25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

REGENERACJA BOSCH – Pompowtryskiwacze, Pompy wtryskowe, Wtryski

Autor: Kamila Mila
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.71Robert Bosch, założyciel firmy Bosch GmbH, często powtarzał maksymę, iż woli stracić pieniądze niż zaufanie, i można powiedzieć, że ta zasada przyświeca niemieckiemu potentatowi już okrągłych 130 lat. Nie jest to bezpodstawne, ponieważ na całym świecie firma znana jest ze swej solidności i jakości wykonywanych przez siebie usług takich jak REGENERACJA BOSCH i produkowanych urządzeń. Produkty tej firmy odnajdują swoje zastosowanie w najróżniejszych dziedzinach życia, od sprzętu AGD, przez elektronarzędzia, po elementy konstrukcyjne, motoryzacyjne komponenty pomp wtryskowych Common Rail, wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp PLD na specjalistycznym sprzęcie diagnostycznym kończąc (EPS 815 CAMBOX, EPS 200, EPS 205, EPS 100, EPS 708, EPS 118 itd).

Bosch Ci się zepsuł, miałeś podróbkę!Jak każdy producent, Bosch chciałby być kojarzony z symbolem niezawodności i jakości w naprawach i regeneracji jednak właśnie Boschowi jako jednemu z niewielu na rynku elektryczno-elektronicznym-motoryzacyjnym, udaje się to świetnie. Szeroko rozbudowany dział kontaktu z klientami zapewnia nawet w, rzadkich szczerze mówiąc, sytuacjach reklamacji sprzętu najwyższy profesjonalizm i gwarantuje zadowolenie klienta. Pomiędzy zepsutym, a zużytym sprzętem, jest zasadnicza różnica, w zepsutym wystąpiła usterka która doprowadziła do uniemożliwienia jej pracy, natomiast zużyta część, narzędzie to element wyeksploatowany, którego zużycie, uniemożliwia mu pracę ze 100% wydajnością. Zepsute nadaje się do naprawy, a zużyte natomiast do regeneracji. Współpraca między oddziałami Bosch Diesel Center oraz Bosch Diesel Service, daje nam dostęp do możliwości producenta, w zasięgu ręki, ponieważ wtryskiwacz Common Rail lub pompowtrysk zregenerowany, to sprzęt doprowadzony do stanu „jak nowy”, przy użyciu takiego samego sprzętu jaki został użyty w jego produkcji i doprowadzenia do takich samych jak fabryczne parametrów. Rozbudowana sieć autoryzowanych serwisów Bosch w Polsce, świadczy usługi pod patronatem jednej z najbardziej zaufanych marek na świecie, regenerują podzespół do silników Diesel’a, pracując w niemieckim standardzie, za polską cenę. Najczęstszej diagnostyce i regeneracji w autoryzowanych serwisach Bosch, Delphi, Siemens poddawane są układy zasilania Common Rail i wtryskiwacze paliwa oraz turbosprężarki. Regeneracja polega na rozebraniu na podstawowe elementy każdej części lub podzespołu, czyszczeniu, diagnostyce organoleptycznej, wycenie, ponownemu czyszczeniu, wymianie zużytych, lub zniszczonych fragmentów, diagnostyce elektronicznej mającej na celu potwierdzenie wyeliminowania potencjalnego błędu, a następnie ponowny montaż. Takim często regenerowanym elementem bosch'owskiej motoryzacji jest układ zasilania silnika. Element misterny i bardzo dokładnie wykonany jakim jest Common Rail (sygnowane logo firmy Bosch charakteryzują się dokładnością do 1 milionowej metra), ma prawo pod wpływem niskiej jakości paliwa się zatkać, i nie jest to domeną tylko wtryskiwaczy Common Rail, starsze układy dużo bardziej odporne na olej z „drugiej ręki”, również borykały się z podobnymi problemami, jak najbardziej nadaje się do regeneracji, i wielu wypadkach jest to rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż ich wymiana, ponieważ koszta i cena takiej wymiany sięgają tysięcy złotych.

To na pewno autoryzowany serwis? Sprawdź na QualitySCAN!Na wszystkie większe platformy mobilne została udostępniona przez Bosch’a aplikacja Quality-Scan pozwalająca na zeskanowanie kodu QR dołączonego do każdego zregenerowanego elementu w autoryzowanym serwisie Bosch Diesel Service. Błyskawiczny dostęp do informacji z bazy danych Boscha, przez ukrytą w QR ścieżkę, umożliwia nam uzyskanie informacji n.t. regenerowanej części, jej numeru, potwierdzenie autentyczności bosch'owskiej autoryzacji wybranego przez nas serwisu i kontakt w celu uzyskania interesujących nas informacji. Bosch jak zawsze w formie, dla wygody i zadowolenia milionów klientów na całym świecie. Obecnie nie ważne jest, czy jesteś z miasta Poznań, Wrocław, Jaworzno, Warszawa posiadasz wtryski,pompowtryskiwacze Delphi, Bosch możesz zobaczyć nasz cennik naprawy i wysłać do naszego autoryzowanego warsztatu.

Komentarze

Marcin:) 2020-03-06 09:21:42

Fajnie, że zajmujecie się regeneracją pompowtryskiwaczy, bardzo polecam!

Erni57 2019-09-02 14:28:42

Kto by się bawił w naprawy, lepiej wymienić wtryski na nowe.

semir 2019-08-27 15:39:36

Potwierdzam, Bosch to zaufana marka wielu sprzętow a dla mnie też miejsce, w którym najlepiej naprawiają wtryskiwacze

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO