25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445110019

Autor: Anna Skalna
Czas przeczytania tekstu: 4 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Poddaj regeneracji swoje wtryski, zamów zregenerowane lub kup fabrycznie nowe wtryskiwacze 0445110019 Common Rail Bosch!

 
CENA od: 190 zł 

Wtryski 0445110019 Bosch Common Rail
Wtryskiwacze 0445110019

 

Z jakich opcji możesz skorzystać w naszym serwisie?

 

  • Regeneracja wtryskiwaczy (na oryginalnych częściach, w przypadku wtryskiwaczy Bosch dostępna jest opcja Quality Scan);

  • Sprzedaż wtryskiwaczy – wtryski nowe, po regeneracji, regenerowane fabryczne – także w opcji na wymianę.

 

Chcesz zregenerować swoje wtryskiwacze? Zadzwoń do nas przed 11:00, a zamówiony kurier przyjedzie jeszcze tego samego dnia i odbierze Twoje wtryski do regeneracji.

 

Jeżeli chcesz kupić wtryskiwacze Bosch 0445110019 – złóż telefonicznie zamówienie, a od razu przygotujemy je do wysyłki lub do odbioru w naszym serwisie.

 

Regeneracja wtryskiwaczy z Twojego samochodu, a także regeneracja wtrysków, które później są dostępne w naszym magazynie na sprzedaż, jest realizowana w pełnej zgodności ze standardami, jakich wymaga od nas autoryzacja Bosch. Wtryskiwacze zawierają jedynie oryginalne części. Dołączamy do nich protokoły wskazujące na ich 100% sprawność.

 

Po zamontowaniu nowych lub zregenerowanych wtryskiwaczy w Twoim samochodzie, zyskujesz nie tylko wtryski 0445110019 z 2-letnią gwarancją ze sprawdzonego, autoryzowanego serwisu, ale także:

 

  • bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem, który odpala za pierwszym razem, nie dymi z wydechu i nie gaśnie;

  • oszczędność czasu – nie musisz go już tracić na poruszanie się innymi środkami transportu niż Twoje niesprawne auto;

  • niezależność, ponieważ możesz wsiąść w swój samochód w każdej sytuacji, gdy tego potrzebujesz.

 

Złóż zamówienie na wtryskiwacze 0 445 110 019 – zlecenie zrealizujemy jak najszybciej!

      

Wtryskiwacze z tej oferty występują także pod numerami zamiennymi:

  • 55189276,

  • 46547897,

  • 71791252.


0445110019 – jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem?

Jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem 0445110019?
0445110019 – jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem?

  

Awaria wtrysku w układzie Common Rail rzadko dotyczy pojedynczego wtryskiwacza. Ma to uzasadnienie w budowie CR, ponieważ wszystkie wtryskiwacze pobierają paliwo ze wspólnego zasobnika. Oznacza to, że awaria jednego wtrysku szybko może wpływać na pogorszenie stanu pozostałych. Mając powyższe informacje na uwadze, pytanie o to, jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem, okazuje się w pełni uzasadnione.

 

Najlepsza odpowiedź wskaże, iż z uszkodzonymi wtryskiwaczami 0445110019 Common Rail w ogóle nie można jeździć, jednakże znamy realia. Wieloletnia warsztatowa praktyka w zakresie diagnostyki i regeneracji wtrysków paliwa wskazuje, że kierowcy często bagatelizują nie tylko stukanie wtryskiwaczy, ale także wszelkie inne objawy zabrudzonych wtryskiwaczy i nadal eksploatują obciążony awarią układ zasilania paliwem.

 

Często wydaje im się, że jest to oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ każda naprawa, a także regeneracja wtryskiwaczy wiąże się z koniecznością przerwy w jeździe samochodem na kilka dni. Niestety, nie jest to dobre podejście, ponieważ długotrwała jazda z uszkodzonymi wtryskami 0 445 110 019 oraz innymi wtryskiwaczami Common Rail sprawia, że koszt regeneracji wtryskiwaczy, a także czas niezbędny do fachowego zrealizowania tej usługi, po prostu się wydłużają.

 

Warto o tym pamiętać i reagować szybko, gdy samochód z silnikiem Diesla i układem Common Rail zacznie wykazywać niepokojące objawy zarówno podczas odpalania, jak i w czasie jazdy. Mamy tu na myśli nie tylko wydłużone i problematyczne uruchamianie silnika (niezależnie od tego, czy jest jeszcze zimny, czy już rozgrzany), ale także odczuwalne podczas jazdy szarpnięcia, spadki mocy czy falowanie obrotów.

 

W praktyce będzie to oznaczać, że Twój Fiat, Alfa Romeo czy też Lancia wyposażona we wtryskiwacze 0445110019 oferty zacznie dymić, szarpać, nieoczekiwanie gasnąć, a także będzie wykazywać problemy z przyspieszaniem. W określonych sytuacjach drogowych może się to okazać naprawdę niebezpieczne.

 


Wtryski Bosch 0445110019 – jak naprawić?

O naprawie czy też regeneracji wtryskiwaczy 0445110019 Bosch Common Rail warto pomyśleć od razu, gdy tylko zaczną one wykazywać objawy usterki. Nie bagatelizuj dymienia z rury wydechowej, skakania obrotów ani zwiększonego zużycia paliwa; do działania powinien Cię także wezwać unoszący się wokół pojazdu oraz we wnętrzu samochodu zapach oleju napędowego. Nie jest to ani przyjemne, ani zdrowe, ani bezpieczne, dlatego też weź wówczas pod uwagę opcję regeneracji wtryskiwaczy.

 

W ramach fachowo przeprowadzonej regeneracji wtryskiwacz jest poddawany rozbiórce, dokładnemu czyszczeniu oraz wymianie wszelkich elementów, które są uszkodzone bądź zużyte. Mało tego, po przeprowadzeniu wymienionych działań naprawczych, wtryski 0445110019 Fiat bądź Alfa Romeo są testowane na nowoczesnych stołach probierczych, a Klient oprócz karty gwarancyjnej otrzymuje protokoły poświadczające pełną sprawność zregenerowanych wtrysków. Jako ASO ofertę kierujemy także do tych Kierowców, którzy wolą kupować fabrycznie nowe wtryskiwacze – takie też sprzedajemy w naprawdę korzystnych cenach.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO PROCEDURA ROZPATRYWANIA REKLAMACJI PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ GWARANCJA