25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445115069

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.91

Zregeneruj swoje lub kup nowe wtryskiwacze 0445115069 Bosch!

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych).

 

Wtryskiwacze 0445115069 na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze 0445115069

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Wszystkie regenerowane przez nas wtryskiwacze są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

  

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu.
 ✔    Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.

 


   Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!   

 

Wtryskiwacze 0445115069 dla wybranych modeli silników Mercedes 2.2 CDi występują także pod innymi numerami katalogowymi:

»   0445115032,
»   0445115033,
»   0445115068,
»   0445115073,
»   0445115074,
»   6460701487,
»   A6460701487.

 

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Wtryski 0 445 115 069 – proces regeneracji krok po kroku

Wtryski 0 445 115 069 po skutecznym procesie regeneracji
Wtryski 0 445 115 069 – proces regeneracji krok po kroku

 

To, jak przebiega proces regeneracji wtrysków piezoelektrycznych w naszym serwisie można przedstawić w kilku krokach. Najpierw zdemontowane wtryski oczyszczamy wstępnie i sprawdzamy ich ogólny stan techniczny pod mikroskopem cyfrowym. Następnie rozbieramy je na części i poddajemy gruntownemu czyszczeniu termo-chemicznemu z zastosowaniem ultradźwięków oraz wymieniamy uszczelnienia i wszystkie zużyte elementy. Po tych czynnościach przychodzi kolej na testowanie i regulację podzespołów na najnowocześniejszych maszynach diagnostycznych DCI700, podczas którego badamy takie parametry wtrysków jak rozpylanie, ciśnienie otwarcia, dawkowanie i przelewy, przeprowadzamy również pomiar obwodu elektrycznego. Kiedy wszystkie te wartości osiągną poziom spełniający najwyższe standardy określane przez producenta, drukujemy kopię protokołu testowego, który dołączamy do każdego zamówienia. Dzięki tak przeprowadzonej naprawie jesteśmy w stanie szybko i skutecznie przywrócić prawidłowe wartości wtryskiwaczy, oraz zagwarantować ich długotrwałą żywotność.

 

Jak więc można zauważyć, regeneracja wtryskiwaczy jest najkorzystniejszą opcją naprawy uszkodzonych wtrysków, lecz niestety nie zawsze jest możliwa. Czasami bywa, że wtryski, które uległy zbyt poważnemu uszkodzeniu, można jedynie wymienić na nowe – o czym w takim przypadku należy pamiętać?

 

Jak najlepiej wymieniać wtryskiwacze – jeden czy wszystkie?

Chcielibyśmy w tym miejscu podkreślić, że odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna – zdecydowanie bardziej zaleca się wymieniać cały komplet wtrysków naraz. Wynika to z faktu, że wtryski są ze sobą połączone wspólną szyną, przez co cały czas oddziaływają na siebie. Jeśli więc dojdzie do uszkodzenia nawet tylko części z nich, wpływa to bardzo negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie pozostałych podzespołów i powoduje ich przyśpieszoną eksploatację. Często więc zdarza się, że po wymianie bądź naprawie wadliwych wtrysków problem wkrótce powraca, gdyż doszło do uszkodzenia poprzednio sprawnych. Dlatego też wymiana pojedynczego wtrysku może okazać się nieopłacalna na dłuższą metę, gdyż nie przyniesie trwałych rezultatów.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO