25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445110252

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.79

W naszym serwisie zregenerujesz i kupisz nowe wtryskiwacze 0445110252 (9656588980) dla silników Citroen, Peugeot 1.4 HDI. Oferujemy:

  • sprawdzenie, weryfikację i czyszczenie wtryskiwaczy,
  • regenerację wtryskiwaczy,

oraz zakup wtryskiwaczy:

  • nowych,
  • regenerowanych,
  • wtryskiwaczy na wymianę.

Na wszystkie oferty wystawiamy dwuletnią gwarancję bez limitu kilometrów. Do ceny zakupu doliczana jest kaucja w wysokości 100 zł, zwracana po wydaniu starego wtryskiwacza.

Po wizycie w serwisie mechanik stwierdził awarię układu wtryskowego oraz że winę za nią ponoszą wadliwe wtryskiwacze 0 445 110 252? Co więc możemy zrobić w takiej sytuacji i kiedy możemy poddać wtryski regeneracji, a kiedy niezbędna będzie ich wymiana? Występujące w silnikach Citroen, Peugeot 1.4 HDI nowe wtryski Bosch 0445110252 ceną dochodzą do około tysiąca złotych za sztukę. Z kolei regeneracja wtryskiwaczy jest już znacznie tańszą opcją naprawy, która jest w stanie przywrócić parametry wtrysków do normy. Co prawda wszystko zależy od stopnia ich uszkodzenia, ale regeneracja wtrysków możliwa jest w większości sytuacji.

W przypadku poważniejszej awarii wtrysków niezbędna będzie wymiana wtryskiwaczy, cena której nie musi jednak oznaczać ruiny finansowej. Obecnie profesjonalne serwisy oferują sprzedaż w pełni sprawnych, zregenerowanych wtryskiwaczy. Takie podzespoły poddawane są wszystkim testom potwierdzającym ich dobry stan techniczny. Wtryski po fachowej regeneracji wykazują parametry pracy dorównujące fabrycznie nowym podzespołom.

Regeneracja i sprzedaż wtryskiwaczy 0445110252
Wtryskiwacze 0445110252


Wymiana wtryskiwaczy – o czym warto wiedzieć?

Powinno się jednak mieć na uwadze fakt, że chcąc jak najbardziej oszczędzić na naprawie, nie warto sięgać po używane wtryskiwacze z podejrzanych źródeł. W przypadku takich wtrysków nie tylko nie ma pewności co do ich sprawności, ale także nie wiadomo w jakich warunkach i przez jaki czas były one przechowywane. Wtryskiwacze są wysoce skomplikowanym i precyzyjnym elementem układu paliwowego Common Rail, dlatego są bardzo wrażliwe na różnego rodzaju zanieczyszczenia. Zamontowanie niesprawdzonych wtryskiwaczy 0 445 110 252 nie tylko nie rozwiąże naszych problemów, ale może nawet pogorszyć pracę całego układu. To z kolei będzie wiązało się z kolejnymi wizytami w serwisie i większymi wydatkami. Dlatego właśnie wymiana wtryskiwaczy Common Rail powinna być przeprowadzona w profesjonalnym serwisie i tylko z wykorzystaniem sprawdzonych podzespołów.

Kolejną bardzo częstą kwestią, nad którą zastanawiają się kierowcy w razie awarii wtrysków Diesel jest wymiana wtryskiwaczy – jeden czy wszystkie? Wadliwe wtryskiwacze przeciążają system wtryskowy, co wpływa negatywnie na pracę całego układu i szybsze zużywanie się podzespołów. Często zdarza się, że niedługo po wymianie jednego wtrysku awaria powraca, gdyż poprzednio sprawne podzespoły uległy już uszkodzeniu. Dlatego też zdecydowanie zaleca się wymianę całego kompletu wtrysków naraz. Przy wymianie wtryskiwaczy Bosch 0445110252 bardzo ważna jest także adaptacja precyzyjnych dawek wtrysku, lub inaczej kodowanie wtryskiwaczy, koszt której jest wliczony w cenę usługi.

Wymiana wtryskiwaczy 0445110252
Wymiana wtryskiwaczy – o czym warto wiedzieć?

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO PROCEDURA ROZPATRYWANIA REKLAMACJI PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ GWARANCJA