25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445115037

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.91

Zregeneruj swoje lub kup nowe wtryskiwacze 0445115037 Bosch!

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych).

 

Wtryskiwacze 0445115037 na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze 0445115037

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Wszystkie regenerowane przez nas wtryskiwacze są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu.
 ✔    Dodatkową oryginalną podkładkę termiczną.

 


   Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!   

 

Wtryskiwacze 0445115037 dla wybranych modeli silników Audi, VW 3.0 TDi występują także pod innymi numerami katalogowymi:

»  0445115003,
»  0445115023,
»  0445115083,
»  0 445 115 037,
»  059130277AH,
»  059130277AB.

 

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Wtryski 0 445 115 037 a układ Common Rail

Wtrysk 0 445 115 037 z układu Common Rail
Wtryski 0 445 115 037 a układ Common Rail

 

Prawidłowe funkcjonowanie wtryskiwaczy jest bezpośrednio uzależnione od sprawności pozostałych części systemów CR, a gdy któryś z nich ulegnie uszkodzeniu, może to w krótkim czasie doprowadzić do przyśpieszonej eksploatacji i zużycia się wtrysków. Jednym z najistotniejszych elementów dla długotrwałej żywotności wtryskiwaczy piezoelektrycznych jest filtr paliwa. Blokuje on wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, które obecne są w niskiej jakości paliwie przed przedostawaniem się do wnętrza wtryskiwaczy. Te właśnie zanieczyszczenia, takie jak chociażby metalowe opiłki z pompy, są głównym powodem zabrudzenia i zablokowywania się wtrysków.

 

Wszystkie te czynniki mogą mieć znaczący wpływ na to, ile wytrzymują wtryskiwacze Common Rail. W przypadku wtrysków piezo Bosch, w większości przypadków są one w stanie zapewnić bezawaryjną jazdę przez około 150-250 tysięcy kilometrów, pod warunkiem jednak, że będziemy dbać o dobrą kondycję układu paliwowego. Oznacza to tankowanie tylko wysokiej jakości oleju napędowego, regularne kontrole układu paliwowego i wymiany filtra paliwa.

 

Jak rozwiązać problem uszkodzonych wtryskiwaczy?

W przypadku wystąpienia usterki wtrysków najlepszym i najkorzystniejszym cenowo rozwiązaniem jest oddanie ich do regeneracji. Naprawa wtrysków przeprowadzona w naszym serwisie przywraca ich pełną sprawność, która dorównuje nawet fabrycznie nowym podzespołom. Ponadto, zastosowanie specjalistycznych maszyn diagnostycznych sprawia, że cały proces regeneracji przebiega znacznie szybciej, a wtryski możemy naprawić już nawet w ten sam dzień od ich przyjęcia.

 

Zacięte lub nieszczelne wtryski z kolei nie mogą poprawnie podawać paliwa do komory spalania, co odbija się na ogólnej pracy silnika i samochodu. Co więcej, może to także prowadzić do wystąpienia kolejnych kosztownych awarii. Skutki uszkodzonych, nieszczelnych wtrysków są dość łatwo zauważalne, a zazwyczaj będą objawiać się falowaniem obrotów, zwiększonym spalaniem, trudnościami z rozruchem, dymieniem przy przyśpieszaniu czy też palącą się kontrolką check engine. Dlatego też jeśli zauważysz je w swoim samochodzie, nie odkładaj naprawy na później – skontaktuj się z nami, a już wkrótce zapomnisz o problemie!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO