Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110058

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110058 Bosch!

sklep
CENA: od 190 zł
DOSTĘPNOŚĆ: DOSTĘPNY
WYSYŁKA: 1 DZIEŃ ROBOCZY

Wtryskiwacze 0445110058 na regenerację i sprzedaż
Wtryskiwacze 0445110058

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (wyłącznie na oryginalnych częściach Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

Jeśli złożysz zamówienie przed 12:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔ Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔ Dodatkową oryginalną podkładkę regulacyjną.


  Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojego samochodu!  

Wtryskiwacze 0445110058 dla wybranych modeli silników Chrysler występują także pod numerami katalogowymi producenta:

» 15062032F,
» 015062032F,
» 0 445 110 058.

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!Wtryski 0445110058 – objawy i skutki

Wtryski 0445110058 po naprawie
Wtryski 0445110058 – objawy i skutki

Uszkodzone wtryskiwacze dają dość szybko o sobie znać. Charakterystycznymi objawami, które towarzyszą awarii wtrysku są między innymi kłopoty z rozruchem pojazdu, falujące, nierówne obroty silnika, spadki mocy w czasie jazdy, dymienie na biało lub czarno czy też głośniejsza praca wtryskiwaczy.

Należy mieć na uwadze, że wszystko to ma bardzo negatywny wpływ na pozostałe elementy układu paliwowego. Zwiększone dymienie przyczynia się do przyśpieszonego zapchania drogiego filtra cząstek stałych DPF. Z kolei w wyniku przelewania paliwa przez nieszczelne lub zatarte wtryski dochodzi do podnoszenia temperatury spalania, co w najgorszych przypadkach może skutkować wypaleniem tłoków. Wtedy to konieczne będzie przeprowadzenie kosztownej naprawy lub wymiany całej jednostki napędowej. Ponadto poprzez lejące wtryski do oleju silnikowego przedostaje się paliwo i traci on swoje właściwości ochronne, czego efektem może być zatarcie turbosprężarki lub silnika.

Dlatego też nie zwlekaj przed podjęciem naprawy – skontaktuj się z nami i oddaj swoje wtryski na regenerację, a wkrótce zapomnisz o problemie awarii!

Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Ponad tydzień temu

Uszkodzenie wtryskiwaczy 0445110058 może objawiać się różnymi objawami, takimi jak: brak mocy silnika; słaba reakcja na pedał gazu; skoki obrotów silnika; trudności z odpaleniem silnika; wzrost zużycia paliwa; wycieki paliwa; błędy komputera silnika sygnalizowane przez kontrolkę check engine. Jeśli wtryskiwacze są uszkodzone lub zużyte, mogą one nie dostarczać odpowiedniej ilości paliwa do silnika. To z kolei może prowadzić do niedotlenienia silnika, co zwiększa ryzyko uszkodzenia elementów silnika, takich jak tłoki, wał korbowy i pierścienie. Długotrwałe niedotlenienie silnika może prowadzić do jego trwałego uszkodzenia.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki