25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompowtryskiwacze 0414720276

Autor: Monika Stopyra
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.87

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720276!

 

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

 

Zdjęcie pompowtryskiwacza 0414720276
Pompowtryskiwacze 0414720276

 

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

 

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

 

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

 

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

 

Pompowtryski 0414720276 można znaleźć także pod numerem: 038130073BP.

 

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

 

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

 

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

 

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

 Na czym polega regeneracja pompowtryskiwaczy 0414720276?

kompleksowa regeneracja pompowtrysków 0414720276
Na czym polega regeneracja pompowtryskiwaczy 0414720276?

 

Pompowtryski, które trafiają do naszej pracowni samochodowej, są w pierwszej kolejności oceniane pod kątem zużycia, jak i ogólnego stanu technicznego. Dokładna analiza elementów wewnętrznych, jak i zewnętrznych pozwala określić, co przyczyniło się do uszkodzenia pompowtrysku. Kolejnym etapem jest usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, które przywarły do obudowy w wyniki dłuższej eksploatacji auta. W tym celu umiejscawiamy pompowtryski w nowoczesnym urządzeniu, gdzie poddane są działaniu ultradźwięków. Czyszczenie pompowtryskiwaczy ultradźwiękami to bardzo skuteczna metoda, pozwalająca na pozbycie się zabrudzeń nawet z trudno dostępnych miejsc. Na wyeliminowanie osadów bardzo dobrze wpływa także zastosowanie odpowiedniego detergentu przy jednoczenie wysokiej temperaturze.

 

Kolejnym krokiem naprawy pompowtrysku jest wymiana wszelkich zużytych elementów. W innym przypadku pompowtrysk nie odzyskałby w pełni swojej funkcjonalności, a objawy uszkodzeń nadal dawałyby się nam we znaki. By mieć pewność, że regeneracja została przeprowadzona prawidłowo, praca pompowtrysków jest testowana na stole probierczym. Co ciekawe, pompowtrysk jest poddany większym obciążeniom niż podczas standardowej jazdy samochodem. Potwierdzeniem rezultatu, jaki uzyskaliśmy podczas regeneracji, jest jednostkowy wydruk parametrów. Wówczas działający w stu procentach pompowtrysk może być ponownie zamontowany w układzie paliwowym pojazdu.

 

Co warto wziąć pod uwagę, decydując się na regenerację pompowtrysku?

 

Przede wszystkim trzeba wybrać taki warsztat, który ma doświadczenie i odpowiednią wiedzę na temat tego, jak naprawić pompowtryskiwacze. Brak odpowiednich narzędzi i urządzeń myjących nie tylko nie przyniesie zadowalających efektów czyszczenia, ale może się też przyczynić do uszkodzeń precyzyjnej konstrukcji pompowtrysku. Jeśli więc nie wiemy, jak wyczyścić pompowtryskiwacze, najlepiej i najbezpieczniej będzie oddać je w ręce sprawdzonego serwisu samochodowego.
Jeśli chodzi o koszt regeneracji, to można go uznać za zdecydowany plus tej usługi. Dlatego też mnóstwo kierowców decyduje się na regenerację, zanim będą zmuszeni zakupić nowy, dużo droższy pompowtrysk. Biorąc pod uwagę ofertę handlową warsztatów, cena regeneracji różni się nieznacznie. Jednak ostateczny koszt zależy zazwyczaj od poziomu zużycia pompowtrysku, dostępności odpowiednich części.

 

Jeżeli więc objawy wskazują na to, że pompowtryski w Twoim samochodzie wymagają kompleksowej regeneracji, nie zwlekaj. Zadbaj o prawidłową pracę układu paliwowego, a co się z tym wiąże – komfortową i bezawaryjną jazdę. Lekceważenie usterek pompowtrysku naraża pozostałe elementy na dużo szybsze zużycie. Zamów pompowtryski 0414720276 już dzisiaj.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO