Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Pompowtryskiwacze 0414720216

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720216!
CENA Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Pompowtryskiwacze 0414720216

Nasza oferta obejmuje:
Sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)
Regenerację pompowtryskiwaczy 0414720216 (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie pompowtryskiwacza,
☑ Możliwość
natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w
najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia -
24-48 h.
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Pompowtryskiwacz Bosch 0414720216

Jakie są przyczyny uszkodzenia pompowtryskiwaczy 0414720216?

Jakie są przyczyny uszkodzenia pompowtryskiwaczy 0414720216?

Wszelkie uszkodzenia pompowtryskiwaczy są w pierwszej kolejności wynikiem dłuższej eksploatacji auta. Jednak sami też często przyczyniamy się do skracania ich żywotności. W jaki sposób?
Otóż najczęstszym powodem nieprawidłowej pracy pompowtrysków jest dostarczanie im złej jakości paliwa. Zanieczyszczenia znajdujące się w oleju napędowym przyczyniają się do zapychania końcówek rozpylaczy. Skutkuje to oczywiście nierównomierną pracą silnika, ponieważ wtryski nie są w stanie dostarczyć odpowiedniej dawki paliwa.
Wszelkie tuningi silnika również mogą wpłynąć na nieprawidłowe funkcjonowanie układu paliwowego.
Bywa też tak, że samochód wraca do nas z serwisu i okazuje się, że auto nadal nie pracuje prawidłowo. Przyczyną tego stanu rzeczy mogą być źle ustawione pompowtryski, czy nieprawidłowo ustawione ciśnienie w końcówkach wtrysków. Dlatego tak ważny jest wybór serwisu, który dysponuje odpowiednimi narzędziami i urządzeniami.

Wielu kierowców szuka w internetowych poradnikach odpowiedzi na to, jak naprawić pompowtryskiwacz samodzielnie. Ciężko jednak przywrócić pompowtryskowi właściwe parametry nie mając odpowiednich narzędzi. Próba usunięcia zabrudzeń domowymi sposobami często kończy się niepowodzeniem, ponieważ ogólnodostępne środki czystości nie są w stanie dokładnie oczyścić części ze wszystkich osadów. Co prawda są tańsze, jednak rezultaty czyszczenia nie są zadowalające. Ponadto przed ponownym montażem należy ponownie sprawdzić właściwe funkcjonowanie pompowtrysku. Do tego potrzebny jest stół probierczy, na którym można dokonać testów, jak i w efekcie wydrukować specyfikację, potwierdzającą uzyskane efekty i prawidłową pracę pompowtrysków.

Uszkodzony pompowtrysk – objawy, na które warto zwrócić uwagę?

Przewrotnie zacznijmy od końca, a mianowicie od tego, że nie należy ignorować sygnałów, jakie wysyła do nas nasz pojazd. Sporo Klientów naszego serwisu szczerze przyznało, iż zastanawiali się, czy można jeździć z uszkodzonym pompowtryskiem. Wiadome jest, że chcieli odłożyć na jak najpóźniej moment oddania auta do warsztatu, jednak często okazywało się, że odwlekając naprawę, dopuścili do całkowitego unieruchomienia samochodu spowodowanym dysfunkcją układu paliwowego.
Po czym więc poznać, że pompowtryski wymagają interwencji fachowca?
Otóż charakterystycznym objawem jest z pewnością niemożliwość odpalenia pojazdu zarówno na rozgrzanym, jak i na zimnym silniku. Powodem do niepokoju jest także notorycznie gasnący samochód, co na pewno zaskakuje kierowców, tym bardziej, jeśli ma miejsce na środku skrzyżowania.
Kolejną niedogodnością, jest odczuwanie szarpania w samochodzie i ewidentnie nierówna praca silnika. Powinniśmy zwrócić też uwagę na utratę obrotów na luzie (biegu jałowym).

Udostępnij wpis

Komentarze

Rafał

Wystawiono Rok temu

Pompowtryskiwacze 0414720216 to elementy układu wtryskowego samochodu Seat Cordoba 1.9 TDI. Ich zadaniem jest zarówno dostarczanie paliwa do silnika, jak i jego wtryskiwanie pod odpowiednim ciśnieniem. Jeśli pompowtryskiwacze ulegną uszkodzeniu, mogą one powodować problemy z pracą silnika, takie jak trudności w uruchamianiu, słabe osiągi, falowanie obrotów, czarny lub biały dym wylatujący z wydechu, a także błędy sterowników komputera. W przypadku uszkodzonego pompowtrysku, na które warto zwrócić uwagę objawy to: • Trudności z uruchomieniem silnika lub brak możliwości jego uruchomienia • Słabe osiągi silnika • Falowanie obrotów • Błędy komputera • Wysokie spalanie oleju W celu zdiagnozowanie i naprawy pompowtrysku 0414720216 w Seat Cordoba 1.9 TDI, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem lub specjalistycznym warsztatem samochodowym, który posiada odpowiedni sprzęt i wiedzę do naprawy tego typu elementów układu wtryskowego. W przypadku uszkodzonego pompowtrysku, konieczna jest jego wymiana na nowy lub naprawa przez specjalistę.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki