignorować awarii wtryskiwaczy?

Uszkodzone wtryski mogą w krótkim czasie doprowadzić do wystąpienia poważniejszych uszkodzeń silnika. W wyniku jego przegrzewania się może dojść nawet do stopienia tłoków, co z kolei będzie oznaczało konieczność przeprowadzenia bardzo drogiej naprawy lub też wymiany całej jednostki napędowej. Biorąc to więc wszystko pod uwagę, nie warto zastanawiać się nad tym, czy i jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem.

 

Jeśli zauważysz w swoim samochodzie objawy usterki, takie jak między innymi zwiększone dymienie, trudności z odpalaniem, czy nierówną pracę silnika, nie zwlekaj! Podejmij działanie i skontaktuj się z nami – rozwiążemy ten problem za Ciebie, a Ty wkrótce zapomnisz o awarii wtryskiwaczy.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO