Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja wtryskiwaczy, jak wygląda?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja wtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Regeneracja wtrysków, jak wygląda?
Regeneracja wtryskiwaczy, jak wygląda?

Usługę regeneracji rozpoczynają oględziny wszystkich elementów wtryskiwacza, co umożliwia dokładne określenie stanu technicznego. Podczas diagnostyki możliwe jest także zlokalizowanie przyczyny uszkodzeń. W następnym kroku wtryski umieszczane są w myjce ultradźwiękowej, gdzie poddane są termiczno-chemicznemu czyszczeniu. Kolejnym etapem jest wymiana zużytych uszczelniaczy i podjęcie decyzji co do możliwości eksploatacyjnych pozostałych elementów. Na koniec wtryskiwacze trafiają na stół probierczy, gdzie zostają przetestowane pod kątem prawidłowości parametrów pracy. Wszystkie powyższe etapy regeneracji pozwalają odzyskać zużytym wtryskiwaczom właściwości nieodbiegające nowym podzespołom.

Jak wygląda regeneracja wtryskiwaczy, czy musi wiązać się z wysoką ceną? - regeneracja wtrysków koszt

Przeprowadzona w odpowiednim momencie regeneracja nie musi wiązać się z wysoką ceną, w tym celu należy kontrolować stan techniczny wtryskiwaczy. Może się bowiem okazać, że wtrysk jest skrajnie zużyty i konieczna będzie wymiana wielu elementów. Trzeba być też świadomym, że uszkodzenia mechaniczne całkowicie wykluczą opcję regeneracji, dlatego nie warto zwlekać z oględzinami i naprawą wtrysków. Orientacyjny koszt regeneracji wtryskiwaczy Bosch mieści się w granicy od 490 zł do 800 zł.

1. Sprawdzanie wtryskiwaczy – jak wygląda ten zabieg i dlaczego należy go przeprowadzać? - Bosch, Denso, Delphi

Sprawdzanie stanu technicznego wtrysków jest niezbędne, aby w odpowiednim czasie móc zareagować na ewentualne uszkodzenia. Aby skrupulatnie sprawdzić wtryski, konieczny jest ich demontaż z układu paliwowego i przede wszystkim rozbiórka na wszystkie poszczególne elementy. W celu sprawdzenia wtrysków warto udać się do serwisu, który posiada specjalistyczne narzędzia diagnostyczne.

2. Jak przeprowadzić regenerację wtryskiwaczy? – regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

Co prawda na rynku są znajdziemy zestawy do samodzielnej regeneracji wtrysków, jednak skuteczna naprawa może odbyć się tylko w odpowiednim warsztacie. Chemia dostępna w sklepach nie jest tak silna, by móc skutecznie usunąć wszystkie zabrudzenia znajdujące się na wtryskiwaczy. Regeneracja w serwisie odbywa się nie tylko przy użyciu profesjonalnych detergentów, ale i specjalistycznych sprzętów, którymi nie dysponujemy w przydomowych garażach.

Jak przeprowadzić regenerację wtrysków?
Jak przeprowadzić regenerację wtryskiwaczy?

3. Regeneracja wtryskiwaczy – jak wygląda? – czy warto?

Całkiem zużyte wtryskiwacze odzyskują pełną sprawność, więc to główny powód, dla którego warto skorzystać z regeneracji. Usługa trwa maksymalnie dwa dni, więc kierowca nie czeka długo na naprawę części. Regeneracja jest o wiele korzystniejsza cenowo niż zakup nowych wtrysków. Ponadto regenerowane wtryskiwacze objęte są dwuletnim okresem gwarancyjnym. Aby skorzystać z tej usługi, warto wybrać się do sprawdzonej pracowni, w której wiedzą, jak powinna wyglądać profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy.

Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy paliwa w silnikach samochodów z silnikami Diesla to proces, który polega na naprawie lub wymianie zużytych lub uszkodzonych elementów wtryskiwaczy, aby przywrócić ich sprawność i prawidłowe działanie. Proces regeneracji wtryskiwaczy obejmuje następujące kroki: Demontaż wtryskiwaczy z silnika - wtryskiwacze są odłączane od kolektora i wyjmowane z gniazd. Oczyszczenie wtryskiwaczy. Wtryskiwacze są oczyszczane z zanieczyszczeń i osadów za pomocą szczotki drucianej lub specjalnych narzędzi do czyszczenia. Testowanie wtryskiwaczy. Wtryskiwacze są sprawdzane pod kątem ewentualnych uszkodzeń lub nieprawidłowości w działaniu za pomocą specjalistycznego sprzętu do testowania wtryskiwaczy. Naprawa lub wymiana wtryskiwaczy - zależności od stanu technicznego wtryskiwaczy, mogą być one naprawiane lub wymieniane na nowe. Montaż wtryskiwaczy. Po naprawie lub wymianie wtryskiwacze są zamontowane z powrotem w silniku. Sprawdzenie działania wtryskiwaczy - wtryskiwacze są sprawdzane pod kątem prawidłowego działania po ich zamontowaniu. Proces regeneracji wtryskiwaczy wymaga specjalistycznego sprzętu i umiejętności, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego warsztatu samochodowego.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki