25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompowtryskiwacze 0414720314

Autor: Monika Stopyra
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720314!

 

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

  

Wygląd pompowtrysku 0414720314 po regeneracji
Pompowtryskiwacze 0414720314

 

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

 

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

 

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

 

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

 

Pompowtryski 0414720314 można znaleźć także pod numerem: 038130073BP.

 

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

 

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

 

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

 

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

 Czy można jeździć z uszkodzonym pompowtryskiem 0414720314?

Zdjęcie pompowtrysku 0414720314
Czy można jeździć z uszkodzonym pompowtryskiem 0414720314?

 

Wielu Klientów naszego serwisu samochodowego zastanawia się, czy można jeździć z uszkodzonym pompowtryskiem i jakie są tego konsekwencje. Ich rozterki podziela większość kierowców, ponieważ odstawienie auta do warsztatu jednoznacznie wiąże się z brakiem możliwości korzystania z pojazdu i całą resztę utrudnień z tym związanych.

 

Kierując się własnym doświadczeniem, możemy dodać, że nieprawidłowo działające pompowtryski wpływają na szybszą eksploatację pozostałych elementów układu paliwowego. W efekcie również żywotność silnika będzie o wiele krótsza, niż zaplanowali to producenci pojazdu.
Zwlekanie z naprawą pompowtrysków wiąże się także z większym kosztem napraw, ponieważ mocno wyeksploatowane części nie będą nadawały się do regeneracji. W takim przypadku konieczne będzie zakupienie nowych, znacznie droższych pompowtryskiwaczy.

 

Warto pamiętać, że pompowtryski objawy uszkodzenia wykazują już dużo wcześniej. Jest to proces zachodzący stopniowo, a problem nie powstaje z dnia na dzień. Trzeba więc na bieżąco obserwować wszelkie nietypowe zachowania naszego samochodu i zareagować w odpowiednim momencie, zanim dojdzie do poważnej awarii. Zastanawiając się, czy dany wtryskiwacz nadaje się do regeneracji, warto skontaktować się z Obsługą Klienta naszego serwisu samochodowego. Ponadto na naszej stronie dostępny jest katalog pompowtryskiwaczy, informujący o tym, dla których numerów seryjnych możliwa jest regeneracja pompowtryskiwaczy Bosch.

 

Jakie są objawy awarii pompowtryskiwaczy 0414720314?

 

Nieodpalający samochód, podczas gdy śpieszymy się o świcie do pracy, na pewno wzbudza w nas irytację i niepokój. Jednak to właśnie jest jeden z pierwszych objawów uszkodzeń na pompowtrysku. Stresującą jest też sytuacja, w której nasz samochód gaśnie samoczynnie i niespodziewanie, a jego ponowne uruchomienie jest problematyczne nawet przy rozgrzanym silniku. Kolejnym sygnałem od naszego pojazdu jest wydobywanie się z rury wydechowej większej ilości dymu, który w zależności od powodu usterki może być czarny albo biały. Obniżony komfort jazdy można w tym przypadku rozumieć przez dziwne, nietypowe szarpania i ogólną nierówną, niestabilną pracą silnika. Problemy z obrotami na biegu jałowym (czyli na tzw. luzie) również powinny zwrócić naszą uwagę.

 

Dostarczyliśmy już chyba wystarczająco dużo powodów na to, by nie zaniedbywać czynności czyszczenia pompowtrysków, jak i kontroli stanu technicznego układu paliwowego. Nikt przecież nie chce zostać bez dostępu do samochodu na dłuższy czas. Jeśli więc zauważyłeś u siebie, któryś z wymienionych wyżej symptomów uszkodzonych pompowtrysków skontaktuj się z nami! Specjaliści pracowni regeneracji chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

Dlatego nie zwlekaj i już teraz wymień swoje zużyte pompowtryski na takie, które są w 100% funkcjonalne i przywrócą dawny komfort jazdy.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO