25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY BYDGOSZCZ | Serwis

Autor: Magdalena Serafin
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.72

1. NAPRAWA POMPOWTRYSKIWACZY w Bydgoszczy | Serwis Boscha

Bydgoszcz to duże miasto położone w północnej Polsce, które stanowi ważny dla kraju węzeł komunikacyjny łączący wszystkie typy transportu. Jest to miejsce, przez które codziennie przejeżdża niezliczona ilość samochodów dostawczych i ciężarowych, a także osobówek zasilanych pompowtryskiwaczami.

Ulokowana w 1038 roku w miejscu gwałtownego zwrotu Wisły na północ Bydgoszcz stanowi nie tylko ważny węzeł komunikacyjny, jest też kluczowym ośrodkiem turystycznym, kulturalnym, naukowym, wojskowym i medycznym, zajmującym ósmą w kraju pozycję pod względem liczby ludności wynoszącej około 357,6 000 mieszkańców żyjących na przestrzeni 176 kilometrów kwadratowych, co czyni to miasto dziesiątym pod względem zajmowanego obszaru. Bydgoszcz należy do miast z największą liczbą i powierzchnią parków miejskich, na jej terenie znajduje się też Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”, który jest największym parkiem miejskim w Polsce i rozciąga się na obszarze 830 hektarów. Przez miasto prócz Wisły przepływa rzeka Brda i Kanał Bydgoski, tworząc wraz z mniejszymi ciekami wodnymi takimi jak Struga Młyńska, Flis czy Struga Prądy Bydgoski Węzeł Wodny, będący skrzyżowaniem dwóch najważniejszych w Europie międzynarodowych śródlądowych dróg wodnych, czyli prowadzącej od Morza Bałtyckiego do Morza Czarnego E40 oraz E70 relacji Ocean Atlantycki – Morze Bałtyckie.

W Bydgoszczy znaleźć można siedziby i zakłady produkcyjne takich firm jak PESA, Jutrzenka (Colian Holding SA), Bydgoskie Meble, Vivid Games, Unilever, Frosta, Grupa Atlas, Asseco, Polska Grupa Farmaceutyczna, Schenker czy Telefonika. Miasto stale rozwija się pod względem usługowym i finansowym. Na terenie miasta znajdują się dwie drogi ekspresowe oznaczone S5 i S10, 4 drogi krajowe – DK5 (Świeć-Lubawka), DK10 (Lubieszyn-Płońsk), DK25 (Bobolice-Oleśnica), DK80 (Pawłówek-Lubicz) oraz pięć tras wojewódzkich: 233 relacji Białe Błota-Bydgoszcz, 256 prowadząca z Trzeciewca do Bydgoszczy, 244 łącząca Kamieniec ze Strzelcami Dolnymi, 249 z Czarnowa do Solca Kujawskiego i 394 z Przyłubia do Bydgoszczy. 3,5 kilometra na południe od centrum miasta znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy imienia Ignacego Jana Paderewskiego Bydgoszcz-Szwederowo, w granicach Bydgoszczy znajduje się także węzeł kolejowy obsługujący dwie linie międzynarodowe, co czyni z tego miasta ważne centrum logistyczne, przez które przemieszcza się duża liczba samochodów z silnikami o zapłonie samoczynnym, zasilanymi pompowtryskiwaczami.

Mechaniczny układ wtrysku paliwa wykorzystujący pompowtryskiwacze, który często pojawia się w samochodach z jednostkami wysokoprężnymi, przejeżdżających ulicami Bydgoszczy, jest układem wytrzymałym i zapewniającym wysokie ciśnienie doładowania, a także niższe niż w przypadku innych systemów zasilania silników Diesla zużycie oleju napędowego.


Zużycie pompowtrysków

Spotykane w Bydgoszczy pompowtryskiwacze pomimo trwałości mogą czasem ulec wyeksploatowaniu lub awarii spowodowanej czynnikami niezależnymi od urządzeń, ich wymiana na nowe egzemplarze nie należy z kolei do najtańszych akcji naprawczych, jakie wykonać można w silniku wysokoprężnym. Znacznie lepszym rozwiązaniem od zakupu nowych pompowtryskiwaczy jest regeneracja zużytych lub uszkodzonych urządzeń, która może być przeprowadzona przez odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych pracowników profesjonalnych zakładów (serwisów) Bosch Diesel Service Pawlik zajmujących się wykonywaniem napraw pompowtryskiwaczy.

Komentarze

ROMAN 2020-03-13 13:09:31

lokalizacja jak najbardziej mi odpowiada - jak tylko będę miał zdemontowane pompowtryskiwacze na pewno się z Państwem skontaktuję zależy mi na kompleksowej naprawie auta.

Olaf 2020-03-06 09:46:09

Odkąd dowiedziałem się, że istnieje możliwość regeneracji wtryskiwaczy, nie obawiam się, jeśli spotkała by mnie konieczność ich naprawy.

Bogdan 2019-10-07 15:50:15

Sprawdzanie wtryskiwaczy- Bydgoszcz też świadczy takie usługi? Super, już lecę się umówić.

Bartek 2019-08-29 08:43:11

Mieszkam od dawna w Bydgoszczy, a nie wiedziałem, że można regenerować pompowtryski do czasu, aż moje się zepsuły :)

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO PROCEDURA ROZPATRYWANIA REKLAMACJI PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ GWARANCJA