Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110100

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj, kup zregenerowane lub zupełnie nowe wtryskiwacze Bosch 0445110100!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Wtryskiwacze 0445110100

Z jakich opcji możesz skorzystać w naszym serwisie?

•  Regeneracja wtryskiwaczy  (na oryginalnych częściach, dla wtryskiwaczy Bosch dostępna jest opcja Quality Scan);
•  Sprzedaż wtryskiwaczy  – wtryski nowe, po regeneracji, regenerowane fabrycznie – także w opcji na wymianę.

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h.
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Jeżeli chcesz kupić wtryskiwacze Bosch 0445110100 – złóż zamówienie telefonicznie, a od razu przygotujemy je do wysyłki lub do odbioru w naszym serwisie.

Regeneracja wtryskiwaczy z Twojego samochodu, a także regeneracja wtrysków, które później są dostępne w naszym magazynie na sprzedaż, jest realizowana w pełnej zgodności ze standardami, z jakimi wiąże się autoryzacja Bosch. Wtryskiwacze zawierają wyłącznie oryginalne części. Dołączamy do nich protokoły wskazujące na ich 100% sprawność.

Po zamontowaniu nowych lub zregenerowanych wtryskiwaczy w Twoim samochodzie zyskujesz nie tylko wtryski 0445110100 z 2-letnią gwarancją ze sprawdzonego, autoryzowanego serwisu, ale także:

  • oszczędność czasu – nie musisz go już tracić na poruszanie się innymi środkami transportu niż Twoje niesprawne auto;
  • bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem, który odpala za pierwszym razem, nie dymi z wydechu i nie gaśnie;
  • niezależność, ponieważ możesz wsiąść w swój samochód w każdej sytuacji, gdy tego potrzebujesz.

Zamów już teraz wtryskiwacze 0445110100 – zlecenie zrealizujemy jak najszybciej!

Wtryskiwacze z tej oferty występują także pod numerem zamiennym A6110701387 i montuje się je w modelach Mercedesa w wersjach silnikowych 2.0, 2.2 oraz 2.7.

Wtryski 0 445 110 100 | Regeneracja wtryskiwaczy Bosch

Wtryski 0 445 110 100 | Regeneracja wtryskiwaczy Bosch

Ilekroć chodzi o wtryski Diesel, regeneracja to temat poruszany w ich kontekście bardzo często, oczywiście nie bez przyczyny. Zarówno cena za naprawę wtrysków Bosch, jak i koszt regeneracji wtryskiwaczy Denso oraz innych producentów, okazują się o wiele bardziej opłacalne od opłat, jakie należy uiścić, kupując fabrycznie nowe wtryskiwacze.

Dlaczego regeneracja wtrysków Common Rail tak bardzo zyskała na popularności? Można mówić o niej niemalże w samych superlatywach, ponieważ pozwala ona szybko i niedrogo na przywrócenie najistotniejszych w kontekście wtrysków parametrów, jakimi są prawidłowe wartości wtryskiwaczy. Jest to jak najbardziej możliwe i w pełni skuteczne, ponieważ w ramach regeneracji wtrysk jest poddawany kompleksowym działaniom.

Czynności podejmowane w ramach regeneracji wtryskiwaczy rozpoczynają się od ich rozbiórki oraz szczegółowego sprawdzenia ich stanu technicznego pod mikroskopem. Zrealizowana w ten sposób weryfikacja uszkodzeń stanowi punkt wyjścia do dalszych działań naprawczych. Następnie wtryskiwacze są czyszczone w specjalnie przeznaczonych do tego myjkach, a później ich wszystkie uszkodzone lub zużyte elementy są demontowane, a w ich miejsce zakłada się części nowe, charakteryzujące się oryginalnością. Złożony w ten sposób w sterylnie czystej pracowni wtryskiwacz jest regulowany, testowany i kodowany, tak więc finalnie trafia do rąk Klienta w stanie gotowym do montażu w pojeździe.

Czy stukanie wtryskiwaczy 0445110100 zawsze oznacza awarię?

Pytanie o to, jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem, ma dla wielu kierowców zaskakującą odpowiedź, gdyż tego typu jazda jest całkowicie niewskazana. Jeżeli dotychczas Twój Diesel nie pracował głośno, a od jakiegoś czasu docierają do Ciebie dźwięki, którymi prawdopodobnie jest stukanie wtryskiwaczy, zareaguj jak najszybciej. W zdecydowanej większości przypadków jest to jedna z pierwszych oznak awarii wtrysków Common Rail, a jej zlekceważenie może doprowadzić do o wiele poważniejszych i bardziej kosztownych w naprawie awarii wtórnych.

Zamów wtryskiwacze 0445110100 w autoryzowanym serwisie i bezpiecznie wróć na trasę!

Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Stukanie wtryskiwaczy 0445110100 może być oznaką awarii. Oto kilka potencjalnych przyczyn stukania: 1. Zanieczyszczenie lub korozja: Wtryskiwacze mogą stukać, gdy są zanieczyszczone lub korodowane, co może utrudniać ich płynną pracę. 2. Uszkodzenie mechaniczne: Wtryskiwacze mogą stukać, jeśli zostaną uszkodzone mechanicznie, np. przez zanieczyszczenie lub zużycie. 3. Niskie ciśnienie paliwa: Ciśnienie jest zbyt niskie - utrudnia płynną pracę. 4. Uszkodzenie elektroniki: Wtryskiwacze mogą stukać, jeśli elektronika układu zasilania jest uszkodzona. 5. Niedopasowanie wtryskiwaczy: Wtryskiwacze mogą stukać, gdy nie są dobrze dopasowane do silnika. Niezależnie od przyczyny, stukanie wtryskiwaczy oznacza że nie działają one prawidłowo i powinno się skontaktować się z profesjonalnym mechanikiem, który przeprowadzi diagnozę i określi konieczność naprawy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki