25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445110489

Autor: Anna Skalna
Czas przeczytania tekstu: 4 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Poddaj regeneracji swoje wtryski, zamów zregenerowane lub kup nowe, oryginalne wtryskiwacze 0445110489 Bosch Common Rail!

 

Z jakich opcji możesz skorzystać w naszym serwisie?

 

•  Regeneracja wtryskiwaczy  (na oryginalnych częściach, dla wtryskiwaczy Bosch dostępna jest opcja Quality Scan);
•  Sprzedaż wtryskiwaczy  – wtryski nowe, po regeneracji, regenerowane fabrycznie – także w opcji na wymianę.

 

Wtryski 0445110489 nowe oraz regenerowane
Wtryskiwacze 0445110489

   

Chcesz zregenerować swoje wtryskiwacze? Zadzwoń do nas przed 11:00, a zamówiony kurier przyjedzie jeszcze tego samego dnia i odbierze Twoje wtryski do regeneracji.

 

Jeżeli chcesz kupić wtryskiwacze Bosch 0445110489 – złóż zamówienie telefonicznie, a od razu przygotujemy je do wysyłki lub do odbioru w naszym serwisie.

 

Zarówno regeneracja wtryskiwaczy z Twojego samochodu, jak i regeneracja wtrysków na sprzedaż, jest realizowana w pełnej zgodności ze standardami, jakich wymaga od nas autoryzacja Bosch.

 

Wtryskiwacze zawierają jedynie oryginalne części. Dołączamy do nich protokoły wskazujące na ich 100% sprawność, a także oryginalną podkładkę. Wtryskiwacze są zakodowane i gotowe do montażu.

 

Po zamontowaniu nowych lub zregenerowanych wtryskiwaczy w Twoim samochodzie zyskujesz nie tylko wtryski 0445110489 z 2-letnią gwarancją ze sprawdzonego, autoryzowanego serwisu, ale także:

 

oszczędność czasu – nie musisz go już tracić na poruszanie się innymi środkami transportu niż Twoje niesprawne auto;
bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem, który odpala za pierwszym razem, nie dymi z wydechu i nie gaśnie;
niezależność, ponieważ możesz wsiąść w swój samochód w każdej sytuacji, gdy tego potrzebujesz.

 

Zamów już teraz wtryskiwacze 0445110489 – zlecenie zrealizujemy jak najszybciej!

 

Wtryskiwacze z tej oferty występują także pod numerami zamiennymi:

 

• 1745052,
• CV8Q9F593AA,
• CV6Q9F593A9A
i są stosowane głównie w modelach Forda z silnikiem 1.5 oraz 1.6 TDCi.

 

 Głośny wtrysk 0 445 110 489 - co to oznacza?

Co oznacza głośny wtrysk 0 445 110 489?
Głośny wtrysk 0 445 110 489 - co to oznacza?

 

Gdy w Twoim Fordzie wtryskiwacze 0 445 110 489 zaczynają pracować znacznie głośniej, niż zazwyczaj, jest to zwiastun postępującej awarii w układzie Common Rail. Ilekroć zapytasz mechanika o objawy zabrudzonych wtryskiwaczy bądź uszkodzonych wtrysków, stukanie lub klepanie wtrysku z pewnością zostanie wymienione na początku.

 

Logicznym wyjściem z tej sytuacji byłoby wówczas znaleźć praktyczną odpowiedź na pytanie o to, jak sprawdzić, który wtrysk jest uszkodzony i wydaje niepokojące odgłosy, lecz w praktyce nie jest to dla laika proste zadanie. Sprawdzenie poszczególnych elementów układu wtryskowego Diesla wymaga użycia specjalistycznych maszyn określanych jako stoły probiercze, którymi dysponuje nasz autoryzowany serwis.

 

Jeśli chodzi o kierowcę, to najważniejsze, by wiedział on, jak rozpoznać oznaki awarii wtryskiwaczy Common Rail oraz by szybko zareagował na ich pojawienie się. Długotrwała jazda z głośnym wtryskiwaczem oraz z wtryskami wykazującymi inne objawy prędzej czy później zakończy się nie tylko poważną awarią większej liczby wtryskiwaczy, ale także brakiem możliwości uruchomienia samochodu lub uszkodzeniami turbo czy silnika. Nie warto ryzykować w ten sposób, ponieważ wtryskiwacze można szybko i w korzystnej cenie zregenerować!

 


Jak zregenerować wtryskiwacze?

O tym, w jaki sposób regenerować wtryskiwacze Common Rail, najlepiej wiedzą specjaliści z naszego serwisu. Nie wahaj się, czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem, ponieważ ogranicza to nie tylko komfort użytkowania samochodu, ale także bezpieczeństwo kierowcy, jego pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego.

 

Aby zregenerować wtryskiwacze i uzyskać pożądane efekty w postaci całkowitego odzyskania ich sprawności, warto oddać je do serwisu posiadającego autoryzację producenta wtrysków Common Rail, np. Bosch. Tego typu pracownie muszą realizować swoje usługi w najwyższej jakości oraz bazować na oryginalnych częściach zamiennych. Właściwie przeprowadzana regeneracja obejmuje czyszczenie wtryskiwaczy, ich rozbiórkę, sprawdzenie, a także złożenie na nowych częściach montowanych w miejsce tych uszkodzonych lub zużytych. Podkreślamy, że w godnych zaufania serwisach regeneracja na tym się nie kończy, gdyż wtryskiwacze są jeszcze regulowane, testowane i kodowane, a Klient otrzymuje pisemną gwarancję oraz protokoły z przeprowadzonych testów.

 

Regenerujemy wtryskiwacze zgodnie z technologią Bosch - zaufaj najlepszym i zadzwoń do naszego serwisu!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO