Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze EJBR01001A

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Poddaj regeneracji swoje wtryski, zamów zregenerowane lub kup fabrycznie nowe wtryskiwacze EJBR01001A Delphi Common Rail!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Wtryskiwacze EJBR01001A

Z jakich opcji możesz skorzystać w naszym serwisie?

Sprzedaż wtryskiwaczy EJBR01001A – wtryski nowe lub po regeneracji – także w opcji na wymianę (czyli przy zwrocie Twoich starych wtryskiwaczy).
Regeneracja wtryskiwaczy - na oryginalnych częściach zamiennych (końcówka, nakrętka i zaworek Delphi).

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość
natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w
najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia -
24-48 h.
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Po zamontowaniu nowych lub zregenerowanych wtryskiwaczy w Twoim samochodzie zyskujesz nie tylko wtryski EJBR01001A z 2-letnią gwarancją ze sprawdzonego, autoryzowanego serwisu, ale także:

niezależność, ponieważ możesz wsiąść w swój samochód w każdej sytuacji, gdy tego potrzebujesz;
bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem, który odpala za pierwszym razem, nie dymi z wydechu i nie gaśnie;
oszczędność czasu – nie musisz go już tracić na poruszanie się innymi środkami transportu niż Twoje niesprawne auto.

Wtryski Delphi EJBR01001A

Pasuje do modeli:
Citroen C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V HDi (8HY (DV4TED4)) 1398ccm 90KM/66kW 2002/02-
Suzuki LIANA (ER, RH_) 1.4 DDiS (RH 414D) (8HY) 1398ccm 90KM/66kW 2004/04-
Suzuki LIANA liftback 1.4 DDiS (8HY) 1398ccm 90KM/66kW 2004/04-2007/12

Numery zamienne:
IB-EJBR-01001A,
EJBR01001Z,
HRD335,
R01001Z,
R01001A,
W01001A.

Numery OE:
15310-73J00-000
1980.91
1980.X9

Klekotanie wtryskiwaczy EJBR01001A

Klekotanie wtrysków Delphi EJBR01001A

Wtryskiwacze w Dieslu zaczynają klekotać i stukać, gdy ich działanie obciążone jest awarią. Co może być przyczyną głośnej pracy wtrysków Delphi? Zazwyczaj bezpośrednią przyczyną klepania wtrysku jest nagromadzenie się w ich okolicy i wnętrzu zanieczyszczeń bądź opiłków metalu. Wtryskiwacz EJBR 01001A będzie pracował głośniej niż zazwyczaj także wówczas, gdy wystąpią w nim jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne.

Czy stukanie lub cykanie to jedyne objawy zabrudzonych wtryskiwaczy? Okazuje się, że Diesel będzie sygnalizował awarię układu Common Rail na wiele sposobów. Pomyśl o kondycji wtryskiwaczy, gdy zauważysz, że Twój samochód z trudem odpala i szarpie podczas jazdy, a także po prostu brakuje mu mocy. Jeżeli dodać do tego zaobserwowane zadymienie, zwiększony pobór oleju napędowego i przybywanie oleju silnikowego, to na sto procent powinieneś zweryfikować prawidłowość działania wtrysków. Jeśli jesteś miłośnikiem majsterkowania, zapewne zaraz zaczniesz poszukiwać wskazówek na temat tego, jak sprawdzić wtryski Diesel domowym sposobem, miej jednak świadomość, że tego typu testy nie będą w stanie szczegółowo oddać obrazu sytuacji. Zamiast tego skieruj wtryskiwacze na fachową diagnostykę, o której przeczytasz poniżej.

Jak sprawdzić działanie i parametry wtryskiwaczy Common Rail Delphi?

Gdy tylko wtryski Delphi trafią do serwisu, już wstępny etap, czyli ich sprawdzanie, wykonywany jest zgodnie z najwyższymi standardami. Wydanie trafnej diagnozy i podjęcie odpowiednich działań jest możliwe dopiero wówczas, gdy wtrysk zostanie zdemontowany na poszczególne części i podzespoły, a obecność ewentualnych uszkodzeń zostanie sprawdzona pod mikroskopem. Po wyczyszczeniu wtrysku ultradźwiękami i złożeniu go na nowych częściach następuje ponowne sprawdzenie parametrów oraz wartości zadanych i rzeczywistych wtrysku w warunkach tożsamych z pracą silnika. Mówiąc ogólnie, w ASO w ramach regeneracji wtryskiwacze EJBR01001A są sprawdzane przed i po niej, a o pełnej skuteczności ich działania świadczą wydruki protokołów ze stołów probierczych. Dzięki połączeniu skutecznej naprawy, wysokich kwalifikacji oraz doświadczenia pracowników serwisu, a także nowoczesnych maszyn i oryginalnych części, wtryski po regeneracji działają tak, jak nowe i możemy udzielić na nie dwuletniej gwarancji.

Udostępnij wpis

Komentarze

Rafcio

Wystawiono Rok temu

Aby sprawdzić działanie i parametry wtryskiwaczy EJBR01001A w Suzuki Liana 1.4, należy wykonać następujące kroki: 1. Skontaktuj się z renomowanym specjalistą lub autoryzowanym serwisem Suzuki, który posiada odpowiedni sprzęt diagnostyczny do sprawdzania wtryskiwaczy. 2. Podłącz sprzęt diagnostyczny do komputera pokładowego Twojego samochodu, aby uzyskać dostęp do parametrów pracy silnika i wtryskiwaczy. 3. Sprawdź ciśnienie paliwa, które jest generowane przez pompę wysokiego ciśnienia oraz kąt wyprzedzenia wtrysku. 4. Sprawdź przepływ paliwa przez każdy z wtryskiwaczy, aby upewnić się, że działają one prawidłowo. 5. Sprawdź, czy wtryskiwacze nie są zabrudzone lub uszkodzone. 6. Sprawdź poziom błędów w komputerze pokładowym, aby upewnić się, że nie ma żadnych błędów dotyczących wtryskiwaczy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki