25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Serwis Diesla | REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY KRAKÓW – ASO Bosch

Autor: Kamila Mila
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.87

KRAKÓW – Pawlik - naprawa pompowtryskiwacza Małopolska (Regeneration Injektor Krakow)


Kraków to drugie największe miasto Polski, które było stolicą tego kraju od 1320 do 1795 roku, a także niezmiernie ważny ośrodek naukowy i gospodarczy na mapach Europy, w którym spotkać można wiele pojazdów wyposażonych w wysokoprężne jednostki napędowe zasilane pompowtryskiwaczami.

Miasto leży nad Wisłą, w środkowo-zachodniej części aktualnego obszaru województwa małopolskiego i jest jego stolicą. Jego tereny rozciągają się na przestrzeni 326,85 kilometrów kwadratowych w zbiegu granic kilku krain geograficznych, takich jak Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, Kotlina Oświęcimska, Kotlina Sandomierska, Brama Krakowska czy Pogórze Zachodniobeskidzkiego, co sprawia iż ukształtowanie terenu miasta jest dość wyraźnie zróżnicowane. W samym mieście żyje około 762 tysiące mieszkańców, jednak wzięcie pod uwagę pozostałych miejscowości aglomeracji krakowskiej powiększa tą liczbę do 1,4 miliona osób żyjących na około 3000km2. Na terenie Krakowa funkcjonują obecnie 23 uczelnie wyższe, z czego 10 jest uczelniami publicznymi, a dwie to uczelnie kościelne. Istnieje tu także jeden z najstarszych uniwersytetów na świecie, założony w 1364 roku przez Kazimierza III Wielkiego i odnowiony w 1400 roku przez Władysława II Jagiełłę Uniwersytet Jagielloński, przed 1817 rokiem znany jako Akademia Krakowska lub Szkoła Główna Koronna.

Kraków to największy w Polsce i jeden z największych w Europie ośrodków outsourcingowych, pracuje tu 40% wszystkich osób z tej branży w kraju. Swoje centra badawczo-rozwojowe utworzyli tu tacy giganci światowego rynku jak Google, Motorola, ABB, Cisco Systems, Delphi, Heineken czy Samsung. Funkcjonuje tu także Krakowski Okręg Przemysłowy, wyspecjalizowany w hutnictwie żelaza i stali jakościowych, w tym produkcji odlewów czy wyrobów walcowanych, jednak aktualnie największą gałęzią jest przemysł spożywczy, a zaraz za tymi dwiema odnogami przemysłu jest produkcja elektromaszynowa.

W obrębie miasta funkcjonuje drugi pod względem ruchliwości w Polsce międzynarodowy port lotniczy Kraków-Balice, zaś przez miasto przebiegają drogi o znaczeniu krajowym i międzynarodowym, takie jak DK7, DK44, DK75, DK79, DK94 czy autostrada A4, będąca odcinkiem transeuropejskiej trasy szybkiego ruchu E40. Utworzony w Krakowie węzeł transportowy jest jednym z najbardziej obciążonych przez ruch samochodowy węzłów w Polsce, co przekłada się na niezliczoną ilość samochodów z silnikami Diesla, zasilanymi pompowtryskiwaczami, dzięki którym jednostki te są o wiele bardziej wydajne i zużywają mniej oleju napędowego. Są to układy zasilania trwałe i praktycznie bezobsługowe, zwykle nie wymagające interwencji przez setki tysięcy kilometrów, co czyni je dosyć popularnym rozwiązaniem zasilania jednostek napędowych z zapłonem samoczynnym, jednak w momencie uszkodzenia lub zużycia pompowtryskiwaczy koszty zakupu nowych egzemplarzy mogą wzrosnąć do poziomu wartości pojazdu(w przypadku starszych samochodów osobowych z tym systemem), zaś urządzenia piezoelektryczne, wprowadzone w połowie pierwszej dekady XXI wieku tylko potęgują koszty. Z pomocą przychodzi autoryzowany Serwis Diesla producentów pompowtryskiwaczy, wyspecjalizowane w ich regeneracji, po której naprawione urządzenia posiadają parametry nowych sztuk przy dużo niższej cenie usługi, zawdzięczanej wykorzystaniu w trakcie regeneracji sprawnych części pompowtryskiwacza i wymianie na nowe jedynie tych posiadających defekt.

Komentarze

Tadeo66 2020-03-06 10:21:07

Regeneracja wtryskiwaczy siemens naprawdę się opłaca. Regeneracja Siemensów fakt nie jest tania, ale przekłada się to na jakość. Polecam.

Kondziu 2019-08-29 14:13:42

Ja z Krakowa też wysyłałem pompowtryski do naprawy, polecam serdecvznie, wszystko działa prawidłowo.

Natalia 2019-08-29 08:53:54

Nawet nie wiedziałam, że Krk to drugie największe miasto w Polsce, u Was można się o wszystkim dowiedzieć! :D

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO