Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110391

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110391 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój wtryskiwacz w rozliczeniu.

 W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

Na życzenie Klienta do wtryskiwacza 0445110391 dokładamy podkładkę termiczną.

Pasuje do modeli:

Alfa – 1.9
Fiat – 1.9
Opel – 1.9
Saab – 1.9
Vauxhall – 1.9

Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania

Co zrobić, gdy mamy do czynienia z awarią wtrysku 0445110391 ?

Stanem technicznym wtryskiwaczy interesujemy się niestety w momencie, gdy te zaczną wykazywać pierwsze objawy zużycia. Przeważnie jest wtedy za późno na naprawę wtrysków w przydomowym garażu, lecz konieczna staje się wizyta w profesjonalnym warsztacie samochodowym. Wielu kierowców podejmuje się najpierw czyszczenia wtrysków domowymi sposobami, szybko się jednak przekonują, że takie sposoby nie przynoszą zadowalających rezultatów. Dobrą praktyką stosowaną przez właścicieli samochodów z układem Common Rail jest profilaktyczne dolewanie do paliwa preparatu do czyszczenia wtryskiwaczy. Używanie także takich detergentów, jak STP, Liqui Moly czy K2 do czyszczenia wtryskiwaczy jest dobrym sposobem na wstępne mycie wtrysków, jednak w przypadku mocnych zabrudzeń konieczne będzie oddanie wtrysków w ręce fachowca. Wybierając serwis samochodowy, sprawdźmy uprzednio, czy jest wiarygodny i czy dysponuje specjalistycznym sprzętem.

Przyczyną awarii wtryskiwaczy są przeważnie osady różnego rodzaju nagromadzone w trakcie eksploatacji pojazdu. Trzeba więc wiedzieć, że kluczową rolę w procesie naprawy odgrywa skuteczne usunięcie wszelkich zabrudzeń, utrudniających prawidłową pracę wtryskiwaczy. W takim przypadku świetnie sprawdza się regeneracja wtryskiwaczy, gdzie nie tylko czyści się wtryski, ale także wymienia się wszystkie zużyte elementy wtrysku. Jest to usługa bardzo popularna ze względu właśnie na efekty, ale również na cenę.

Nie czekaj więc, aż objawy zabrudzonych wtryskiwaczy zatrzymają Twój samochód w garażu i przyczynią się do wielu kłopotów na trasie. Zadbaj o właściwe parametry pracy wtryskiwaczy 0445110391 już dzisiaj i ciesz się bezawaryjną i bezpieczną jazdą.

Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Jeśli masz do czynienia z awarią wtryskiwacza 0445110391 w silniku 1.9, należy podjąć następujące kroki: Zdiagnozuj problem za pomocą specjalistycznego oprogramowania diagnostycznego oraz urządzeń pomiarowych. Sprawdź pozostałe wtryskiwacze i układ paliwowy, aby upewnić się, że pozostałe działają prawidłowo. Jeśli problem związany jest z uszkodzeniem mechanicznym wtryskiwacza, należy go wymienić na nowy. Jeśli problem dotyczy braku dostarczania paliwa, należy sprawdzić ciśnienie paliwa oraz filtr paliwa i wymienić je, jeśli są zanieczyszczone. Jeśli problem dotyczy elektroniki, należy sprawdzić i ewentualnie naprawić kontrolkę, lub wymienić moduł wtrysku. Po naprawie, należy ponownie przetestować układ za pomocą oprogramowania diagnostycznego i urządzeń pomiarowych, aby upewnić się, że problem został rozwiązany. Pamiętaj, że jeśli nie masz wystarczającej wiedzy i doświadczenia, należy skontaktować się z profesjonalnym serwisem samochodowym, który posiada specjalistyczne urządzenia do diagnostyki i naprawy wtryskiwaczy.

Czy ta opinia była pomocna?

Adam B

Wystawiono 3 lata temu

Hmm czy wtryski 0445110391 da się regenerować? Bo słyszałem, że podobno nie ma wgl części do nich dostępnych.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki