Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy Warszawa – mazowieckie

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 1-2 dni
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy Warszawa – mazowieckie

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

KUP WTRYSKI LUB POWIERZ REGENERACJĘ SPECJALISTOM!

• Najnowocześniejsza pracownia regeneracji wtryskiwaczy Common Rail w Polsce
• Autoryzacja Bosch Diesel Service – gwarancja jakości – 30 lat doświadczenia
• Posiadamy już gotowe do sprzedaży wtryskiwacze w dużych ilościach i bardzo dobrych cenach
• Oryginalne części firmy Bosch
• Protokół badania wtryskiwacza ze stołu probierczego Bosch EPS 708 oraz Bosch DCI 700 - najnowocześniejszej maszyny w Polsce
• 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów
• Podzespoły odbieramy/wysyłamy codziennie naszym kurierem 
• Sprzedaż w Polsce i za granicą
• Szybki czas realizacji zamówienia

Naprawa i czyszczenie wtryskiwaczy Warszawa - mazowieckie

Głównym celem regeneracji wtryskiwaczy jest przywrócenie im maksymalnej wydajności i osiągnięcie parametrów zbliżonych do fabrycznych. Aby to osiągnąć, kluczowa jest diagnostyka, która pozwala na znalezienie przyczyny problemu i wybór najlepszej metody naprawy. W trakcie procesu regeneracji każdy element wtryskiwacza jest dokładnie oczyszczany, a uszkodzone lub zużyte elementy wymieniane są na nowe. Na początku wtryskiwacze są demontowane i poddawane gruntownemu czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej przy użyciu skutecznych detergentów. Następnie każdy wtryskiwacz jest poddawany testom na stole probierczym, aby dokładnie ocenić jego wydajność i parametry pracy. Dzięki regeneracji wtryskiwacze odzyskują pełną wydajność, co wpływa korzystnie na pracę silnika i zmniejsza zużycie paliwa.

Aby skorzystać z usługi regeneracji, nie trzeba przyjeżdżać osobiście do siedziby serwisu, ponieważ przyjmujemy zlecenia wysyłkowe z całej Polski, w tym także z Warszawy. Jedyne co trzeba zrobić, to skontaktować się z naszym sprzedawcą, zapakować wtryski i przekazać je kurierowi. Po wykonaniu regeneracji, odsyłamy paczkę do Warszawy - mazowieckie pod wskazany adres.

Nowe wtryskiwacze Warszawa - mazowieckie cena

Szukasz nowych wtryskiwaczy do swojego auta w Warszawie - mazowieckie? Sprawdź ofertę naszego sklepu! - znajdziesz nowe wtryski, złożone z wysokiej jakości komponentów, a do tego w świetnej cenie. Twoje zamówienie realizujemy natychmiast, a wysłane wtryski są gotowe do montażu. Aby prawidłowo dobrać części do swojego modelu samochodu, przygotuj numer VIN i skontaktuj się z naszym sprzedawcą. Nowe wtryskiwacze wyeliminują objawy awarii, takie jak słaba moc i osiągi, szarpanie silnika, czy problem z jego uruchomieniem. Nie zwlekaj z zakupem, przywróć pełną sprawność pojazdu już dziś.

Regeneracja wtryskiwaczy w Warszawie w województwie mazowieckim

Namawiamy klientów z Warszawy woj. mazowieckiego do zaznajomienia się z naszą wyjątkową ofertą! Już tysiące klientów z całej Polski zaufało naszej firmie. Autoryzowany punkt Bosch Service – Pawlik, proponuje profesjonalną regenerację wtryskiwaczy, a co najważniejsze, udziela rocznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów! Państwo wysyłają wtryskiwacze, a my zajmujemy się resztą. Dzięki profesjonalnym narzędziom, a także wykwalifikowanym mechanikom, czas regeneracji wynosi od jednego do maksymalnie dwóch dni roboczych. Jak do nas trafić z Warszawy? Warszawa-Radom-Ostrowiec Świętokrzyski-Sandomierz-Stalowa Wola. Dokładny adres znajdziecie Państwo na głównej stronie w zakładce kontakt.

1. Co warto wiedzieć o wtryskiwaczach:

Już od wielu lat samochody osobowe z silnikami wysokoprężnymi są wyposażane w układy wtryskowe Common Rail. Czołowymi producentami takich układów Common Rail są takie firmy, jak Bosch, Delphi czy Siemens.

Układy produkowane przez firmę Denso znajdują swoje zastosowanie szczególnie w japońskich samochodach, z kolei Bosch, Denso i Siemens w Europie. Wszystkie układy Denso posiadają regulację ciśnienia działającą na zasadzie kontrolowania ilości paliwa dopływającego do sekcji pompy wysokiego ciśnienia. Kontrola ta może być wykonywana dzięki zaworowi SCV (ang. Suction Control Valve), który odpowiednio reguluje ilość paliwa pobieranego przez sekcje pompy. Zawór ten pełni taką samą funkcję jak zawór dozujący (ZME) występujący w systemach Bosch. Atutem takiej regulacji ciśnienia jest mniejsza strata mocy generowanej przez pompę wysokiego ciśnienia, z kolei wadą jest dosyć powolna odpowiedź układy na wymagania układu smarowania.

Poniżej prezentujemy przekrój pompy HP3:

W przypadku gdy dojdzie do utraty kontroli nad wytwarzaniem ciśnienia z powodu zatarcia się tłoczka zaworu SCV, nie ma awaryjnego zabezpieczenia układu przed nadmiernym ciśnieniem, co spowodowane jest brakiem zaworu regulacyjnego po stronie wysokiego ciśnienia. Jednak konstruktorzy nie narażali, by swojej konstrukcji na uszkodzenie, dlatego Denso posiada mechaniczne zawory bezpieczeństwa a w nowych układach elektromagnetyczne zawory, które odpowiednio redukują ciśnienie w szynie.

Czujnik ciśnienia paliwa – budowa:

2. Common Rail – rozwojowy system do zasilania silników diesla

Od 1995 roku samochody wyposażone w silniki diesla cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza w Europie. W tym roku układ Common Rail obchodzi 15 rocznicę wprowadzenia na rynek.


Układ Common Rail

Dzięki wspomnianemu układowi Common Rail silniki wysokoprężne stały się bardzo popularne, co przełożyło się na to, że dzisiaj prawie każdy producent ma w swojej ofercie silniki diesla. Tam, gdzie jest silnik wysokoprężny, jest również firma Bosch, która od ponad 85 lat dostarcza swoje układy wtryskowe do ponad 70% producentów samochodów. Układy wtryskowe Bosch znaleźć można również w samochodach ciężarowych, dostawczych, maszynach rolniczych i budowlanych, a nawet na statkach. Silnik wysokoprężny wyposażony w nowoczesny układ wtryskowy firmy Bosch typu Common Rail cechuje się wysoką kulturą pracy, wysoką mocą, oszczędnością, a także niską emisją szkodliwych składników substancji do atmosfery. Wszystkie te cechy udało się uzyskać wyłącznie dzięki precyzji oraz zaawansowania technologicznego wspomnianego układu. Dzięki precyzji wtrysku, ciśnieniu na poziomie 2000 barów oraz realizacji wielofazowego wtrysku, możliwe stało się optymalizowanie procesu spalania w silniku spalinowym. Dzięki znaczącej redukcji emisji szkodliwych składników substancji możliwe stało się spełnianie nadchodzących norm emisji spalin. Warto również wspomnieć, że układ wtryskowy przyniósł ze sobą znaczące zwiększenie mocy oraz momentu obrotowego silników diesla, co przekłada się na większą dynamikę jak i elastyczność silnika. Konstrukcja takiego układu można zaadoptować do każdego silnika wysokoprężnego, zastępując tradycyjne mechaniczne oraz elektroniczne układy wtryskowe z pompami rzędowymi i rozdzielaczowymi. Są one również atrakcyjne cenowo. Układ Common Rail poza elektronicznym sterowaniem, złożony jest z trzech głównych podzespołów hydraulicznych: wtryskiwaczy, magistrali paliwowej oraz pompy wysokiego ciśnienia. By układ CR mógł pracować skutecznie, potrzebne jest wysokie ciśnienie. Jest ono generowane przez pompę wysokiego ciśnienia. W obecnie stosowanych układach Common Rail można spotkać różne typy pomp: CP1, CP1H, CP2, CP3, CP3H oraz CP4. Różnica pomiędzy tymi pompami wynika z maksymalnego ciśnienia, które są w stanie generować oraz sposobem jego regulacji.

W układach Common Rail stosuje się dwa rodzaje wtryskiwaczy: elektromagnetyczne oraz piezoelektryczne. Wtryskiwacze elektromagnetyczne dzielą się na różne typy, a oznaczane są jako CR 1.0, CRI 2.0, CRI 2.1, CRI 2.2 oraz CRI 2.5. Różnica pomiędzy wtryskiwaczami polega na szybkością ich działania, liczbą faz wtrysku, precyzją dawkowania paliwa, a także maksymalnym ciśnieniem roboczym. Inny jest również sposób dopasowania charakterystyki dawkowania za pomocą klasyfikacji lub kodów IMA. Różnego rodzaje wtryskiwacze jak i pompy są stosowane w różnych konfiguracjach w kilku generacjach układu. Możemy wyróżnić trzy podstawowe generacje układu, cechujące się różnym ciśnieniem wtrysku, który dla układów 1 generacji wynosił od 1355 barów, w 2 generacji od 1455 do 1605 barów, w 3 generacji już od 1805 do 2005 barów a w 4 generacji dochodzi nawet do 2600 barów.

Pompa wysokiego ciśnienia:

Ogólny schemat układu Common Rail:

Tagi:

regeneracja wtryskiwaczy warszawa, naprawa wtryskiwaczy warszawa, wtryski warszawa, wtryskiwacze warszawa, wtryskiwacz warszawa, wtrysk warszawa, regeneracja wtrysków warszawa, naprawa wtrysków warszawa, common rail warszawa, wtryski naprawa, wtryskiwacz naprawa warszawa, wtrysk naprawa, regeneracja wtryskiwaczy mazowieckie, naprawa wtryskiwaczy mazowieckie, wtrysk mazowieckie, wtryskiwacze mazowieckie, wtryskiwacz mazowieckie, wtryski mazowieckie, bosch service warszawa, pracownia regeneracji warszawa, common rail warszawa, bosch warszawa, delphi warszawa, denso warszawa, siemens warszawa, serwis wtryskiwaczy warszawa, sprawdzenie wtryskiwaczy warszawa, testy wtryskiwaczy warszawa, czyszczenie wtryskiwaczy warszawa, czyszczenie wtryskiwaczy mazowieckie, 02-271

Udostępnij wpis

Komentarze

paulaa12

Wystawiono 4 lata temu

Super! Ja zregenerowałam wtryskiwacze bez wychodzenia z domu.

Czy ta opinia była pomocna?

jumansja

Wystawiono 5 lat temu

Bardzo fajny artykuł, można się co nie co dowiedzieć o wtryskach :)

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki