Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Powody, dla których warto korzystać z profesjonalnej diagnostyki wtrysków

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Diagnostyka pozwala wykryć usterki wtryskiwaczy na wczesnym etapie. Dzięki temu możliwe jest ich szybkie i skuteczne naprawienie lub wymiana, co zapobiega dalszym uszkodzeniom silnika. Jeśli samochód ma trudności z odpaleniem, traci moc lub zużywa dużo więcej paliwa, może to być oznaka niesprawnych wtryskiwaczy. W tym przypadku weryfikacja podzespołów określi czy wtryski są sprawne, a jeśli nie, to jakiego rodzaju jest usterka. Profesjonalna diagnostyka wtryskiwaczy jest również gwarancją, że zostaną one sprawdzone w sposób kompleksowy i rzetelny. W tym celu wykorzystuje się specjalistyczne urządzenia, które wykazują prawidłowe lub niewłaściwe parametry wtrysków. Jak widać, jest bardzo dużo korzyści z profesjonalnej diagnostyki i naprawy wtryskiwaczy.

Diagnostyka komputerowa
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Czyszczenie wtrysków w myjce ultradźwiękowej

Czy warto regenerować wtryski w Dieslu? - 3 pozytywne skutki!

Oto 3 pozytywne skutki, dlaczego warto regenerować wtryskiwacze:

• Oszczędność pieniędzy - cena regeneracji wtryskiwaczy jest znacznie mniejsza niż koszt zakupu nowych. W zależności od rodzaju wtryskiwaczy cena wykonania regeneracji może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych.
• Ochrona jednostki napędowej - sprawne wtryskiwacze zapewniają prawidłowe spalanie paliwa, co przekłada się na ochronę silnika przed uszkodzeniami (nie ma problemu z nadmiernym spalaniem czy zwiększoną emisją spalin).
• Poprawa komfortu jazdy – dobrze działające wtryski zapewniają płynną i cichą pracę silnika. Fachowa regeneracja poprawia komfort jazdy, eliminując objawy, jak dymienie z rury wydechowej, spadek mocy silnika czy trudności z rozruchem jednostki napędowej.

Jaki okres eksploatacyjny wytrzymają wtryski po regeneracji?

Wtryskiwacz piezo

Wtryski Common Rail po regeneracji mogą wytrzymać około 150 tysięcy kilometrów. Ta żywotność podzespołów w dużej mierze zależy od jakości wykonania usługi, rodzaju wtrysków, jak również metody regeneracji. Wiedz, że czyszczenie ultradźwiękowe wtryskiwaczy jest skuteczniejsze, niż zastosowanie preparatów chemicznych, które pomogą na chwilę. Jeśli nie jesteś pewien, jaka metoda czyszczenia sprawdzi się do Twoich wtrysków, skontaktuj się z zaufanym serwisem.

Co szkodzi wtryskiwaczom?

Do najczęstszych czynników, które szkodzą wtryskiwaczom, należą:

1. Zanieczyszczone paliwo, w którym są: woda, parafina, cząstki metalowe czy opiłki. Te brudy mogą doprowadzić do uszkodzenia elementów wtryskiwacza, takich jak dysza, cewka elektromagnetyczna czy uszczelnienia.
2. Zbyt wysokie / niskie ciśnienie paliwa - może spowodować uszkodzenie elementów wtryskiwacza, takich jak dysza, cewka elektromagnetyczna czy uszczelnienia.
3. Nieprawidłowa praca silnika, która może prowadzić do nadmiernego i nieprawidłowego spalania paliwa, co w efekcie wpłynie także na pracę filtra cząstek stałych (zapchanie sadzą).

Zadbaj więc o prawidłową eksploatację pojazdu, uzupełniaj dobrej jakości paliwo i oddawaj do sprawdzenia wtryski CR do serwisu wraz z innymi podzespołami, aby uchronić się przed poważnymi usterkami.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki