25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445110100

Autor: Anna Skalna
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Poddaj regeneracji swoje wtryski, zamów zregenerowane lub kup nowe, oryginalne wtryskiwacze 0445110100 Bosch Common Rail!

 

Z jakich opcji możesz skorzystać w naszym serwisie?

•  Regeneracja wtryskiwaczy  (na oryginalnych częściach, dla wtryskiwaczy Bosch dostępna jest opcja Quality Scan);
•  Sprzedaż wtryskiwaczy  – wtryski nowe, po regeneracji, regenerowane fabrycznie – także w opcji na wymianę.

  

Wtryski 0445110100 Bosch Common Rail
Wtryskiwacze 0445110100

   

 

Chcesz zregenerować swoje wtryskiwacze? Zadzwoń do nas przed 11:00, a zamówiony kurier przyjedzie jeszcze tego samego dnia i odbierze Twoje wtryski do regeneracji.

 

Jeżeli chcesz kupić wtryskiwacze Bosch 0445110100 – złóż zamówienie telefonicznie, a od razu przygotujemy je do wysyłki lub do odbioru w naszym serwisie.

 

Regeneracja wtryskiwaczy z Twojego samochodu, a także regeneracja wtrysków, które później są dostępne w naszym magazynie na sprzedaż, jest realizowana w pełnej zgodności ze standardami, z jakimi wiąże się autoryzacja Bosch. Wtryskiwacze zawierają wyłącznie oryginalne części. Dołączamy do nich protokoły wskazujące na ich 100% sprawność.

 

Po zamontowaniu nowych lub zregenerowanych wtryskiwaczy w Twoim samochodzie zyskujesz nie tylko wtryski 0445110100 z 2-letnią gwarancją ze sprawdzonego, autoryzowanego serwisu, ale także:

  • oszczędność czasu – nie musisz go już tracić na poruszanie się innymi środkami transportu niż Twoje niesprawne auto;
  • bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem, który odpala za pierwszym razem, nie dymi z wydechu i nie gaśnie;
  • niezależność, ponieważ możesz wsiąść w swój samochód w każdej sytuacji, gdy tego potrzebujesz.

 

   Zamów już teraz wtryskiwacze 0445110100 – zlecenie zrealizujemy jak najszybciej!   

 

Wtryskiwacze z tej oferty występują także pod numerem zamiennym A6110701387 i montuje się je w modelach Mercedesa w wersjach silnikowych 2.0, 2.2 oraz 2.7.

 

 Wtryski 0 445 110 100 | Regeneracja wtryskiwaczy Bosch

Regeneracja wtryskiwaczy 0445110100
Wtryski 0 445 110 100 | Regeneracja wtryskiwaczy Bosch

  

Ilekroć chodzi o wtryski Diesel, regeneracja to temat poruszany w ich kontekście bardzo często, oczywiście nie bez przyczyny. Zarówno cena za naprawę wtrysków Bosch, jak i koszt regeneracji wtryskiwaczy Denso oraz innych producentów, okazują się o wiele bardziej opłacalne od opłat, jakie należy uiścić, kupując fabrycznie nowe wtryskiwacze.

 

Dlaczego regeneracja wtrysków Common Rail tak bardzo zyskała na popularności? Można mówić o niej niemalże w samych superlatywach, ponieważ pozwala ona szybko i niedrogo na przywrócenie najistotniejszych w kontekście wtrysków parametrów, jakimi są prawidłowe wartości wtryskiwaczy. Jest to jak najbardziej możliwe i w pełni skuteczne, ponieważ w ramach regeneracji wtrysk jest poddawany kompleksowym działaniom.

   

Czynności podejmowane w ramach regeneracji wtryskiwaczy rozpoczynają się od ich rozbiórki oraz szczegółowego sprawdzenia ich stanu technicznego pod mikroskopem. Zrealizowana w ten sposób weryfikacja uszkodzeń stanowi punkt wyjścia do dalszych działań naprawczych. Następnie wtryskiwacze są czyszczone w specjalnie przeznaczonych do tego myjkach, a później ich wszystkie uszkodzone lub zużyte elementy są demontowane, a w ich miejsce zakłada się części nowe, charakteryzujące się oryginalnością. Złożony w ten sposób w sterylnie czystej pracowni wtryskiwacz jest regulowany, testowany i kodowany, tak więc finalnie trafia do rąk Klienta w stanie gotowym do montażu w pojeździe.


Czy stukanie wtryskiwaczy 0445110100 zawsze oznacza awarię?

Pytanie o to, jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem, ma dla wielu kierowców zaskakującą odpowiedź, gdyż tego typu jazda jest całkowicie niewskazana. Jeżeli dotychczas Twój Diesel nie pracował głośno, a od jakiegoś czasu docierają do Ciebie dźwięki, którymi prawdopodobnie jest stukanie wtryskiwaczy, zareaguj jak najszybciej. W zdecydowanej większości przypadków jest to jedna z pierwszych oznak awarii wtrysków Common Rail, a jej zlekceważenie może doprowadzić do o wiele poważniejszych i bardziej kosztownych w naprawie awarii wtórnych.

Zamów wtryskiwacze 0445110100 w autoryzowanym serwisie i bezpiecznie wróć na trasę!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO