25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze BK2Q9K546AG

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.91

Zregeneruj swoje lub kup nowe wtryskiwacze BK2Q9K546AG Siemens/Continental!

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych).

 

Wtryskiwacze BK2Q9K546AG na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze BK2Q9K546AG

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Wszystkie regenerowane przez nas wtryskiwacze są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔    Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.

 


   Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!   

 

Wtryskiwacze BK2Q9K546AG dla wybranych modeli silników Ford, Citroen, Peugeot 2.0/2.2 występują także pod innymi numerami katalogowymi:

»   HRD666,
»   A2C59517051,
»   5WS40745,
»   9801125480.

 

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Regeneracja wtrysków BK2Q9K546AG – szybko i wygodnie

Wtrysk BK2Q9K546AG po szybkiej i skutecznej regeneracji
Regeneracja wtrysków BK2Q9K546AG – szybko i wygodnie

 

Oferowana przez nas usługa regeneracji jest szybką i skuteczną metodą na ich uszkodzenia. W procesie naprawy przywracamy fabryczne wartości testowe wtrysków, nawet już w ten sam dzień od ich dostarczenia. Jesteśmy w stanie również znacząco przedłużyć żywotność wtrysków, a na potwierdzenie tego, że wszystkie podzespoły opuszczające nasz serwis spełniają najwyższe standardy jakości, do każdego zamówienia dołączamy wydruk protokołu diagnostycznego z wynikami parametrów.

 

Przyjmujemy zlecenia wysyłkowe z całego kraju, a realizacją całego zamówienia zajmujemy się za Ciebie – po prostu przygotuj wtryskiwacze do wysyłki, a odbierze je umówiony przez nas kurier. Pozbycie się uciążliwej i niebezpiecznej awarii wtryskiwaczy nie musi więc być takie trudne, skontaktuj się z nami już teraz, a wkrótce zapomnisz o problemie.

 

Jeśli chodzi o żywotność wtryskiwaczy Diesla, różni się ona w zależności od konkretnego modelu. Wtryskiwacze Siemens/Continental wypadają całkiem dobrze w porównaniu z ich konkurencją – należą bowiem do bardziej wytrzymałych podzespołów na rynku. Mimo to, w wyniku osadów oraz różnego rodzaju zanieczyszczeń gromadzących się we wnętrzu wtrysku może dojść od ich uszkodzenia.

 

Awarii wtrysków nie warto lekceważyć

Trzeba mieć świadomość, że każde odchylenie wartości wtryskiwacza może świadczyć o potencjalnej usterce. Ta z kolei w krótkim czasie może doprowadzić do wystąpienia kolejnych kosztownych awarii. Z racji tego, że wtryskiwacze są nieodłączną częścią układów Common Rail, ich uszkodzenie ma bardzo negatywne oddziaływanie na prawidłową pracę całego układu paliwowego i często skutkuje przedwczesnym zużyciem się jego elementów. Co więcej, w najgorszych przypadkach przegrzewanie silnika, będące wynikiem nadmiernego przelewania paliwa przez wadliwe wtryski może być przyczyną stopienia tłoków, a to z kolei oznacza konieczność wymiany lub naprawy całej jednostki napędowej. W tej sytuacji chcąc zaoszczędzić sobie czasu i pieniędzy na niekończące się wizyty u mechanika, znacznie lepiej jest podjąć działania naprawcze odpowiednio wcześniej.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO