Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze EJBR01601Z

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJBR01601Z Delphi!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Wtryskiwacze EJBR01601Z

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza Delphi,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Delphi,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h,
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Regeneracja wtrysków EJBR01601Z

Pasuje do modeli:

Ford Focus I 1.8 TDCI 74KW/101HP 09/2002-11/2004
Ford Focus I 1.8 TDCI 85KW/116HP 03/2002-11/2004
Ford Tourneo 1.8 TDCI 66KW/90HP 06/2002-
Ford Transit Connect 1.8 TDCI 66KW/90PS 06/2002-

Wtryskiwacze EJBR01601Z występują także pod innymi numerami:

» EJBR00801Z,
» EJBR01101Z,
» EJBR01301Z,
» EJBR02001Z ,
» EJBR02201Z,
» 1545118,
» 1376691,
» 1219725,
» 141218,
» 1202803.

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

Wtryski EJBR01601Z – jak pozbyć się awarii?

Wtryski EJBR01601Z – jak pozbyć się awarii?

Najlepszym rozwiązaniem na problemy z awarią wtrysków jest ich regeneracja w sprawdzonym serwisie. Skuteczną metodą usuwania osadu nagromadzonego na wtryskiwaczach, która przynosi najlepsze rezultaty jest czyszczenie termochemiczne z zastosowaniem ultradźwięków. Zastosowanie wysokiej temperatury, w połączeniu z silnym środkami czyszczącymi pozwala rozpuścić nawet najtwardsze złogi osadu, jest również zupełnie bezpieczne dla delikatnych części podzespołu. Samodzielne czyszczenie wtrysków domowymi metodami może nie przynieść oczekiwanych efektów. Bardzo ciężko jest w ten sposób usunąć zabrudzenia i zanieczyszczenia z wnętrza wtrysku, które w zdecydowanej większości przypadków są powodem wystąpienia problemów. Ponadto, wtryskiwacze bardzo łatwo jest uszkodzić podczas ich nieumiejętnej naprawy, a dość często spotykanym urazem jest urwanie wtryskiwacza w gnieździe podczas jego demontażu. Dzieje się tak w trakcie próby wyciągnięcia mocno zapieczonego wtrysku „na siłę”. W rezultacie tak urwany wtrysk jest bardzo trudny do usunięcia bez specjalistycznych maszyn o napędzie hydraulicznym. Należy również mieć na uwadze fakt, że oprócz uszkodzenia samych wtryskiwaczy istnieje także ryzyko uszkodzenia głowicy i pokrywy zaworów. Tak więc w przypadku poważniejszej usterki wtrysków samodzielna wymiana końcówek wtryskiwaczy może nie być najlepszym rozwiązaniem.

Wtryskiwacze Delphi a pompa paliwa

Zwłaszcza w przypadku wtrysków marki Delphi opiłki są najczęstszą przyczyną ich usterki. Metalowe, mikroskopijne opiłki, które powodują blokowanie się wtryskiwaczy, oznaczają problemy z pompą paliwa (pompą niskiego ciśnienia), która roznosi je wraz z paliwem po całym układzie. Jest to dość poważny problem dla poprawnego funkcjonowania i żywotności silnika i samochodu. W takich sytuacjach trzeba dokonać czyszczenia całego układu paliwowego, w tym jego przewodów i baku. Uszkodzone, brudne wtryskiwacze objawy dają łatwo zauważalne, a są nimi między innymi zwiększone dymienie, niemiarowa praca silnika, falujące obroty, spadki mocy podczas jazdy czy też kłopoty z uruchomieniem pojazdu. Jeśli zauważysz je w swoim aucie, nie czekaj – działaj. Postaw na profesjonalistów, dzięki którym już wkrótce zapomnisz o problemach z wtryskiwaczami!

Udostępnij wpis

Komentarze

Łukasz

Wystawiono Rok temu

Awarie wtryskiwaczy EJBR01601Z Ford 1.8 mogą być trudne do naprawienia, jednak istnieją pewne kroki, które można podjąć, aby pozbyć się awarii: 1. Diagnoza problemu: najważniejszym krokiem jest dokładna diagnoza problemu, która pozwala określić przyczynę awarii i dobrać odpowiednie rozwiązanie. 2. Przeprowadzenie naprawy: po dokładnej diagnozie, konieczna jest naprawa wtryskiwaczy, która może polegać na wymianie uszkodzonych części lub regeneracji wtryskiwaczy. 3. Regularne serwisowanie: ważne jest przeprowadzanie regularnych serwisów pojazdu, aby upewnić się, że wszystkie elementy układu paliwowego są w dobrym stanie. 4. Dbanie o jakość paliwa: używanie tylko i wyłącznie wysokiej jakości paliwa oraz unikanie paliw zanieczyszczonych pomaga zachować wtryskiwacze w dobrym stanie. 5. Natychmiastowa reakcja na objawy awarii: natychmiastowa reakcja na objawy awarii pozwala na szybką diagnozę i naprawę problemu, zanim pogorszy się jego stan i będzie wymagał droższej naprawy. 6. Wymiana lub regeneracja zamiast zakupu nowych części: Wymiana lub regeneracja wtryskiwaczy jest często tańszą alternatywą niż zakup nowych części, dlatego warto rozważyć tę opcję w przypadku awarii wtryskiwaczy. 7. Porównanie ofert różnych warsztatów i specjalistów: Porównanie ofert różnych warsztatów i specjalistów pozwala na znalezienie najlepszej ceny i jakości usługi naprawy. 8. Pamiętaj o regularnym kontrolowaniu poziomu oleju i ciśnienia paliwa, aby uniknąć dalszych problemów z układem paliwowym.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki