25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze EJBR01401Z

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.89

Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze EJBR01401Z Delphi!

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach – końcówka, zaworek, nakrętka),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, na wymianę).

 

Wtryskiwacze EJBR01401Z na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze EJBR01401Z

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔    Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.

 


   Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!   

 

Wtryskiwacze EJBR01401Z dla wybranych modeli silników Renault, Dacia, Nissan 1.5 DCi występują także pod innymi numerami katalogowymi:

»   8200553570,
»   166003978R,
»   EJBR01701Z,
»   EJBR02101Z,
»   EJBR04001D.

 

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Ile będzie kosztowała Cię ta awaria i czy da się na niej zaoszczędzić? Nie musisz się o to więcej martwić – po prostu zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Regeneracja wtrysków EJBR01401Z – jakość i skuteczność

Wtrysk EJBR01401Z po skutecznej regeneracji
Regeneracja wtrysków EJBR01401Z – jakość i skuteczność

 

W porównaniu z zakupem nowych podzespołów regeneracja wtryskiwaczy cenowo wychodzi zdecydowanie korzystniej. Trzeba ponadto podkreślić fakt, że decydując się na tę opcję rozwiązania problemu awarii wtrysków wcale nie trzeba rezygnować z wysokiej jakości. Przeprowadzana z zachowaniem najwyższych standardów określanych przez producenta, regeneracja w naszym serwisie pozwala szybko i skutecznie przywrócić pełną sprawność wtryskiwaczy. Parametry wtrysków po takiej naprawie są właściwie nie do odróżnienia z fabrycznie nowymi podzespołami, na dowód czego do każdego zamówienia dołączamy wydruk protokołu diagnostycznego.

 

Żywotność wtryskiwaczy Delphi – od czego zależy?

Na to, ile wytrzymują wtryskiwacze Common Rail duży wpływ ma dbanie o dobrą kondycję układu paliwowego, jak na przykład dokonywanie regularnych kontroli oraz okresowych wymian filtra paliwa. Wtedy to podczas normalnej eksploatacji pojazdu wtryski Delphi mogą wytrzymać bezawaryjnie przez około 150-200 tysięcy kilometrów. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że precyzyjna i skomplikowana budowa wtryskiwaczy sprawia, że są one bardzo podatne na różnego rodzaju zanieczyszczenia oraz uszkodzenia wynikające z usterki innych części układu.

 

W przypadku wtryskiwaczy Delphi najczęstszą przyczyną uszkodzeń są metalowe opiłki z pompy niskiego ciśnienia, które wraz z paliwem przedostają się do wnętrza wtrysków powodując ich blokowanie i zacieranie. Z kolei tak zacięty wtryskiwacz, który przelewa paliwo, przyczynia się do podnoszenia temperatury spalania i przegrzewania silnika. To zaś w krótkim czasie może nawet skutkować stopieniem się tłoków, a w efekcie koniecznością naprawy lub wymiany całej jednostki napędowej.

 

Dlatego też nie zastanawiaj się nad tym, czy i jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem. Gdy dostrzeżesz w swoim samochodzie wystąpienie objawów zabrudzonych, zawieszonych wtryskiwaczy, jakimi są między innymi trudności z odpalaniem, zwiększone dymienie przy przyśpieszaniu, jak i nierówna praca silnika na wyższych obrotach – nie zwlekaj, działaj! Im szybciej się z nami skontaktujesz, tym szybciej pozbędziesz się uciążliwej awarii i zapomnisz o wizytach w serwisie.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO