25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445120100

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Zamów zregenerowane, zregeneruj swoje lub kup nowe wtryskiwacze 0445120100 (51101006027) Bosch!

 

Oferujemy:

 

  • regenerację wtryskiwaczy (z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 

  • Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
  • Dodatkową oryginalną podkładkę regulacyjną.

 

Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojej ciężarówki lub ciągnika!

 

Wtryskiwacze 0445120100 dla silników MAN występują również pod innym numerem producenta:

 

  • 51101006127,
  • 51101009127,
  • 51101006079,

 

i wymieniają się na wtryskiwacze Bosch o numerze:

 

  • 0445120219.

 

Wtryskiwacze 0445120100 do regeneracji i na sprzedaż
Wtryskiwacze 0445120100


Wtryski 0 445 120 100 – regeneracja i sprzedaż wtrysków MAN

Regeneracja wtryskiwaczy 0 445 120 100 MAN w naszym serwisie przebiega w kilku krokach. Zdemontowane wtryskiwacze po wstępnym czyszczeniu sprawdzamy pod mikroskopem cyfrowym, aby ustalić ich ogólny stan techniczny. Następnie wtryski rozbieramy na części i poddajemy gruntownemu czyszczeniu termo-chemicznemu, które pozwala rozpuścić zalegający osad oraz wypłukać wszelkie zanieczyszczenia z wnętrza podzespołu. W następnej kolejności wymieniamy uszczelnienia oraz wszystkie zużyte elementy wtryskiwacza, wykorzystując wyłącznie oryginalne części. Na koniec wtryskiwacze regulujemy na specjalistycznych maszynach i, jeśli to konieczne, w celu zapewnienia najbardziej optymalnej pracy układu przeprowadzamy kodowanie wtryskiwaczy, cena którego jest wliczona w koszt usługi. Na potwierdzenie pełnej sprawności zregenerowanych podzespołów drukujemy protokół z badań diagnostycznych, który udostępniamy do wglądu dla Klienta. To, ile trwa regeneracja wtryskiwaczy zależy wprawdzie od konkretnego przypadku, ale w większości zajmuje to jeden dzień.

 

Posiadana przez nas autoryzacja Bosch Service sprawia, że mamy dostęp nie tylko do części zamiennych, ale i specjalistycznej technologii naprawy udostępnianej przez producenta. Co więcej, dla Klientów, dla których liczy się najwyższa jakość i niezawodność oferujemy wtryskiwacze z certyfikatem Quality Scan. Jest to metoda kontroli jakości regeneracji wtryskiwaczy, którą objęte są zarówno zregenerowane wtryskiwacze, które sprzedajemy, jak i wtryskiwacze wysyłane do nas do regeneracji. To oznaczenie gwarantuje, że proces regeneracji podzespołów przebiega według ściśle określonych, rygorystycznych procedur narzucanych przez firmę Bosch.

 

Uszkodzony wtryskiwacz, objawy którego widoczne są najczęściej w postaci zwiększonego dymienia, spadku osiągów, trudności z uruchomieniem pojazdu czy też nierównej pracy silnika, nie powinno się lekceważyć. Nie warto również zastanawiać się nad tym czy i jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem, gdyż nieprzewidziana awaria będąca wynikiem wadliwych wtrysków może narazić nas na niepotrzebne koszty. Jeśli więc i Ty masz problemy z wtryskiwaczami w swoim pojeździe, nie czekaj, skontaktuj się z nami, a nasi doradcy dobiorą dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

 

Wtryski 0 445 120 100 MAN do regeneracji i na sprzedaż
Wtryski 0 445 120 100 – regeneracja i sprzedaż wtrysków MAN

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO