25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445110295

Autor: Anna Skalna
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Poddaj regeneracji swoje wtryski, zamów zregenerowane lub kup fabrycznie nowe wtryskiwacze 0445110295 Common Rail Bosch! 

 

Z jakich opcji możesz skorzystać w naszym serwisie?

 

Sprzedaż wtryskiwaczy – wtryski nowe, po regeneracji, regenerowane fabryczne – także w opcji na wymianę.
Regeneracja wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach, w przypadku wtryskiwaczy Bosch dostępna jest opcja Quality Scan).

 

Wtryski 0445110295 Common Rail Bosch
Wtryskiwacze 0445110295

   

Chcesz kupić wtryskiwacze Bosch 0445110295?
Złóż telefonicznie zamówienie, a od razu przygotujemy je do wysyłki lub do odbioru w naszym serwisie.

 

Chcesz zregenerować swoje wtryskiwacze?
Zadzwoń do nas przed 11:00, a zamówiony kurier przyjedzie jeszcze tego samego dnia i odbierze Twoje wtryski do regeneracji.

 

Wtryskiwacze zawierają jedynie oryginalne części. Dołączamy do nich protokoły wskazujące na ich 100% sprawność. Regeneracja wtryskiwaczy z Twojego samochodu, a także regeneracja wtrysków, które później są dostępne w naszym magazynie na sprzedaż, jest realizowana w pełnej zgodności ze standardami, jakich wymaga od nas autoryzacja Bosch.

 

Po zamontowaniu nowych lub zregenerowanych wtryskiwaczy w Twoim samochodzie zyskujesz nie tylko wtryski 0445110295 z 2-letnią gwarancją ze sprawdzonego, autoryzowanego serwisu, ale także:

 

bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem, który odpala za pierwszym razem, nie dymi z wydechu i nie gaśnie;
niezależność, ponieważ możesz wsiąść w swój samochód w każdej sytuacji, gdy tego potrzebujesz;
oszczędność czasu – nie musisz go już tracić na poruszanie się innymi środkami transportu niż Twoje niesprawne auto.

 

   Złóż zamówienie na wtryskiwacze 0445110295 – zlecenie zrealizujemy jak najszybciej!   

 

Wtryskiwacze będące przedmiotem tej oferty są montowane głównie w modelu Mercedes Sprinter i występują pod numerami zamiennymi:

 

• 0445110294,
• 0986435159,
• A6460701287.

 

 0 445 110 295 | Jak sprawdzić, czy wtryskiwacz działa?

Jak sprawdzić, czy wtryskiwacz 0 445 110 295 działa?
0 445 110 295 | Jak sprawdzić, czy wtryskiwacz działa?

   

Wątpliwości co do prawidłowego funkcjonowania wtrysków zazwyczaj zaczynają się, gdy kierowca oraz pozostali użytkownicy samochodu odczuwają objawy mogące wskazywać na awarię w obrębie Common Rail. Kwestię dotyczącą tego, jak sprawdzić, czy dany wtryskiwacz działa, najlepiej powierzyć serwisowi mającemu odpowiednie urządzenia. Jeśli jesteś jednakże wziętym miłośnikiem motoryzacji i chcesz najpierw zweryfikować wtryski na własną rękę, możesz przeprowadzić test przelewowy. Dzięki niemu dowiesz się, który wtrysk dawkuje paliwo w inny sposób, niż pozostałe, a być może nie dawkuje go wcale. Tego typu test przeprowadzony z użyciem nieskomplikowanych narzędzi może stanowić punkt wyjścia do dalszej diagnostyki i późniejszej regeneracji wtrysków.

 

Rzetelne i niepozostawiające żadnych wątpliwości sprawdzenie wtryskiwaczy wymaga zastosowania specjalistycznego stołu probierczego, który w warunkach tożsamych z pracą silnika bada każdy aspekt działania wtryskiwacza. Przed procesem regeneracji wtryski w ASO są rozbierane na pojedyncze elementy i sprawdzane także pod mikroskopem, więc jest to diagnostyka bardzo szczegółowa, która pozwala nie tylko na ocenę kondycji wtryskiwaczy, ale także na ustalenie przyczyn awarii.


Czy znasz objawy zabrudzonych wtryskiwaczy 0445110295?

Zanieczyszczony, zablokowany bądź klepiący wtryskiwacz będzie sygnalizował nieprawidłowości na wiele sposobów. Nawet kierowca, który nie ma nic wspólnego z mechaniką samochodową ani z właściwościami układu Common Rail, może z łatwością rozpoznać objawy, jakie wykazują zabrudzone wtryskiwacze 0440110295.

 

Awarię wtrysków w CR można wręcz dosłownie zobaczyć, usłyszeć i poczuć. Tym, co z pewnością zauważysz w samochodzie z uszkodzonymi wtryskami, jest znaczne zadymienie z rury wydechowej, które może przyjąć bardzo jasny bądź prawie czarny kolor. W wielu przypadkach podczas jazdy odgłos funkcjonowania silnika zagłuszy głośna praca wtryskiwacza. W Dieslu nie powinno być słychać go aż tak bardzo, więc najwyraźniej z wtryskiem coś jest nie w porządku. O awarii wtryskiwaczy Common Rail świadczy także zapach spalin, który może występować nawet wewnątrz pojazdu, a nie jest to ani przyjemne, ani zdrowe.

 

Chcesz zapomnieć o objawach uszkodzonych wtryskiwaczy? Zadzwoń do nas i zamów wtryski do Twojego samochodu albo zregeneruj własne!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO