25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445110266

Autor: Anna Skalna
Czas przeczytania tekstu: 4 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.87

Poddaj regeneracji swoje wtryski, zamów zregenerowane lub kup nowe, oryginalne wtryskiwacze 0445110266 Bosch Common Rail!

 

Z jakich opcji możesz skorzystać w naszym serwisie?

 

•  Regeneracja wtryskiwaczy  (na oryginalnych częściach, dla wtryskiwaczy Bosch dostępna jest opcja Quality Scan);
•  Sprzedaż wtryskiwaczy  – wtryski nowe, po regeneracji, regenerowane fabrycznie – także w opcji na wymianę.

Wtryskiwacze 0445110266 Bosch Common Rail
Wtryskiwacze 0445110266

 

Chcesz zregenerować swoje wtryskiwacze? Zadzwoń do nas przed 11:00, a nasz kurier przyjedzie jeszcze tego samego dnia i odbierze Twoje wtryski do regeneracji.

 

Jeżeli chcesz kupić wtryskiwacze Bosch 0445110266 – skontaktuj się z nami, a od razu przygotujemy je do wysyłki lub do odbioru w naszym serwisie.

 

Regeneracja wtryskiwaczy z Twojego samochodu, a także regeneracja wtrysków, które są dostępne w naszym magazynie na sprzedaż, jest przeprowadzana w całkowitej zgodności ze standardami, jakich wymaga autoryzacja Bosch. Wtryskiwacze zawierają oryginalne części. Do wtrysków dołączamy protokoły wskazujące na ich 100% sprawność.

W chwili, gdy zamontujesz nowe lub zregenerowane wtryskiwacze w Twoim samochodzie, zyskujesz nie tylko wtryskiwacze 0 445 110 266 z dwuletnią gwarancją ze sprawdzonego, autoryzowanego serwisu, ale także:

• niezależność, ponieważ możesz wsiąść w swój naprawiony samochód w każdej sytuacji, gdy tego potrzebujesz;
• oszczędność czasu – nie musisz go już tracić na poruszanie się innymi środkami transportu niż Twoje niesprawne auto;
• bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem, który odpala za pierwszym razem, nie dymi i nie gaśnie na trasie.

 

Zamów już teraz wtryskiwacze 0445110266 – jutro będą u Ciebie!

 

Wtryskiwacze z tej oferty są przeznaczone do samochodów marki BMW, występują także pod numerami zamiennymi:
• 13 53 7 785 573,
• 13 53 7 785 984,
• 1353 788573,
• 0445110266,
• 0445110047.

 

 0 445 110 266 | Wtryskiwacze Common Rail | Objawy

Objawy wtrysków 0 445 110 266
0 445 110 266 | Wtryskiwacze Common Rail | Objawy

 

Jakie objawy awarii będą towarzyszyć wtryskiwaczom 0 445 110 266 Common Rail? Użytkownicy BMW z silnikami Diesla - ponieważ to głównie w modelach niemieckiego koncernu występują wtryski o tym numerze - z pewnością odczują oraz zauważą określone symptomy, które będą dotyczyć:

 

  • Problemów z odpalaniem. Silnik Diesla z uszkodzonymi lub zabrudzonymi wtryskiwaczami będzie trudno uruchomić, nawet jeśli jednostka jest już rozgrzana i próbujemy ją uruchomić np. po krótkim postoju na trasie.
  • Zadymienia. Wskutek awarii wtrysków z rury wydechowej auta będzie wydostawał się w nadmiarze dym, który może przyjąć zróżnicowane zabarwienie: od białego, przez niebieski, aż do czarnego.
  • Problemów z olejem silnikowym - często za sprawą nieszczelnych wtryskiwaczy oleju przybywa, ponieważ przedostaje się do niego paliwo. Powoduje to także utratę właściwości smarnych, co w dalszej perspektywie prowadzić może nawet do zatarcia silnika.
  • Pozostałych podzespołów auta - okazuje się, że usterka wtryskiwaczy to problem, który szybko przechodzi na inne układy i podzespoły. Przez niewłaściwie działające wtryski szybciej zapycha się filtr cząstek stałych, a także zużywa się zamachowe koło dwumasowe czy rozrusznik. Obok możliwości zatarcia silnika to tylko niektóre z możliwych awarii wtórnych.

 

Niezależnie od tego, jakie rodzaje wtryskiwaczy są instalowane w samochodach, objawy ich usterki będą zazwyczaj bardzo podobne. Jeżeli tylko zauważysz występowanie wymienionych symptomów, zareaguj natychmiast, poddając diagnostyce układ Common Rail.


Czy wiesz, gdzie zregenerować wtryskiwacze 445110266?

O sposobach naprawy wtrysków kierowca zaczyna najczęściej dowiadywać się dopiero wówczas, gdy ulegną one usterce, jednakże informacje na temat tego, gdzie zregenerować wtryski Common Rail, warto poznać i zweryfikować zawczasu. Wtryski Diesel w układzie CR warto regenerować w sprawdzonych, najlepiej autoryzowanych serwisach, ponieważ fakt posiadania autoryzacji wymaga od fachowców spełniania najwyższych standardów podczas świadczenia usług.

 

Nie warto grać na czas, zastanawiając się, czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem. Odpowiedź na to zadawane zbyt długo pytanie nadejdzie niespodziewanie i nagle, przyjmując postać kłopotliwej awarii, czyli chociażby braku możliwości odpalenia samochodu, który zawsze jest przecież potrzebny nam "na już". W celu regeneracji Twoich wtrysków bądź zakupu nowych albo zregenerowanych wtryskiwaczy skontaktuj się z naszym serwisem, ponieważ doskonale wiemy, jak połączyć wieloletnie doświadczenie w regeneracji podzespołów samochodowych z innowacyjnymi technologiami.

  

Zadzwoń do nas, zamów wtryski do Twojego auta i ruszaj w drogę - nie trać swojego czasu na przestój samochodu!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO