25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445120061

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

Zamów zregenerowane, zregeneruj swoje lub kup nowe wtryskiwacze 0445120061 (51101006064) Bosch!

 

Oferujemy:

 

  • regenerację wtryskiwaczy (z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, regenerowanych fabrycznie, po regeneracji, na wymianę).

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 

- Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
- Dodatkową oryginalną podkładkę regulacyjną.

 

Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojej ciężarówki lub ciągnika!

 

Wtryskiwacze 0445120061 dla silników MAN występują również pod innym numerem producenta:

 

  • 51101006064,

i wymieniają się na wtryskiwacze Bosch o numerze:

  • 0445120217.

 

Wtryskiwacze 0445120061 do regeneracji i na sprzedaż
Wtryskiwacze 0445120061


Wtryski 0 445 120 061 – regeneracja i sprzedaż wtrysków MAN

Dzięki autoryzacji firmy Bosch w procesie regeneracji wtryskiwaczy 0 445 120 061 MAN wykorzystujemy specjalistyczną technologię naprawy udostępnianą przez tego producenta, jak i działamy tylko na oryginalnych częściach zamiennych. Jesteśmy jednym z nielicznych serwisów w Polsce, który posiada najnowocześniejsze maszyny DCI 700, co sprawia, że kompletna diagnostyka wtryskiwaczy zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

 

Ponadto oferujemy naszym Klientom opcję zakupu lub regeneracji wtryskiwaczy oznaczonych certyfikatem jakości Quality Scan. Ten znak daje Ci gwarancję, że zarówno wtryski oddane przez Ciebie do regeneracji, jak też zakupione zregenerowane podzespoły z naszego serwisu przeszły proces naprawy spełniający najwyższe wymogi stawiane przez firmę Bosch. Po montażu takich wtryskiwaczy nie będziesz musiał więcej martwić się o sprawność układu wtryskowego swojego pojazdu i uzyskasz pewność, że Twój transport zawsze dojedzie na czas.

 

Uszkodzone wtryskiwacze, jak na przykład lejące wtryski, mogą w bardzo krótkim czasie doprowadzić do całkowitego zużycia się tych podzespołów i ich zapieczenia w gniazdach. Stanowią one również zagrożenie dla prawidłowego działania pozostałych elementów układu paliwowego – silnik będzie się przegrzewał, a w najgorszym przypadku może dojść do stopienia tłoków. Zniszczone tłoki często oznaczają konieczność wymiany całej jednostki napędowej, a to już przekłada się na koszt rzędu kilku tysięcy złotych.

 

Dlatego właśnie tak ważne jest, aby możliwie jak najszybciej podjąć odpowiednie kroki, gdy tylko zauważymy w swoim pojeździe objawy zabrudzonych wtryskiwaczy. Im wcześniej oddamy uszkodzone wtryski do regeneracji, tym mniejsze ryzyko wystąpienia niespodziewanej awarii układu paliwowego, która może doprowadzić do tego, że pojazd zostanie unieruchomiony w trakcie drogi. Co więcej, wczesne zareagowanie na ten problem sprawia, że cała regeneracja wtryskiwaczy i cena tej naprawy może być znacznie szybsza i tańsza – zdarza się, że zabrudzone wtryski wystarczy poddać gruntownemu czyszczeniu i regulacji oraz wymienić uszczelnienia, a powrócą do swojej pełnej sprawności.

 

Doskonale wiemy, że dla profesjonalistów najważniejsza jest niezawodność i nie zastanawiają się oni nad tym jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem. Dlatego też skontaktuj się z nami już teraz, a nasi doradcy dobiorą dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

 

Wtryski 0 445 120 061 MAN do regeneracji i na sprzedaż
Wtryski 0 445 120 061 – regeneracja i sprzedaż wtrysków MAN

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO