Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WTRYSKIWACZE DELPHI Common Rail, pompowtryskiwacze, czyli kogo wybrać?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Wtryskiwacze Delphi Common Rail Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wybór między wtryskiwaczami Delphi Common Rail a pompowtryskiwaczami może zależeć od wielu czynników, takich jak rodzaj silnika, model samochodu, budżet oraz preferencje indywidualne. Oba rodzaje wtryskiwaczy mają swoje zalety i wady. Wtryskiwacze Delphi Common Rail charakteryzują się wysoką precyzją, co pozwala na bardziej dokładne dawkowanie paliwa i zmniejszenie jego zużycia. Są one też mniej awaryjne niż pompowtryskiwacze i mogą być stosowane w większej liczbie silników. Z kolei pompowtryskiwacze, mimo że są bardziej skomplikowane, oferują większą moc i lepszą reakcję na gaz, co przekłada się na lepsze osiągi samochodu. Są one również częściej stosowane w silnikach o większej pojemności. W przypadku regeneracji wtryskiwaczy lub pompowtryskiwaczy ważne jest, aby wybrać zaufany serwis, który stosuje oryginalne części i ma doświadczenie w takich naprawach. Koszt regeneracji zależy od stopnia uszkodzenia oraz modelu wtryskiwaczy, ale w przypadku obu rodzajów jest zazwyczaj niższy niż koszt zakupu nowych elementów.

Firma Delphi przyjazna inżynierom


W 1908 roku powstaje General Motors którego historię w Internecie prześledzić jest łatwiej niż sprawdzić biling połączeń na telefonie. Od 1916 roku notowana na Wall Street GM staje się marką, korporacją, ikoną, legendą. W 2005 roku globalny kryzys ekonomiczny powalił giganta na kolana, z których niestety już sie nie podniósł – firma z Detroit podzieliła los miasta z którego pochodzi i ogłosiła bankructwo. Podzielony między kraje i korporacje los giganta jest przesądzony choć, jego „dzieci” marki takie jak Opel, Hummer, czy Chevrolet znalazły inwestorów, którzy przejęli jego spuściznę. Wyrobiona marka to łakomy kąsek na którego z przyjemnością połakomili się inwestorzy europejscy z Austrii i Rosji, a także Chin. Niestety Saab czy Saturn tej próby czasu nie przetrzymały i jeśli nie znajdą się wierzący w możliwość postawienia tych producentów na nogi już niedługo niczym Fiat 126p powoli zaczną znikać legendy. Tak, ale co wydarzyło się z firmą Delphi, która tak jak GM, będąc jego protektoratem, w 2005 roku rozpoczęła proces upadłościowy? Otóż firma ma się świetnie. Nie tylko kryzys obszedł ją szerokim łukiem (a raczej mądre decyzje zarządu spowodowały, że nie odcisnął na niej tak bardzo swego piętna) ale firma rozwija się prężnie mając przedstawicielstwa w wielu krajach Europy (w tym i w Polsce) i na świecie. Wtryskiwacze Delphi to jedne z najbardziej cenionych podzespołów na świecie za jakość i staranność wykonania oraz możliwość regeneracji wtrysków i pomp Common Rail. Uzupełniwszy wiedzę o to iż pierwsza nagrzewnica, chłodnica i klimatyzacja to dzieło nikogo innego właśnie jak firmy Delphi to mamy obraz zarys obrazu firmy. Rozszerzywszy swoje działanie na produkcję podzespołów eksploatacyjnych takich jak np. klocki hamulcowe, pompowtryskiwacze, pompy,wtrysk firma podbija serca kierowców i producentów na całym świecie. Elementy firmy Delphi są instalowane w samochodach jako tzw. pierwsze części – elementy z którymi auto wyjeżdża z fabryki. Polscy inżynierowie np. absolwenci Akademii Górniczo Hutniczej (z którą zresztą firma prowadzi szeroko rozwiniętą współpracę) w Krakowie wymieniają Delphi wśród pierwszych trzech firm z którymi chcieliby współpracować. Szanowani na całym świecie polscy specjaliści znajdujący zatrudnienie w firmie która mimo Wielkiego Kryzysu nadal prężnie się rozwija i nadaje słowom „rozwiązania technologiczne w motoryzacji” nowe znaczenie brzmi jak gwarancja jakości, i proszę mi wierzyć – tak właśnie jest.
Do naprawy wtrysków i pompowtrysków stosowane są urządzenia firmy Hartridge AVM-2 PC TEST, YDT 35, CRI –PC jako rekomendowane przez producenta i diesel service delphi.

Udostępnij wpis

Komentarze

Łukasz

Wystawiono Rok temu

Wybór między wtryskiwaczami Delphi Common Rail, a pompowtryskiwaczami zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Oba te rozwiązania posiadają swoje zalety i wady, więc należy dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i wybrać odpowiednie rozwiązanie. Wtryskiwacze Delphi Common Rail są nowoczesnym i precyzyjnym rozwiązaniem, które pozwala na precyzyjne dawkowanie paliwa do silnika. Są one skonstruowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają precyzyjne elementy, które muszą działać bez zarzutu, aby zapewnić prawidłowe działanie silnika. Wtryskiwacze Delphi Common Rail są często wybierane przez klientów, którzy cenią sobie niezawodność i precyzyjność. Pompowtryskiwacze są również skomplikowanymi i precyzyjnymi elementami układu Common Rail, które pozwalają na precyzyjne dawkowanie paliwa do silnika. Są one zwykle produkowane przez renomowanych producentów, takich jak Bosch, Delphi czy Denso, którzy stosują wysokie standardy jakości, aby zapewnić trwałość i niezawodność tych elementów. Pompowtryskiwacze są często wybierane przez klientów, którzy cenią sobie niezawodność i trwałość.

Czy ta opinia była pomocna?

Dżejdżej

Wystawiono 4 lata temu

<p>Wiele na rynku jest dostępnych firm wtryskiwaczy, ja polecam udać się do autoryzowanego serwisu,tam zregenerują wszystkie tak jak należy.</p>

Czy ta opinia była pomocna?

Andrzej

Wystawiono 5 lat temu

U mnie jest jeden lejący wtrysk common rail. Regeneracja załatwi sprawę, czy lepiej kupić nowy?

Czy ta opinia była pomocna?

Czarko

Wystawiono 5 lat temu

Fajny i ciekawy artykuł, taki można powiedzieć elegancki

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki