25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445120030

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.85

Zamów zregenerowane, zregeneruj swoje lub kup nowe wtryskiwacze 0445120030 (51101006032) Bosch!

 

Oferujemy:

 

  • regenerację wtryskiwaczy (z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 

  • Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
  • Dodatkową oryginalną podkładkę regulacyjną.

 

Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojej ciężarówki lub ciągnika!

 

Wtryskiwacze 0445120030 dla silników MAN występują także pod innym numerem producenta:

 

  • 51 10100 6032,

 

i wymieniają się na wtryskiwacze Bosch o numerze:

 

  • 0445120218.

 

Wtryskiwacze 0445120030 na sprzedaż i do regeneracji
Wtryskiwacze 0445120030


Wtryski 0 445 120 030 – regeneracja i sprzedaż wtrysków MAN

Rzetelnie przeprowadzona regeneracja wtryskiwaczy 0 445 120 030 musi być poprzedzona dokładnym sprawdzeniem i weryfikacją podzespołów. Dzięki najnowocześniejszym maszynom DCI 700 proces diagnostyki wtryskiwaczy w naszym serwisie trwa około 12 minut. Podczas regeneracji używamy tylko i wyłącznie oryginalnych części zamiennych, jak i technologii naprawy udostępnianej przez firmę Bosch. Dzięki temu jesteśmy w stanie przywrócić fabryczne wartości testowe regenerowanych podzespołów oraz, co nie mniej istotne, znacząco przedłużyć ich żywotność.

 

W skład naszej oferty wchodzi także sprzedaż zregenerowanych i regeneracja wtryskiwaczy MAN z certyfikatem jakości Quality Scan, dzięki któremu masz dodatkową pewność, że wtryski montowane do Twojego pojazdu przeszły proces naprawy zgodny z wymagającymi specyfikacjami firmy Bosch.

 

Awaria wtrysku Diesel może stanowić poważny problem – uszkodzone wtryski nie tylko wpływają negatywnie na pracę całego układu paliwowego, ale mogą prowadzić do znacznie bardziej kosztownych awarii silnika. Objawy zabrudzonych wtryskiwaczy są z kolei dość łatwo zauważalne, jest ich też całkiem sporo: kopcenie przy rozruchu, problemy z uruchomieniem silnika, spadek osiągów czy też charakterystyczne stukanie wtryskiwaczy. W przypadku ciężarówek MAN tym bardziej ważne jest, aby móc odpowiednio wcześnie je zauważyć, zanim dojdzie do poważniejszych problemów, które mogą skutkować nawet całkowitym unieruchomieniem pojazdu, a co za tym idzie opóźnieniami w transporcie. Dlatego też jeśli i w Twojej ciężarówce wystąpiły oznaki awarii wtrysków, nie ryzykuj, działaj.

 

Jeśli zaś chodzi o popularne pytanie: wymiana wtryskiwaczy – jeden czy wszystkie, odpowiedź na jest jednoznaczna. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zawsze wymiana całego kompletu wtryskiwaczy naraz. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, wadliwe wtryski powodują przeciążenia całego systemu Common Rail, który by zapewnić równomierną pracę układu musi na bieżąco korygować ich pracę. Prowadzi to do szybszego zużywania się elementów układu. Wkrótce po wymianie uszkodzonych wtrysków może się okazać, że nawet początkowo sprawne jednostki uległy kolejnej awarii. Oznacza to nie tylko kolejne wydatki, ale i zmarnowany czas na wizyty w serwisie.

 

Wtryski 0 445 120 030 MAN do regeneracji i na sprzedaż
Wtryski 0 445 120 030 – regeneracja i sprzedaż wtrysków MAN

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO