Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Service Diesel Bosch | REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY GDAŃSK

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Wysyłka 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regeneracja pompowtryskiwaczy to proces, w którym pompowtryskiwacze są poddawane naprawie i czyszczeniu, a ich wydajność i sprawność zostaje przywrócona do wartości niemalże fabrycznych. Regeneracja pompowtryskiwaczy jest często konieczna, kiedy zaczynają one wykazywać objawy awarii, takie jak trudności w uruchamianiu silnika, szarpanie, brak mocy, błędy na komputerze pokładowym lub zwiększone zużycie paliwa.

Proces regeneracji pompowtryskiwaczy obejmuje następujące kroki:

1. Diagnoza - w pierwszej kolejności należy dokładnie zbadać pompowtryskiwacze, aby zidentyfikować przyczynę problemu. W tym celu używa się specjalistycznego sprzętu diagnostycznego.
2. Rozbiórka - po zdiagnozowaniu problemu, pompowtryskiwacze są rozkręcane i oczyszczane z nagromadzonych zanieczyszczeń i osadów.
3. Wymiana uszkodzonych części - jeśli podczas diagnozy zidentyfikowano uszkodzone części, takie jak pierścienie uszczelniające, elementy zaworowe lub elementy mechaniczne, należy je wymienić na nowe lub używane, ale sprawne.
4. Regeneracja elementów wewnętrznych - niektóre elementy pompowtryskiwaczy, takie jak tłoki, igły, sprężyny i elementy uszczelniające, mogą być regenerowane, aby przywrócić im sprawność.
5. Składanie i testowanie - po dokonaniu niezbędnych napraw, pompowtryskiwacze są ponownie składane i poddawane testom, aby sprawdzić ich wydajność i właściwe działanie.

Regeneracja pompowtryskiwaczy wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnych warsztatów zajmujących się tym typem napraw.

NAPRAWA POMPOWTRYSKÓW GDAŃSK – Pompowtryskiwacze Pomorkie - regeneracja (Regeneration Unit-Injector-Gdansk)

Gdańsk to duże miasto zlokalizowane nad Morzem Bałtyckim, będące ważnym ośrodkiem logistycznym i turystycznym z wieloma zabytkami i centrami przeładunku towarów.
Miasto powstało w okolicach VII wieku, zaś prawa miejskie otrzymało w roku 1263. Jest to największe miasto tak zwanego „Trójmiasta”, tworzonego przez Gdańsk, Gdynię i Sopot, a także centrum aglomeracji gdańskiej, liczącej 1mln 250 tysięcy mieszkańców, żyjących na powierzchni 3718,31km2. Samo miasto zamieszkiwane jest przez około 461 490 osób, co stanowi szósty wynik pod względem zaludnienia w Polsce, jego powierzchnia zaś wynosi 261,96km2, co jest siódmym wynikiem w kraju. Gdańsk zlokalizowany jest u ujścia Motławy do Wisły, na Żuławach Wiślanych, nad Zatoką Gdańską.
Na terenie miasta działa wiele centrów kulturowych, takich jak na przykład Filharmonia Bałtycka, Teatr Wybrzeże czy Opera Bałtycka, odbywa się tu wiele różnych festiwali oraz innych wydarzeń związanych z kulturą i rozrywką. Gdańsk jest miastem handlowym praktycznie od momentu jego powstania, przebiega tędy wiele szlaków towarowych i handlowych, mają tu także główne siedziby duże firmy funkcjonujące w krajowej gospodarce, takie jak Grupa Lotos czy koncern odzieżowy LPP, do którego należą takie marki jak RESERVED, House, Cropp, Mohito czy Sinsay. Działa tu największych rozmiarów prywatna stocznia w Polsce – Gdańska Stocznia „Remontowa”. Ponadto występują tu ośrodki przemysłu metalurgicznego, budowlanego oraz handlu zarówno hurtowego, jak i detalicznego. Położenie Gdańska determinuje jego znaczenie w transporcie lądowym, morskim i lotniczym o znaczeniu zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Krzyżują się tu drogi transeuropejskie E28, E75 i E77, przez miasto przechodzą też drogi krajowe nr 91 i 7, a także trasy ekspresowe S6 oraz S7, ponadto na obszarze Gdańska funkcjonuje 6 dróg o znaczeniu wojewódzkim: 218, 221, 222, 468, 472 i 501.
W tak dużym mieście, mającym wieloletnią historię związaną z handlem i międzynarodowym transportem towarów niemożliwe byłoby funkcjonowanie bez samochodów osobowych i ciężarowych z silnikami o zapłonie samoczynnym, zasilanymi pompowtryskiwaczami. Takie jednostki najlepiej sprawdzają się przy pokonywaniu długich dystansów, ponieważ dzięki pompowtryskiwaczom mają mniejszy niż inne silniki Diesla apetyt na paliwo oraz są ponadprzeciętnie trwałe, potrafiąc wytrzymać przebiegi liczone w setkach tysięcy kilometrów przed pojawieniem się pierwszych oznak wyeksploatowania układu PD (skrót od Pumpe Düse – system wtryskiwaczy).

Wady pompowtryskiwaczy

Prócz posiadania oczywistych zalet, takich jak wymienione powyżej oraz większa wydajność, spowodowana wyższym ciśnieniem wtrysku, pompowtryskiwacze Boscha posiadają też swoje wady, które są szczególnie uciążliwe w momencie dojścia do uszkodzenia, regeneracji układu PD lub jego wyeksploatowania. Zaawansowana konstrukcyjnie głowica przystosowana do napędzania pompowtryskiwaczy nie należy do tanich, tak samo jak same pompowtryskiwacze, które potrafią kosztować od kilkuset do kilku tysięcy złotych, dlatego też w przypadku ich uszkodzenia lepiej udać się do profesjonalnego zakładu lub autoryzowanego Service Diesel Bosch Pawlik ich producenta, które zajmują się regeneracją tych urządzeń. Jest to zdecydowanie tańsza alternatywa pozwalająca na zaoszczędzenie czasem nawet kilku tysięcy złotych, będąc przy okazji gwarantem otrzymania urządzenia posiadającego parametry fabrycznie nowego egzemplarza.

Udostępnij wpis

Komentarze

Tomek

Wystawiono Rok temu

Pawlik - Bosch Car Service jest specjalistycznym serwisem samochodowym, który oferuje usługi związane z naprawą i regeneracją pompowtryskiwaczy. Firma ta jest autoryzowanym partnerem firmy Bosch, co oznacza, że korzysta z oryginalnych części i specjalistycznego sprzętu firmy Bosch do naprawy i regeneracji pompowtryskiwaczy. Pawlik - Bosch Car Service oferuje również inne usługi związane z silnikami diesla, takie jak diagnostyka, naprawa i konserwacja. Serwis ten gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług oraz profesjonalne doradztwo w zakresie naprawy i regeneracji pompowtryskiwaczy. Firma ta jest dostępna na terenie Gdańska, i zaleca się skontaktować z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat cen i dostępności usług.

Czy ta opinia była pomocna?

Remik J.

Wystawiono 4 lata temu

Ekstra, że diesle mogą teraz w Gdańsku liczyć na profesjonalne usługi regeneracji wtryskiwaczy.

Czy ta opinia była pomocna?

blux57

Wystawiono 5 lat temu

W większych miastach wiadomo, że można naprawić wtryski i pompowtryski i inne podzespoły, ale co z mniejszymi miejscowościami?

Czy ta opinia była pomocna?

Miroslaw

Wystawiono 5 lat temu

Super, że w Gdańsku mogę regenerować swoje wtryski, jeżdżę dużo po Polsce i taka możliwość jest dla mnie jak zbawienie :)

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki