25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompowtryskiwacze 0414720226

Autor: Monika Stopyra
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720226!

 

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

 

Zdjęcie przedstawia pompowtryskiwacz 0414720226
Pompowtryskiwacze 0414720226

 

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

 

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

 

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

 

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

 

Pompowtryski 0414720226 można znaleźć także pod numerem: 038130073BD.

 

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

 

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

 

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

 

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

 


 


Objawy uszkodzonych pompowtryskiwaczy 0414720226

Opis objawów uszkodzonych pompowtryskiwaczy 0414720226
Objawy uszkodzonych pompowtryskiwaczy 0414720226

 

Kiedy w obrębie pompowtryskiwaczy dochodzi do uszkodzeń, nasz pojazd wysyła nam kilka charakterystycznych znaków. Pierwszym najczęściej występującym jest problem z uruchomieniem samochodu, jednak nie tylko na zimnym silniku, ale i wtedy, gdy jest już rozgrzany. Kolejnym objawem dysfunkcji pompowtrysków jest niespodziewane gaśnięcie pojazdu. Sytuacja jest o tyle stresująca dla kierowców, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy nasz samochód odmówi posłuszeństwa i po prostu stanie na środku drogi. Kolejną wizualną wskazówką jest dym z rury wydechowej. Jest go zdecydowanie więcej, niż obserwujemy to na co dzień, ponadto ma czarny lub biały kolor (zależnie od przyczyny usterki pompowtrysku). Często spotykaną niedogodnością są też szarpania i ogólny spadek komfortu jazdy z tego wynikający. Dlaczego samochodem zaczyna szarpać? Otóż nieprawidłowo działające pompowtryski nie są w stanie dostarczać mieszanki paliwowej w odpowiedni sposób. Warto też zwrócić uwagę na obroty silnika na biegu jałowym - są one zauważalnie niższe, a sam silnik pracuje nierówno i niestabilnie.

 

Jeśli więc zauważysz charakterystyczne objawy uszkodzonych pompowtrysków, jak najszybciej udaj się na diagnostykę układu paliwowego. Najlepiej do sprawdzonego warsztatu samochodowego, który dysponuje właściwymi i profesjonalnymi narzędziami

 

Czy uszkodzone pompowtryski są powodem do niepokoju?

 

Niepokojące jest to, że na forach internetowych często można znaleźć pytanie: jak długo można jeździć z uszkodzonym pompowtryskiem? W naszym serwisie samochodowym zawsze staramy się uświadamiać kierowców, że lekceważenie jakichkolwiek usterek w samochodzie nigdy nie wychodzi na dobre. Po pierwsze tym sposobem tylko pogłębiamy uszkodzenia, które już powstały, a nawet skracamy żywotność pozostałych podzespołów, ponieważ narażamy je na „większy wysiłek” i pracę w niewłaściwych warunkach. Po drugie – z większą ilością usterek wiąże się pozostawienie samochodu na dłuższy czas w serwisie samochodowym, a znowu to związane jest niestety z większym wydatkiem.

 

Uszkodzone pompowtryski to jeszcze nie powód do zmartwień, ponieważ szybko można przywrócić im właściwe parametry, korzystając z kompleksowej regeneracji.

 

Jeżeli chcesz zaopatrzyć się w nowe lub zregenerowane pompowtryskiwacze, ale nie wiesz jak dobrać pompowtrysk, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta w naszym autoryzowanym serwisie samochodowym. Z pewnością otrzymasz fachową i rzetelną informację.
Zatroszcz się już dzisiaj o prawidłowe funkcjonowanie pompowtryskiwaczy, a więc o swój własny komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO