Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY OLSZTYN | Serwisy

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
CENA Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Regeneracja pompowtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regeneracja pompowtryskiwaczy to usługa, która pozwala na przywrócenie sprawności i wydajności pompowtrysków w silnikach Diesla. W Olsztynie znajduje się wiele warsztatów zajmujących się regeneracją pompowtryskiwaczy, które oferują szeroki zakres usług związanych z naprawą i konserwacją układu wtryskowego. Regeneracja pompowtryskiwaczy w Olsztynie polega na dokładnym oczyszczeniu pomp, wymianie lub naprawie uszkodzonych elementów, a także na kalibracji i testowaniu wtryskiwaczy pod kątem ich dokładności i wydajności wtrysku paliwa. Dzięki regeneracji pompowtryskiwaczy, można uniknąć kosztownej wymiany całych pomp wtryskowych na nowe i poprawić osiągi silnika, zmniejszyć zużycie paliwa i emisję szkodliwych substancji.

1. NAPRAWA POMPOWTRYSKIWACZY OLSZTYN | Serwisy naprawcze Bosch w Olsztynie

Olsztyn jest miastem na prawach powiatu położonym nad rzeką Łyną, jest też stolicą województwa warmińsko-mazurskiego i jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczych w regionie.
Miasto to stanowi centrum województwa warmińsko-mazurskiego i leży w rejonie Pojezierza Olsztyńskiego, granicząc od południa z Puszczą Napiwodzko-Ramucką. Olsztyn znajduje się w paśmie moren czołowych ostatniego zlodowacenia, różnica wysokości na obszarze miasta wynosi 67 metrów(88-155m n.p.m.), lasy zajmują 21,2% terenów miejskich (1800ha), z czego większość, wynoszącą 1050 hektarów, stanowi kompleks Lasu Miejskiego Olsztyna. Przez miasto przepływają 3 rzeki, Wadąg, Kortówka oraz największa z nich: Łyna, zaś 15 znajdujących się tu jezior zajmuje łącznie około 720 hektarów powierzchni. Pisana historia Olsztyna zaczyna się w 1334 roku, w którym Henryk von Luter założył strażnicę puszczańską o nazwie Allenstein. Prawa miejskie wraz z tą nazwę nadano Olsztynowi w ostatnim dniu października 1353 roku przez diecezjalną Kapitułę Warmińską. Aktualnie Olsztyn zajmuje 88,33km2 powierzchni, zamieszkiwanej przez 173 830 osób, co daje gęstość zaludnienia 1968 osób na kilometr kwadratowy.
W Olsztynie do dnia dzisiejszego zachowała się spora liczba zabytków. Rozwinięty jest tu także przemysł dzięki między innymi Olsztyńskim Zakładom Opon Samochodowych, znajdujących się obecnie we władaniu francuskiego koncernu oponiarskiego Michelin i będących jednym z dwóch (wraz z zakładami w Dębicy) dużych ośrodków produkcji opon w Polsce. Oprócz fabryki opon w Olsztynie funkcjonuje wiele zakładów przemysłu drzewnego i meblarskiego, jak na przykład Mazur Comfort czy Mazurskie Meble Trading Sp.z.o.o., spożywczego (Indykpol, Browar Kormoran, Polmlek), odzieżowego czy poligraficznego (Olsztyńskie Zakłady Graficzne, Olsztyńskie Kopalnie Surowców Mineralnych).
Miasto nie posiada obwodnic, dlatego większość ruchu tranzytowego przechodzi przez centrum miasta, przez które prowadzą trzy drogi krajowe, czyli DK16 relacji Grudziądz – Olsztyn – Ełk – Ogrodniki, DK51 relacji Bezledy – Olsztyn – Olsztynek i DK53 prowadząca z Olsztyna do Ostrołęki przez Szczytno. Ponadto w Olsztynie zaczynają się dwie drogi wojewódzkie: 527 i 598, a w promieniu 30 kilometrów od centrum miasta przebiega droga krajowa nr 7 relacji Gdańsk – Olsztynek – Warszawa – Kraków – Chyżne, co sprawia, iż Olsztyn jest ważnym dla regionu węzłem komunikacyjnym, przez który codziennie przemieszcza się spora ilość samochodów z silnikami o zapłonie samoczynnym, zasilanymi pompowtryskiwaczami.


Trwałość pompowtryskiwaczy

Jest to bardzo trwały układ zasilania przeznaczony dla jednostek wysokoprężnych, jednakże tak jak inne podzespoły może z czasem ulec wyeksploatowaniu lub awarii, która ujawni największą z perspektywy użytkownika pojazdu z PD wadę, a mianowicie horrendalnie wysokie ceny nowych pompowtryskiwaczy Bosch. Na szczęście istnieje alternatywa dla ich zakupu (serwisy ASO Boscha), a jest nią regeneracja wykonana w profesjonalnie przygotowanym i wyspecjalizowanym w tego typu naprawach zakładzie Bosch Diesel Service - Pawlik. Regeneracja pomaga przywrócić parametry fabrycznie nowego egzemplarza uszkodzonemu pompowtryskiwaczowi za kwotę kilkukrotnie niższą, niż zakup.

Udostępnij wpis

Komentarze

Olo36

Wystawiono 4 lata temu

To super, że w Olsztynie mogę skorzystać z regeneracji wtryskiwaczy bosch. Extra.

Czy ta opinia była pomocna?

Maciej

Wystawiono 5 lat temu

Naprawdę regeneracja wtryskiwaczy jest możliwa też w Olsztynie? Akurat mam do naprawy komplet pompowtryskiwaczy Bosch.

Czy ta opinia była pomocna?

Albert

Wystawiono 5 lat temu

Dobrze napisane, nawet drogi, jakimi można dojechać są podane. Widać, że nie byle kto to robił :)

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki