25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze EJBR02201Z

Autor: Barbara Bolibok
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Nasz sklep dysponuje wtryskiwaczami do modelu FORD FOCUS MK2 1.8 TDCI!!

W zakres naszych usług wchodzi:

 

- wymiana wtryskiwaczy Delphi na fabrycznie nowy
- regeneracja wtryskiwacza Delphi
- wymiana wtryskiwacza Delphi na już zregenerowany, dostępny od ręki w naszej pracowni

 

=> Czas wykonana to tylko 24 h
=> 100 zł – kaucja zwrotna wliczona w cenę zakupu
=> Okres 24 miesięcy jest czasem ochronnym Twoich zakupionych w naszej firmie wtryskiwaczy Delphi.

  

Wtryskiwacz Delphi o numerze katalogowym – EJBR02201Z - posiada indywidualne numery Producenta:

  

-1141218
-1219725
-1376691
-1S4Q9F593AF
-2T1Q9F593AA
-RM2T1Q9F593AA.

  

Czy wiesz, że wtryskiwacze EJBR02201Z Delphi to rodzaj wtrysków elektromagnetycznych i występują głównie w samochodach osobowych oraz dostawczych marki Ford i Renault? Jeżeli zmagasz się z objawami uszkodzenia wtryskiwaczy Delphi, to warto zapoznać się z ofertą regeneracyjną tego typu elementów układu wtryskowego, w celu uniknięcia zbędnych kosztów, które są związane z koniecznością wymiany zużytych wtryskiwaczy Delphi, na fabrycznie nowe elementy. Masz również możliwość oddania starego wtryskiwacza na rzecz nowo zregenerowanego, co pozwala Ci uniknąć nagromadzenia zbędnych, uszkodzonych części.

 

Jeżeli będąc posiadaczem auta, jakim jest Ford Focus 1.8 TDCI – wtryskiwacz Delphi EJBR02201Z będzie mógł podlegać usterce, jeżeli będziemy tankować złej jakości paliwo czy też dojdzie do zapowietrzenia układu paliwowego. Jeżeli okaże się, że posiadane przez nas wtryskiwacze elektromagnetyczne mogą być przyczyną wątpliwej pracy naszego samochodu, to należy szukać porady wśród fachowców z autoryzowanego serwisu, którzy swym doświadczeniem dążą do pełnego przywrócenia właściwych parametrów wtryskiwaczy Delphi, odpowiadającym fabrycznie nowym elementem, przy pomocy profesjonalnie wyposażonych pracowni. Tylko w takim wypadku mamy do czynienia z pewnie zregenerowanym wtryskiwaczami elektromagnetycznymi Delphi EJBR02201Z, na najwyższym poziomie.

 

Jesteś zainteresowany zakupem elementów wykonawczych układu wtryskowego w Twoim aucie?
W naszej opcji istnieje możliwość nabycia nowych wtryskiwaczy Delphi EJBR02201Z, jak również po kompletnej regeneracji, które pełnią funkcje nowych fabrycznie elementów. Koszt zregenerowanych wtrysków pojazdu Ford Focus MK2 1.8 TDCI w zależności od oferty rozpoczyna się już od 495 zł.

 

Wtryskiwacze EJBR02201Z
Wtryskiwacze EJBR02201Z


EJBR02201 Delphi – uszkodzenie wtrysku - objawy

Mierząc się z uszkodzeniem wtryskiwaczy EJBR02201 Delphi, którego objawem są przede wszystkim:

 

- nierówna praca silnika samochodowego
- nadmierne dymienie z układu wydechowego
- stukotanie wtrysków
- falowanie obrotów
- problem z rozruchem silnika samochodowego
- zwiększenie spalania.

 

Musimy szybko zareagować na zaobserwowane symptomy, które mogą spowodować trwałe uszkodzenie silnika samochodowego.

Jeżeli po zaobserwowaniu wadliwego stanu, w jakim znajdują się wtryskiwacze Delphi EJBR02201Z wahasz się, czy podjąć się regeneracji, czy też wymienić cały zestaw tych wtryskiwaczy na nowe części prosto od producenta, to warto wiedzieć, że serwisowa regeneracja, jaką jest naprawa Delphi Ejbr02201z będzie skuteczna i pozwoli przywrócić parametry odpowiadające nowemu fabrycznie elementowi. Koszt regeneracji wtrysków Delphi EJBR02201Z, czyli działań naprawczych wtryskiwaczy, który głównie interesuje posiadaczy takich aut, jak Ford Focus 1.8 DI/TDD, czy też Ford Fiesta 1.8 DI w profesjonalnym punkcie moto z pewnością będzie niższy niż konieczność wymiany całego zestawu wtryskiwaczy elektromagnetycznych CR. Patrząc pod kątem możliwości wymiany części składowej wadliwego wtrysku, które po zdiagnozowaniu okażą się możliwe do zastąpienia na oryginalną część zamienną cena regeneracji będzie zdecydowanie niższa. Jeżeli posiadasz wątpliwości, co zrobić z uszkodzonym elementem układu wtryskowego, jakim jest wtryskiwacz Delphi EJBR02201Z , to warto postawić na fachową diagnostykę, która będzie opierać się na dokładnym sprawdzeniu wtryskiwaczy oraz weryfikacji. Kolejne działania zostaną nam przedstawione przez Dział Obsługi Klienta, który określi efekt kontroli naszego podzespołu, co ułatwi nam drogę do uzyskania w pełni sprawnych wtryskiwaczy Common Rail. Gwarancja na serwisowe działania regeneracyjnie przeważnie wynosi 24 miesięcy, więc w przypadku wystąpienia nieprawidłowości możemy ponownie zlecić szczegółową diagnostykę wadliwych elementów, jakimi są wtryskiwacze EJBR02201Z producenta Delphi.

 

EJBR02201Z Delphi – uszkodzenie wtrysku
EJBR02201Z Delphi - uszkodzenie wtrysku

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO