Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja pompowtryskiwaczy 1.9 TDI 105KM

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja pompowtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Regeneracja pompowtryskiwaczy 1.9 TDI 105KM
Regeneracja pompowtryskiwaczy 1.9 TDI 105KM

Zużyte pompowtryskiwacze, które zasilają pojazdy z silnikami 1.9 TDI, można poddać kompleksowej regeneracji, co pozwoli przywrócić im prawidłowe parametry pracy. Wszystko zawdzięczamy sprawdzonej technologii naprawy oraz nowoczesnym urządzeniom diagnostycznym, za pomocą których szybko znajdujemy przyczynę usterki. Co właściwie kryje się pod słowem regeneracja? Otóż pompowtryski, które trafiają do pracowni, są skrupulatnie oceniane pod kątem stopnia zużycia, a następnie demontowane i poddawane czyszczeniu przy pomocy profesjonalnych środków chemicznych. Obowiązkowym etapem każdej naprawy jest także wymiana elementów, które nie nadają się do dalszej eksploatacji, są to zazwyczaj podkładki i uszczelnienia. Na koniec pompowtryski umieszcza się na stanowisku probierczym, aby ostatecznie zweryfikować efekty regeneracji. Protokół z przeprowadzonych testów informuje o właściwych parametrach pompowtryskiwaczy, które co więcej, objęte są dwuletnim okresem gwarancyjnym bez limitu kilometrów.

Naprawa pompowtryskiwaczy 1.9 TDI 105KM ‒ Pompowtryski 1.9 TDI 105 km objawy

Dysponując odpowiednimi urządzeniami diagnostycznymi oraz narzędziami, naprawa pompowtryskiwaczy jest możliwa, a mało tego, może przynieść świetne rezultaty. Skąd jednak wiadomo, że te części układu paliwowego są zużyte bądź uszkodzone? Naszą uwagę powinny zwrócić trudności z odpalaniem samochodu i brak płynności w czasie jazdy. Niesprawne pompowtryski idą w parze także z falowaniem obrotów, gaśnięciem auta na luzie, czy też wzmożonym dymieniem z wydechu. Jeśli więc nasz pojazd wykazuje wyżej wspomniane objawy, zdecydowanie warto sprawdzić stan techniczny pompowtrysków.

1. Koszt regeneracji, naprawy pompowtrysków ‒ Pompowtryski 1.9 TDI 105 KM nowe

Koszt regeneracji, naprawy pompowtrysków
Koszt regeneracji, naprawy pompowtrysków

Koszt regeneracji pompowtryskiwaczy rozpoczyna się już od około 300 zł, a górna granica zależna jest od ilości wymienionych elementów oraz przebiegu regeneracji. Niemniej decydując się na regenerację, zapłacimy znacznie mniej niż w przypadku nowych pompowtrysków do 1.9 TDI 105 KM. Naprawiając pompowtryski, warto skorzystać z usług serwisu, który specjalizuje się w podzespołach układu paliwowego Diesla, gdyż możemy mieć wtedy pewność, że regeneracja została przeprowadzona profesjonalnie i skutecznie.

2. Pompowtrysk 1.9 TDI 105KM BKC BXE ‒ Regeneracja pompowtryskiwaczy czy warto?

Co prawda, pompowtryski nie są najnowszym technologią wtrysku paliwa, jednakże do tej pory zyskały wielu sympatyków. I choć zostały wyparte przez wtryski Common Rail, to bez trudu znajdziemy samochody nadal zasilane pompowtryskiwaczami. Czemu warto skorzystać z regeneracji tych części? Głównie dlatego, że jest w stanie przedłużyć im żywotność na kolejne tysiące kilometrów. Przy poprawnej eksploatacji auta, regenerowane pompowtryski działają nawet przez 200 tys. km.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ania

Wystawiono 11 miesiecy temu

@Kuba Dzień dobry, prosimy o kontakt - nasi specjaliści udzielą wszelkich informacji na temat przebiegu regeneracji oraz kosztów z tym związanych. Natomiast czas realizacji usługi to zazwyczaj 1-2 dni robocze.

Czy ta opinia była pomocna?

Kuba

Wystawiono 11 miesiecy temu

Dzień dobry, Interesuje mnie regeneracja pompowtryskiwaczy do silnika 1.9 tdi, proszę podać cenę 4 pompowtryskiwaczy przybliżony czas realizacji i adres proszę wysłać ja jestem z okolic Poznania.

Czy ta opinia była pomocna?

Julian

Wystawiono 2 lata temu

Regeneracja pompowtryskiwaczy 1.9 TDI o mocy 105 KM może być wykonywana w specjalistycznych zakładach regeneracji wtrysków lub w serwisach samochodowych z odpowiednim sprzętem i doświadczeniem. Regeneracja pompowtryskiwaczy polega na naprawie lub wymianie elementów uszkodzonych lub zużytych, takich jak krzywki, zawory czy uszczelki. W zależności od stanu pompowtryskiwaczy i rodzaju wymaganej naprawy, regeneracja może być bardziej opłacalna niż ich wymiana na nowe. Aby dokonać regeneracji pompowtryskiwaczy 1.9 TDI o mocy 105 KM, należy skontaktować się z wykwalifikowanym specjalistą lub serwisem samochodowym, który oceni stan pompowtryskiwaczy i zadecyduje, czy nadają się one do regeneracji. Warto pamiętać, że nieodpowiednie pompowtryskiwacze lub ich nieprawidłowa regeneracja mogą prowadzić do uszkodzenia silnika lub innych elementów układu zasilania.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki