25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze EJBR01302Z

Autor: Anna Skalna
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Poddaj regeneracji swoje wtryski, zamów zregenerowane lub kup fabrycznie nowe wtryskiwacze EJBR01302Z Delphi Common Rail!

 

Z jakich opcji możesz skorzystać w naszym serwisie?

 

  • Regeneracja wtryskiwaczy - na oryginalnych częściach zamiennych (końcówka, nakrętka i zaworek Delphi).
  • Sprzedaż wtryskiwaczy – wtryski nowe lub po regeneracji – także w opcji na wymianę (czyli przy zwrocie Twoich starych wtryskiwaczy).

 

Wtryski EJBR01302Z
Wtryskiwacze EJBR01302Z

  

Chcesz zregenerować swoje wtryskiwacze?
Zadzwoń do nas przed 11:00, a zamówiony kurier przyjedzie jeszcze tego samego dnia i odbierze Twoje wtryski do regeneracji.

 

Chcesz kupić wtryskiwacze Delphi EJBR01302Z?
Złóż telefonicznie zamówienie, a od razu przygotujemy je do wysyłki lub do odbioru w naszym serwisie.

 

Regeneracja wtryskiwaczy z Twojego samochodu, a także regeneracja wtrysków, które później są dostępne w naszym magazynie na sprzedaż, jest realizowana w pełnej zgodności ze standardami producenta. Wtryskiwacze zawierają oryginalne części. Dołączamy do nich protokoły wskazujące na ich 100% sprawność.

 

Po zamontowaniu nowych lub zregenerowanych wtryskiwaczy w Twoim samochodzie zyskujesz nie tylko wtryski EJBR01302Z z 2-letnią gwarancją ze sprawdzonego, autoryzowanego serwisu, ale także:

 

niezależność, ponieważ możesz wsiąść w swój samochód w każdej sytuacji, gdy tego potrzebujesz;
bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem, który odpala za pierwszym razem, nie dymi z wydechu i nie gaśnie;
oszczędność czasu – nie musisz go już tracić na poruszanie się innymi środkami transportu niż Twoje niesprawne auto.

 

   Zamów wtryskiwacze EJBR01302Z – będą u Ciebie już jutro!   

 

Wtryskiwacze z tej oferty są montowane w Fordzie Focusie 1.8 TDCI i występują pod numerami zamiennymi:

 

• R01302Z,
• R01601Z,
• R02201Z,
• EJBRR02201Z,
• EJBR01601Z.

 

 Wtryskiwacze EJBR 01302Z | Czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem?

Wtryski EJBR 01302Z | Czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiwaczem?
Wtryskiwacze EJBR 01302Z | Czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem?

  

Jesteś posiadaczem Forda Focusa z silnikiem 1.8 TDCI i komfort użytkowania samochodu zaczyna przyćmiewać awaria wtrysku? Jazda z uszkodzonymi wtryskami nie jest dobrym pomysłem, ponieważ auto w każdej chwili może odmówić posłuszeństwa. Prawdopodobnie Twoim układzie Common Rail są zamontowane wtryskiwacze EJBR 01302Z, a ich awarię można szybko i skutecznie zażegnać.

 

Z pewnością o tym, że z wtryskami zaczyna się źle dziać, poinformowały Cię charakterystyczne objawy zabrudzonych wtryskiwaczy. Są one w praktyce takie same, jak te wykazywane przez uszkodzone wtryski. Objawy, które bez problemu zauważy i zidentyfikuje nawet początkujący kierowca, dotyczą wielu aspektów funkcjonowania samochodu.

 

Wtryskiwacze obciążone awarią spowodują, że Twój Ford Focus będzie miał problemy z odpalaniem. Problem ten nie ustaje nawet wówczas, gdy silnik jest już rozgrzany. Praca jednostki napędowej z uszkodzonymi wtryskami Common Rail także jest dla kierowcy po prostu uciążliwa. Przyspieszanie czy wyprzedzanie takim samochodem innych pojazdów okazuje się nie tylko problematyczne, ale i niebezpieczne, ponieważ silnik szarpie, przerywa, dymi i z trudem generuje wysokie prędkości. Usterce systemu zasilania paliwem towarzyszy także zazwyczaj klekotanie wtryskiwaczy, podczas gdy ich praca powinna być cicha i praktycznie niesłyszalna dla kierowcy oraz pozostałych użytkowników pojazdu.


Regeneracja wtryskiwaczy Delphi

Pojawienie się objawów, które opisaliśmy, nie zawsze musi wiązać się z koniecznością wymiany wtrysków Focus na nowe. Udostępnione przez producentów technologie naprawy stosowane w autoryzowanych serwisach pozwalają na przywrócenie wtryskiwaczom całkowitej sprawności, której potwierdzenie stanowią protokoły badań wtrysków po regeneracji na stole probierczym.

 

Sprawdzone, cieszące się dobrymi opiniami serwisy dysponują odpowiednią aparaturą oraz wiedzą w zakresie tego, jak sprawdzić wtryskiwacze Common Rail. Po ich weryfikacji kontaktujemy się z Klientem, przedstawiając mu zakres napraw oraz ostateczną cenę. Jeśli zdecydujesz się na regenerację, w pełni sprawne wtryski będą u Ciebie już następnego dnia. Dysponujemy dedykowanymi maszynami oraz oryginalnymi częściami zamiennymi, zatem - przy odpowiedniej eksploatacji pojazdu - awaria wtryskiwaczy długo nie powróci.

 

Zregeneruj wtryskiwacze w najnowocześniejszym serwisie w kraju - zadzwoń do nas!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO