Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

REGENERACJA BOSCH – Pompowtryskiwacze, Pompy wtryskowe, Wtryski

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
CENA Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

REGENERACJA BOSCH – Pompowtryskiwacze Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regeneracja elementów układu wtryskowego, takich jak pompowtryskiwacze, pompy wtryskowe czy wtryski, to skuteczny sposób na przywrócenie im pełnej sprawności i wydajności. W przypadku regeneracji elementów Bosch, warto skorzystać z usług autoryzowanych serwisów, ponieważ gwarantują one stosowanie oryginalnych części i profesjonalne podejście do każdej naprawy. Regeneracja elementów wtryskowych pozwala na zaoszczędzenie kosztów związanych z wymianą na nowe, a jednocześnie umożliwia utrzymanie wysokiej jakości i wydajności układu wtryskowego. W trakcie regeneracji elementów Bosch stosuje się nowoczesne technologie, takie jak testery diagnostyczne, ultradźwiękowe czyszczenie czy procesy regeneracji z zastosowaniem specjalnych maszyn i narzędzi. Korzystając z usług autoryzowanego serwisu Bosch, możemy mieć pewność, że nasz układ wtryskowy zostanie naprawiony zgodnie z najwyższymi standardami.

Robert Bosch, założyciel firmy Bosch GmbH, często powtarzał maksymę, iż woli stracić pieniądze niż zaufanie, i można powiedzieć, że ta zasada przyświeca niemieckiemu potentatowi już okrągłych 130 lat. Nie jest to bezpodstawne, ponieważ na całym świecie firma znana jest ze swej solidności i jakości wykonywanych przez siebie usług takich jak REGENERACJA BOSCH i produkowanych urządzeń. Produkty tej firmy odnajdują swoje zastosowanie w najróżniejszych dziedzinach życia, od sprzętu AGD, przez elektronarzędzia, po elementy konstrukcyjne, motoryzacyjne komponenty pomp wtryskowych Common Rail, wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp PLD na specjalistycznym sprzęcie diagnostycznym kończąc (EPS 815 CAMBOX, EPS 200, EPS 205, EPS 100, EPS 708, EPS 118 itd).

1. Bosch Ci się zepsuł, miałeś podróbkę!


Jak każdy producent, Bosch chciałby być kojarzony z symbolem niezawodności i jakości w naprawach i regeneracji jednak właśnie Boschowi jako jednemu z niewielu na rynku elektryczno-elektronicznym-motoryzacyjnym, udaje się to świetnie. Szeroko rozbudowany dział kontaktu z klientami zapewnia nawet w rzadkich, szczerze mówiąc, sytuacjach reklamacji sprzętu najwyższy profesjonalizm i gwarantuje zadowolenie klienta. Pomiędzy zepsutym a zużytym sprzętem, jest zasadnicza różnica, w zepsutym wystąpiła usterka, która doprowadziła do uniemożliwienia jej pracy, natomiast zużyta część, narzędzie to element wyeksploatowany, którego zużycie, uniemożliwia mu pracę ze 100% wydajnością. Zepsute nadaje się do naprawy, a zużyte natomiast do regeneracji. Współpraca między oddziałami Bosch Diesel Center oraz Bosch Diesel Service, daje nam dostęp do możliwości producenta, w zasięgu ręki, ponieważ wtryskiwacz Common Rail lub pompowtrysk zregenerowany, to sprzęt doprowadzony do stanu „jak nowy”, przy użyciu takiego samego sprzętu jaki został użyty w jego produkcji i doprowadzenia do takich samych jak fabryczne parametrów. Rozbudowana sieć autoryzowanych serwisów Bosch w Polsce, świadczy usługi pod patronatem jednej z najbardziej zaufanych marek na świecie, regenerują podzespół do silników Diesel’a, pracując w niemieckim standardzie, za polską cenę. Najczęstszej diagnostyce i regeneracji w autoryzowanych serwisach Bosch, Delphi, Siemens poddawane są układy zasilania Common Rail i wtryskiwacze paliwa oraz turbosprężarki. Regeneracja polega na rozebraniu na podstawowe elementy każdej części lub podzespołu, czyszczeniu, diagnostyce organoleptycznej, wycenie, ponownemu czyszczeniu, wymianie zużytych, lub zniszczonych fragmentów, diagnostyce elektronicznej mającej na celu potwierdzenie wyeliminowania potencjalnego błędu, a następnie ponowny montaż. Takim często regenerowanym elementem boschowskiej motoryzacji jest układ zasilania silnika. Element misterny i bardzo dokładnie wykonany, jakim jest Common Rail (sygnowane logo firmy Bosch charakteryzują się dokładnością do 0,000001 metra), ma prawo pod wpływem niskiej jakości paliwa się zatkać, i nie jest to domeną, tylko wtryskiwaczy Common Rail, starsze układy dużo bardziej odporne na olej z „drugiej ręki”, również borykały się z podobnymi problemami, jak najbardziej nadaje się do regeneracji, i wielu wypadkach jest to rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż ich wymiana, ponieważ koszta i cena takiej wymiany sięgają tysięcy złotych.


To na pewno autoryzowany serwis? Sprawdź na QualitySCAN!


Na wszystkie większe platformy mobilne została udostępniona przez Bosch’a aplikacja Quality-Scan pozwalająca na zeskanowanie kodu QR dołączonego do każdego zregenerowanego elementu w autoryzowanym serwisie Bosch Diesel Service. Błyskawiczny dostęp do informacji z bazy danych Boscha, przez ukrytą w QR ścieżkę, umożliwia nam uzyskanie informacji n.t. regenerowanej części, jej numeru, potwierdzenie autentyczności boschowskiej autoryzacji wybranego przez nas serwisu i kontakt w celu uzyskania interesujących nas informacji. Bosch jak zawsze w formie, dla wygody i zadowolenia milionów klientów na całym świecie. Obecnie nieważne jest, czy jesteś z miasta Poznań, Wrocław, Jaworzno, Warszawa posiadasz wtryski, pompowtryskiwacze Delphi, Bosch możesz zobaczyć nasz cennik naprawy i wysłać do naszego autoryzowanego warsztatu.

Udostępnij wpis

Komentarze

Marcin:)

Wystawiono 4 lata temu

Fajnie, że zajmujecie się regeneracją pompowtryskiwaczy, bardzo polecam!

Czy ta opinia była pomocna?

Erni57

Wystawiono 5 lat temu

Kto by się bawił w naprawy, lepiej wymienić wtryski na nowe.

Czy ta opinia była pomocna?

semir

Wystawiono 5 lat temu

Potwierdzam, Bosch to zaufana marka wielu sprzętow a dla mnie też miejsce, w którym najlepiej naprawiają wtryskiwacze

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki