Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110229

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110229 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Wtryskiwacze 0445110229

W naszym serwisie oferujemy:

regenerację wtryskiwaczy z zastosowaniem oryginalnych części marki Bosch oraz możliwością nadania certyfikatu Quality Scan,
sprzedaż wtryskiwaczy zregenerowanych lub fabrycznie nowych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

 2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
 Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
 Oryginalne części firmy Bosch,
 Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Zadzwoń i zamów wtryskiwacze Bosch 0445110229 już teraz,
profesjonalna regeneracja trwa maksymalnie 2 dni robocze!

Wtryskiwacze 0445110229 pasuje modeli (2.2/2.5 DCI/DTI):

Renault Trafic
Renault Master
Renault Laguna II Lift
Opel Vivaro
Opel Movano

Numery OE:

82 00 381 629

Jeżeli o awarii wtryskiwaczy w twoim samochodzie dowiedziałeś się dopiero u mechanika, nie zwlekaj! Wnikliwa weryfikacja stanu wtrysków jest kluczowa do szybkiego rozwiązania problemów nie tylko z wtryskiwaczami, ale także znalezienia powodu, który sprawia, że jakiekolwiek nieprawidłowości występują. Nie czekaj, zleć fachową weryfikację posiadanych wtryskiwaczy i zregeneruj je, a koszty nie będą obciążeniem dla portfela.

Wtryski 0445110229 - Renault 2.2 DCI

Wtryski 0445110229 - Renault 2.2 DCI

Tak skomplikowane podzespoły, którymi są wtryski Renault 2.2 DCI, potrzebują szczególnego traktowania. Aby skutecznie wydłużyć ich żywotność, warto pamiętać przede wszystkim o tankowaniu wysokiej jakości oleju napędowego. Tylko takie paliwo nie przyspieszy odkładania się osadów na poszczególnych elementach wtrysku, a co za tym idzie, nie upośledzi jego działania, które ma za zadanie dawkować pożądaną dawkę paliwa do silnika.
Dobrym nawykiem jest także regularna wymiana filtra paliwa, który by spełniać zadane funkcje także musi mieć najwyższą chłonność, niestety im niższy poziom jakości wlewanego paliwa, tym częściej potrzebna będzie wymiana filtra.

Regeneracja wtryskiwaczy Renault 0445110229

Usługa, którą jest regeneracja wtryskiwaczy Renault, polega na profesjonalnym przywróceniu fabrycznych właściwości niepracującym prawidłowo wtryskiwaczom. Taka procedura jest oficjalnie udostępniona przez producenta wtryskiwaczy, markę Bosch.
Fachowy serwis jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia służące do szczegółowego sprawdzenia używanych wtrysków oraz ich testowania. Bez uzyskania optymalnych wyników poszczególnych parametrów, podzespół nie może zostać zamontowany w samochodzie.
By ułatwić ponowny montaż wtryskiwacza oraz potwierdzić najwyższy poziom usługi, standardem w naszym serwisie jest dołączanie do zregenerowanych podzespołów dokumentów mówiących o osiągnięciu pożądanych wyników. Dodatkowo każdy wysyłany wtryskiwacz jest zakodowany, co umożliwia natychmiastowe zainstalowanie modułu w aucie.

Zadzwoń do naszej specjalistycznej pracowni - oddziału Bosch Car Service,
by uzyskać dopasowaną ofertę wtryskiwaczy 0445110229.

Udostępnij wpis

Komentarze

Radzio

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy 0445110229 polega na naprawie i przywróceniu ich do pierwotnej sprawności. Proces regeneracji wtryskiwaczy może obejmować kilka kroków, w tym: 1. Demontaż. Wtryskiwacza. - rozłączenie wtryskiwacza z silnikiem i jego rozmontowanie 2. Czyszczenie. - usunięcie zanieczyszczeń, kamienia i osadów z wtryskiwacza 3. Wymiana. uszkodzonych .elementów. - wymiana uszkodzonych uszczelek, sitka, pierścieni itp. 4. Kalibracja - ponowne ustawienie parametrów pracy wtryskiwacza 5. Testowanie - sprawdzenie działania i pomiar ciśnienia podczas pracy Regeneracja wtryskiwaczy jest tańszą i bardziej ekologiczną alternatywą dla wymiany na nowe, dlatego warto rozważyć tę opcję, jeśli wtryskiwacze są uszkodzone lub zużyte. Regeneracja wtryskiwaczy powinna być wykonywana przez wyspecjalizowany warsztat, który posiada odpowiednie urządzenia i doświadczenie w naprawie tego rodzaju elementów. Czas regeneracji może się różnić w zależności od stanu wtryskiwaczy i warsztatu, jednak zwykle trwa on od kilku godzin do kilku dni.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki