Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Pompowtryskiwacze 0414720088

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720088!

 

CENA od: 190 zł

Zdjęcie pompowtryskiwacza 0414720088
Pompowtryskiwacze 0414720088

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

Pompowtryski 0414720088 można znaleźć także pod numerem: RMYM21 9A543 AA.

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

  Objawy uszkodzonych pompowtryskiwaczy 0414720088

Typowe objawy uszkodzonego pompowtrysku
Objawy uszkodzonych pompowtryskiwaczy 0414720088

Po czym poznamy, że naprawa pompowtryskiwacza to konieczność? Otóż nasz pojazd w pewien charakterystyczny sposób zasygnalizuje nam to. Objawem uszkodzenia pompowtrysku wymienianym najczęściej przez kierowców jest trudność z uruchomieniem auta z samego rana. Wówczas silnik samochodu jest zimny i wydawałoby się, że to jest przyczyna, niestety problem z odpaleniem występuje także podczas jazdy, gdy silnik jest już rozgrzany.

Kolejnym objawem dostrzeganym przez właścicieli samochodów z silnikiem Diesla jest większy pobór oleju napędowego przy paradoksalnie mniejszej mocy silnika. Można też stwierdzić, że ogólny komfort jazdy znacznie się pogorszył ze względu na nietypowe szarpania, jak też niestabilną pracę jednostki napędowej.

O problemach z działaniem pompowtrysku poinformuje nas także dym z rury wydechowej. Po pierwsze jego ilość będzie znacznie większa, a po drugie będzie czarny lub biały. Barwa dymu wskaże nam konkretną przyczynę usterki.
Bardzo problematycznym objawem jest nagłe zaprzestanie pracy silnika. Jest to sytuacja zaskakująca i niespodziewana, ponieważ samochód gaśnie zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie.

Czy warto skorzystać z usługi regeneracji pompowtrysków?

Uszkodzone pompowtryski nie muszą oznaczać konieczności wymiany tych podzespołów na nowe. Dzięki możliwości skorzystania z usługi regeneracji możemy zdecydowanie przedłużyć ich żywotność bez ponoszenia większych kosztów.
Z łatwością jesteśmy w stanie wymienić kilka plusów bardzo popularnej w branży motoryzacyjnej regeneracji pompowtrysków. Otóż pierwszym z nich jest z pewnością rezultat, jaki jesteśmy w stanie uzyskać za pomocą czyszczenia poszczególnych elementów. Czyszczenie pompowtrysków wchodzi w zakres regeneracji i może być wykonane na kilka sposobów. W naszej pracowni samochodowej wykorzystujemy przede wszystkim dwie metody, które są zdecydowanie najbardziej skuteczne. Jest to czyszczenie pompowtrysków ultradźwiękami oraz czyszczenie termiczno-chemiczne. Ponadto wszystkie zużyte elementy, takie jak np. sparciałe oringi, pęknięty tzw. grzybek czy uszkodzona końcówka rozpylacza zostają wymienione. W innym przypadku testy przeprowadzane na stole probierczym zakończyłyby się niepowodzeniem.
Uzyskane właściwości oraz funkcjonalność są na poziomie fabrycznie nowych części, natomiast parametry pompowtrysku są każdorazowo potwierdzone za pomocą wydruku ze stołu probierczego.

Jeśli zastanawiasz się, jak dobrać pompowtrysk, skonsultuj się ze specjalistami naszej pracowni samochodowej. Nie czekaj, aż w obrębie układu paliwowego dojdzie do większych uszkodzeń, mogących unieruchomić Twój samochód na dłużej. Zamów pompowtryski 0414720088 już dzisiaj.

Udostępnij wpis

Komentarze

Natan

Wystawiono Tydzień temu

Decyzja o skorzystaniu z usługi regeneracji pompowtrysków 0414720088 zależy od indywidualnych potrzeb i sytuacji. regeneracja pompowtrysków pozwala na przedłużenie ich żywotności i zwiększenie skuteczności silnika. Zalety regeneracji pompowtrysków to m.in.: • Niższy koszt w porównaniu z wymianą na nowe części • Przywracanie oryginalnej jakości i skuteczności działania pompowtrysków • Możliwość przedłużenia żywotności pompowtrysków • Oszczędność czasu i kosztów wymiany części na nowe Jednakże, w przypadku poważnych uszkodzeń lub zużycia pompowtrysków, regeneracja może nie być skuteczna i konieczna będzie wymiana na nowe lub używane części. Dlatego ważne jest przeprowadzenie odpowiedniej diagnostyki przez specjalistę, który oceni stan pompowtrysków.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki