25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompowtryskiwacze 0414720209

Autor: Monika Stopyra
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.87

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720209!

 

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

 

Zdjęcie pompowtryskiwacza 0414720209
Pompowtryskiwacze 0414720209

  

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

 

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

 

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

 

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

 

Pompowtryski 0414720209 można znaleźć także pod numerem: 038130073AN 

 

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

 

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

 

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

 

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

 Przyczyny uszkodzenia pompowtryskiwaczy 0414720209

Opis przyczyn uszkodzenia pompowtryskiwacza 0414720209
Przyczyny uszkodzenia pompowtryskiwaczy 0414720209

 

Podstawową przyczyną uszkodzenia pompowtryskiwaczy jest naturalne eksploatowanie samochodu. Im więcej kilometrów przebyliśmy, tym większe prawdopodobieństwo, że pompowtryskiwacze po prostu się zużyją. W takim przypadku potrzebne będzie czyszczenie pompowtryskiwaczy 1.9 TDI lub ewentualnie zakup nowych części.

 

Gdy zdecydujemy się na pozostawienia auta w serwisie samochodowym, może się okazać, że nasze pompowtryski zostały nieprawidłowo zamontowane i wyregulowane. Wówczas taka naprawa nie przyniesie żadnych efektów, ponieważ objawy uszkodzonych pompowtrysków bardzo szybko znów się ukażą.

 

Kolejną, bardzo częstą przyczyną awarii pompowtryskiwaczy jest tankowanie złej jakości oleju napędowego. Wszelkie zanieczyszczenia, brak dostatecznych właściwości smarnych, czy nieprawidłowy skład biochemiczny oleju napędowego może przyczynić się do uszkodzenia pompowtrysków. Co więcej, przez złe jakościowo paliwo proces spalania mieszanki paliwowej, może zajść nieprawidłowo, przez co końcówki wtryskiwaczy mogą ulec zniszczeniu. Pompowtryski mają opinie dosyć wyrozumiałych, jeśli chodzi o jakość paliwa, jednak jeśli będziemy fundować im takie cały czas, to w końcu doprowadzimy do ich uszkodzenia. Wtedy nie należy się dziwić, że wysokoprężne silniki Diesla, nie zachowują swojej żywotności tak długo, jak zaplanował producent samochodu.

 

Dlatego kupując używany samochód, powinniśmy wziąć pod lupę zarówno przebieg, jak i stan techniczny układu paliwowego. Może się okazać, że niższa cena auta „odbije nam się czkawką” ze względu na koszt i ilość potrzebnych napraw, w celu przywrócenia mu właściwych parametrów.

 

Regeneracja pompowtryskiwaczy 1.9 TDI 0414720209 – czy warto skorzystać?

 

Tym, co może nas zaskoczyć, gdy kupujemy pompowtryski nowe, to cena. Ich wartość może sięgać nawet 3000 zł. Dlatego warto oddać pompowtryskiwacze na regenerację. Za usługę tego typu zapłacimy zdecydowanie mniej. Dodatkowo efekty uzyskane za pomocą regeneracji są bardzo zadowalające, ponieważ ich stan można porównać wówczas do nowych fabrycznie elementów. Potwierdzeniem wyników testowanego pompowtryskiwacza jest wydruk parametrów ze stołu probierczego, który zawsze otrzymuje Klient. Trzeba też wspomnieć, że profesjonalne warsztaty samochodowe obejmują wykonane przez siebie usługi 2-letnią gwarancją, bez limitu kilometrów.

 

Dlatego, gdy tylko zauważymy charakterystyczne objawy świadczące o usterce pompowtrysków, zareagujmy w odpowiednim czasie. Nie warto więc zwlekać z czyszczeniem, ponieważ zabrudzone pompowtryski nie tylko unieruchomią nasz samochód na dłuższy okres, ale i przyczynią się do nadmiernej eksploatacji pozostałych elementów układu paliwowego. Zamów już teraz pompowtrysk o numerze 0414720209 (numer zamienny 038130073AN).

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO