25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445120217

Autor: Aleksandra Cubera
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W przypadku zainteresowania się wtryskiwaczami o numerze 0445120217 pasujących do pojazdów ciężarowych marek:

• MAN (np. w modelu MAN TGS 18.320)
• Neoplan (np. N 3516 Ü (D 2866 LUH 29)
• Temsa (Diamond 14)
są one dostępne od ręki w magazynie Bosch Service.

Cena za jeden wtryskiwacz wynosi od około 500 do 1000 zł. Firma daje gwarancję na wysłane części z naszego magazynu, jak również pobieramy kaucję zwrotną (100zł).
Z naszego zasobu możecie kupić:
• zregenerowane wtryskiwacze
• nowe wtryskiwacze,
a także dokonać wymiany na:
• nowy zestaw wtryskiwaczy
oraz
• zregenerowane wtryskiwacze
Zapraszamy.

Regeneracja wtryskiwaczy przebiega u nas w specjalistycznych maszynach, dlatego mogą Państwo być pewni ich sprawności.

Zadaniem wtryskiwaczy jest stopniowe dawkowanie paliwa pod bardzo wysokim ciśnieniem do komory spalania. Bez sprawnych wtryskiwaczy ciężko nam będzie rozruszać silnik. Dlatego muszą Państwo pamiętać o ich regeneracji bądź wymianie, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Jeśli nie jesteście pewni, jaki wtryskiwacz będzie pasował do waszego pojazdu, najlepiej zwrócić się o pomoc do serwisu, w którym pracownicy po numerze VIN albo po pojemności silnika znajdą pasujący wtryskiwacz. Możecie też Państwo skorzystać z podpowiedzi w postaci katalogu dostępnego na naszej stronie.

Wtryskiwacze numer 0445120217
Wtryskiwacze 0445120217


Na pewno Państwo jesteście ciekawi, ile trwa regeneracja wtryskiwaczy?

Zatem cała procedura przeprowadzana jest w kilku krokach i czas ukończenia procesu zależy również od stopnia problemu z naszymi wtryskiwaczami. W naszym serwisie trwa to jednak jeden dzień. Jeśli chodzi o regenerację wtryskiwaczy – forum, to tam możemy także wyczytać informację na temat regeneracji. Proszę jednak pamiętać, że forum nie jest najrzetelniejszym źródłem do czerpania wiedzy, więc jeśli chcecie uzyskać wszelkie informacje na temat regeneracji wtryskiwaczy, skontaktujcie się bezpośrednio z nami.

Czy opłacalna jest wymiana wtryskiwaczy, czy to na wtryskiwacze zupełnie nowe, czy może zregenerowane? Ile kosztuje wymiana wtryskiwacza w Dieslu? - na pewno wielu z Was zadaje sobie takie pytania, a my jesteśmy po to, aby rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości. Nie będziemy kłamać, że koszt wymiany wtryskiwaczy jest mały, ale należy wziąć pod uwagę, z jakimi konsekwencjami się zmierzymy, jeśli nie wymienimy zużytych wtryskiwaczy. Wiemy przecież, że są one odpowiedzialne za podawanie paliwa, więc jeśli będą uszkodzone, to jazda samochodem nie będzie bezpieczna, a nawet będzie niemożliwa. Dlatego dla dobra silnika oraz innych podzespołów samochodu wymiana wtryskiwaczy jest konieczna. Z dokładnym kosztorysem możecie zapoznać się na stronie internetowej lub zadzwonić do nas.

Jeżeli dostrzeżemy jakieś niepokojące objawy uszkodzonych wtryskiwaczy, trzeba niezwłocznie udać się do ASO, który zajmie się tym problemem. Jeśli ciekawi Was, jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem, to informujemy Was, że dopóki wtryskiwacze całkowicie nie przestaną funkcjonować, mogą Państwo jeździć. Ale czy byłoby to racjonalne? No nie do końca. Pojazd nie będzie na tyle sprawny, a może to tylko doprowadzić do wielu uszkodzeń (np. zatarcie turbosprężarki, zatarcie silnika, a nawet wypalenia tłoków). Nie warto ryzykować, ponieważ wygenerowalibyśmy sobie tylko nowe i niepotrzebne koszty.

 

Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy o numerze 0445120217?
Na pewno Państwo jesteście ciekawi, ile trwa regeneracja wtryskiwaczy?

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO