Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110215

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110058 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

W naszym serwisie oferujemy:

regenerację wtryskiwaczy z zastosowaniem oryginalnych części marki Bosch oraz możliwością nadania certyfikatu Quality Scan,

sprzedaż wtryskiwaczy zregenerowanych lub fabrycznie nowych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

 2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
 Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
 Oryginalne części firmy Bosch,
 Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Zadzwoń i zamów wtryskiwacze Bosch 0445110215 już teraz, profesjonalna regeneracja trwa maksymalnie 2 dni robocze!

Wtryskiwacz 0445110215 pasuje do modeli:

Toyota Yaris 1.4 D4D 75 KM,
BMW Mini Cooper One 1.4 D4D 75 KM.

Numery OE:

2367033010B
2367033030

Gdy w użytkowanym samochodzie pojawią się objawy zabrudzonych wtryskiwaczy, najbardziej opłacalnym działaniem będzie po prostu szybka reakcja. Wszelkie zignorowane usterki spowodują pojawianie się kolejnych, coraz bardziej skomplikowanych. Na szczęście istnieje możliwość profesjonalnej naprawy posiadanych wtryskiwaczy, które po fachowej regeneracji nie odbiegają jakością działania od fabrycznie nowych podzespołów.

1.4 D4D - Regeneracja wtryskiwaczy 0445110215

W przypadku silników 1.4 D4D regeneracja wtryskiwaczy jest tak samo możliwa i skuteczna, jak w przypadku wtrysków do każdej innej jednostki napędowej.

Prawidłowo wykonana procedura naprawcza składa się z kilku etapów, które muszą być przeprowadzone z użyciem specjalistycznych narzędzi w rękach doświadczonych techników. Także konieczna dla powodzenia zabiegu laboratoryjna czystość, jest nie do osiągnięcia w garażowych warunkach. Warto wiedzieć, że każde działanie podjęte w ramach regeneracji jest wsparte wiedzą oficjalnie udostępnioną przez markę Bosch, jednego z czołowych producentów wtryskiwaczy. Na życzenie klienta naprawionemu podzespołowi można nadać certyfikat Bosch Quality Scan będący niezaprzeczalnym potwierdzeniem producenta o wysokojakościowej usłudze. Dodatkową opcją dla klientów jest możliwość skorzystania z zasobów marki zawierających informacje dotyczące napraw danego podzespołu czy końcową datę obowiązywania gwarancji, za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Jednak w standardzie obsługi jest przekazanie klientowi dokumentu zawierającego potwierdzenie pozytywnego przejścia każdego etapu naprawy oraz kodowanie każdego z podzespołów. Dzięki temu otrzymane podzespoły nadają się do natychmiastowej instalacji w pojeździe i nie wymagają dodatkowych działań przed montażowych.

Wtryskiwacze 0445110215 D4D - objawy

Niedziałające prawidłowo wtryskiwacze D4D objawy dają wpływające na zadowolenie użytkowania samochodu. Tak, jak już wspominaliśmy, szybka reakcja na pojawiające się symptomy sugerujące, że coś się zepsuło, pozwoli uchronić się od potrzeby jeszcze większego inwestowania środków w samochód. Już wyższy poziom głośności jednostki napędowej jest wskaźnikiem skłaniającym do wnikliwych obserwacji posiadanego pojazdu. Trudne uruchomienie zimnego, ale także ciepłego silnika, gaśnięcie na biegu jałowym, czy gęste wyraźnie białe lub czarne zadymienie z rury wydechowej, to znaki informujące o niezwłocznej potrzebie znalezienia przyczyny i szybkiego rozwiązania problemu.

Zadzwoń do naszego oddziału Bosch Service już teraz, a otrzymasz indywidualną ofertę regeneracji wtryskiwaczy Bosch 0445110215.

Udostępnij wpis

Komentarze

Bobi

Wystawiono Rok temu

Wyższy poziom głośności jednostki napędowej może być objawem uszkodzenia lub zużycia wtryskiwaczy 0445110215 Toyota Yaris 1.4 D4D 75 KM. Wtrysk nieprawidłowo działający może prowadzić do niedostatecznej ilości paliwa dostarczanego do silnika, co może powodować nierównomierną pracę silnika i hałas. Jeśli wtryskiwacze są zużyte lub uszkodzone, mogą one również prowadzić do zwiększenia zużycia paliwa, a także do zwiększenia emisji szkodliwych substancji do środowiska. Jeśli pojawia się problem z głośniejszą pracą silnika, należy skonsultować się z mechanikiem lub specjalistą, który będzie w stanie dokładnie zdiagnozować problem i doradzić właściwe rozwiązanie. Może to obejmować regenerację lub wymianę wtryskiwaczy, jak również inne czynności konserwacyjne lub naprawy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki