Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 9659337980

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zregeneruj swoje lub kup nowe wtryskiwacze 9659337980 Siemens/Continental!

sklep
CENA: od 190 zł
DOSTĘPNOŚĆ: 24 szt. 
WYSYŁKA: 1 DZIEŃ ROBOCZY
Wtryskiwacze 9659337980 na regenerację i sprzedaż
Wtryskiwacze 9659337980

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych).

Jeśli złożysz zamówienie przed 12:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Wszystkie regenerowane przez nas wtryskiwacze są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu.
 ✔  Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.


Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!

Wtryskiwacze 9659337980 dla wybranych modeli silników Citroen, Peugeot, Fiat występują także pod innymi numerami katalogowymi:

» 1980K5,
» 00001980K5,
» 9647247280,
» A2C59511602.

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!Wtryski 9659337980 – kodowanie wtryskiwaczy Siemens

Wtryski 9659337980 Siemens po kodowaniu
Wtryski 9659337980 – kodowanie wtryskiwaczy Siemens

Zazwyczaj po skutecznej regeneracji wtrysków Siemens następuje ich kodowanie. Jest to bardzo istotny krok naprawy, podczas którego synchronizujemy działanie wszystkich wtrysków ze sobą w celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania silnika. Należy również pamiętać, że szczególnie w przypadku wymiany wtryskiwaczy na nowe, ich odpowiednie zakodowanie jest niezbędne. Bez wyrównania dawki wtrysku, faktyczne parametry nowych podzespołów po wymianie mogą wcale nie poprawić sytuacji sprzed awarii.

Niezakodowane wtryskiwacze wpływają bardzo negatywnie na prawidłową pracę silnika i powodują duże obciążenia układu. Poza niemiarowymi, falującymi obrotami, typowe objawy, które będą zauważalne podczas użytkowania pojazdu to zwiększone dymienie, spadek mocy pojazdu, a także charakterystyczne, metaliczne dźwięki spod maski. To wszystko może w krótkim czasie prowadzić nawet do zupełnego zużycia się pozostałych elementów układu paliwowego, dlatego tak ważne jest oddanie wtryskiwaczy na regenerację do sprawdzonego serwisu.

Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Ponad 2 tygodnie temu

Kodowanie wtryskiwaczy Siemens 9659337980 polega na ustawieniu odpowiednich parametrów dla danego wtryskiwacza, takich jak ciśnienie robocze, pozycja zerowa, czas wtrysku itp. Kodowanie wtryskiwaczy jest ważne, ponieważ pozwala na prawidłowe działanie silnika i zwiększenie jego wydajności. Kodowanie wtryskiwaczy Siemens 9659337980 może być wykonywane przez specjalistyczne narzędzia, takie jak komputery diagnostyczne lub specjalistyczne przyrządy do testowania ciśnienia.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki