25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY LUBLIN | Warsztat

Autor: Anna Skalna
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.69

REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY LUBLIN | Warsztat Bosch Diesel Service - naprawa w Lublinie

Lublin jest dużym miastem wojewódzkim zlokalizowanym we wschodniej części kraju, którego gospodarka oparta jest o przemysł spożywczy i motoryzacyjny, co owocuje dużą ilością przemieszczających się po nim pojazdów zasilanych pompowtryskiwaczami.

Miasto królewskie Lublin powstało jeszcze w VI wieku w miejscu osadzania się ludności od 3 tysiąclecia przed naszą erą, jednak prawa miejskie uzyskało dopiero w 1257 roku, zaś ponownie – ze względu na zniszczenie lub zniknięcie aktu lokacyjnego – w roku 1317. Lublin znajduje się na północnym skraju Wyżyny Lubelskiej, na wschód od największej rzeki w Polsce – Wisły, przez miasto zaś przepływa Bystrzyca, dzieląc Lublin na dwie części, różniące się znacznie krajobrazem. Aktualnie Lublin zajmuje powierzchnię równą 147,5km2, zamieszkiwaną przez około 326 460 osób, co czyni to miasto dziewiątym pod względem liczby ludności w Polsce.

W Lublinie funkcjonuje Podstrefa Ekonomiczna należąca do Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec, która ulokowana jest w bardzo korzystnym miejscu, w sąsiedztwie Lubelskiego Węzła Kolejowego i obwodnicy miasta, co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną dla inwestorów. W mieście działają duże zakłady przemysłu spożywczego, takie jak Lubella czy Herbapol Lublin, produkowane są tu także samochody marki Intrall, spółka DZT Tymińscy kontynuuje produkcję wielozadaniowych samochodów terenowych Honker, a zakłady należące do przedsiębiorstwa Ursus Spółka Akcyjna prócz nowoczesnych ciągników rolniczych montują pick-upy marki ZX Grand Tiger. Wśród innych dużych zakładów wyróżnić można fabrykę maszyn rolniczych Sipma czy jeden z największych w kraju browar Perła.

Lublin jest ważnym węzłem transportowym, łączącym Europę Wschodnią i Zachodnią dzięki przebiegającym przez miasto trasom szybkiego ruchu S12(E373) relacji Piotrków Trybunalski - Dorohusk, S17(E372) prowadzącej z Warszawy do Kijowa i S19 relacji Białystok – Rzeszów. Ponadto przez miasto prowadzi DK82 oraz 4 drogi wojewódzkie. Lublin posiada własne lotnisko międzynarodowe, zlokalizowane w Świdniku, a także duży węzeł kolejowy.

W mieście tak dużym i tak nastawionym na rozwój gospodarczy jak Lublin niezwykle ważną rolę pełnią samochody flotowe, dostawcze czy ciężarowe, które w zdecydowanej większości wyposażane są w silniki wysokoprężne, zasilane czasem pompowtryskiwaczami. Pompowtryskiwacze to urządzenia trwałe i zmniejszające zużycie paliwa przez jednostki o zapłonie samoczynnym, niestety jednak komplikują one konstrukcję głowicy i mimo zdolności wytrzymywania przebiegów rzędu kilkuset tysięcy kilometrów czasem ulegają awarii lub wyeksploatowaniu, co wiązać się może z wysokimi kosztami serwisu. Na szczęście dużej części z nich da się uniknąć, oddając pompowtryskiwacze do profesjonalnego zakładu Pawlik - Bosch Diesel Service, który jest wyspecjalizowany w regeneracji tych urządzeń. Cena takiej regeneracji jest o wiele niższa, niż zakupu nowych pompowtryskiwaczy, mimo to klient otrzymujący zregenerowane urządzenie może mieć pewność, że posiada ono parametry fabrycznie nowego egzemplarza.

Komentarze

Mechanika Pojazdowa 2020-03-17 11:44:41

fajnie wiedzieć mamy warsztat pod lublinem i szukamy czegoś na miejscu , głównie grupa VAG ! wysłałem do Państwa mejla proszę o odpowiedź

Oskar 2020-03-06 09:47:05

Cieszę się, że w Lublinie mam pod ręką możliwość wykonania regeneracji wtryskiwaczy. Moi znajomi również rekomendują.

Arek 2019-10-08 15:35:37

Super że regeneracja pompowtryskiwaczy jest możliwa także w województwie lubelskim. Jest to bardzo przydatne w przypadku uszkodzonych wtrysków.

Fred 2019-08-29 08:42:31

Lublin duże miasto to i się rozwija, dlatego cieszę się, że mogę bez kombinacji zregenerować swoje pompowtryski w tym mieście :)

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO